Omoziu
Dołączył/a: luty 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kgorecki2500 przepraszam tutaj muszę sprostować. Nie Magłajer, tylko Magłaja
1
@Gaucho no chyba nie myślałeś że ktoś będzie ich chciał? ;p
0
@BulaKG nie będę ukrywał że mój komentarz był trochę sarkastyczny ;p
0
@kkbarca Parejo? TOP
1
@Kwasiak98 tylko Artur Borubar
0
@DonAndrzejos on po prostu jest taki pucek po twarzy :D
2
@krefi10 Sterling zjada obecnie Ronaldo :)
0
@Kondziubarca dla mnie jest mocno przehypowany co udowodnił na mistrzostwach
0
@AlicjaFCB masz na myśli naszą żelazną obronę? Xd
3
@Majkel12 gra w lidze która jest gorsza od portugalskiej
0
@AmigoBlancos panie Amigo tutaj każdy określa real jako prześcieradła :)
7
@NaFazieHitman dobrze że wynik zasłonięty
0
Boniek posmarował xd
0
@Nazio87 no przecież o to chodziło
1
@mekston Żółw ponoć se queda
0
@kkbarca ja myślę że godne xd
8
@Pilka_jest_okragla widocznie szaman pomylił zaklęcia
0
@matirix20 lekko dałby radę moim zdaniem, Araujo jest bardzo szybki
1
@amanter naprawdę, można zamknąć temat :)
0
@Nightingale myślisz że wyśrubuje rekord wślizgów?
1
Brawo bracia Godziek, piękne zawody :D
6
@macio_944 oczywiście że tak, ja po prostu tylko nie chcę żeby mi ktoś w imię Allaha obciął głowę na ulicy
5
@GeneralXavi nie no, bez przesady. Jeśli ktoś nie ma kasy na nową generację i w ogóle nie grał to na ps4 jest naprawdę dużo dobry tytułów do ogrania
0
@Bykunn bo za głośno w tych zakichanych kinach, ostatnio prawie ogłuchłem
7
@Ojciec5tkidzieci chłop strzela dwie bramki i notuje asystę w Barcelonie a Ty mówisz mu żeby nie przesadzał z marzeniami xd
4
@Fabik87 wyjdzie że Messi to jednak cwany karakan
0
@RonnieVEB bułkę z chlebem
3
@vangoor w moim sercu tylko ona, katalońska Barcelona :)
2
@Kamyk37 właśnie kozackie, takie w stylu retro
0
@eydeem a kiedy będą do nas strzelać?