Omoziu
Dołączył/a: luty 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@JarekS moim zdaniem po takiej akcji w tak młodym wieku jest już skreślony, mam nadzieję że Laporta przywróci blask "mes que un club"
3
@Ghotti dawać młodych, miód na moje serce :)
1
@maroon i siano w portfelu
0
@Zoker no i ten "pen" :/
0
@kamilop ciężko
0
@Transu96 do przed ostatniego sezonu to najlepszy serial jaki oglądałem :)
4
@Bykunn tak chyba wygląda to w Anglii że pomimo wielu zakażeń liczba hospitalizacji jest niska i temu normalnie wszystko otwarte
5
@Messibestplayerintheworld co ten Moriba narobił najlepszego
1
@masq film zdecydowanie: Upgrade
0
@masq ale Ester to ty zostaw w spokoju
6
@barcelonaLM jest nawet Busquets :)
3
@ranger3120 jakaś marna podróbka Prodigy z tego wyszła
0
@DaPidejpi wszystko wskazuje na to że będą spać na boisku, bo te stroje wyglądają jak piżama
1
@masq i co byś z tym hajsem zrobił? ;p
2
@Deeespacito nikt raczej nie bedzie chciał się wymienić za roślinę
0
@IbrahimAfellay taki reminder to ja szanuję :)
10
@l0Messini oj ludzie
5
@fifek młodzi tylko udowadniają że nie są godni nosić naszej koszulki
4
Jak ja się cieszę się że Leo w końcu doczekał się sukcesu z reprezentacją po tych wszystkich latach niepowodzeń. Tak bardzo mu na tym zależało. Myślę że z serca spadł mu kamień wielkości Argentyny. No i te obrazki z kibicami pod jego domem... Leo jesteś wielki :) miłego dnia i pysznej kawusi życzę :)
1
@FC1899Barca to co on tu zrobił to w sumie już głupie ;)
1
@masa11 z Belgią i Hiszpanią wyciągał takie piłki że głowa mała
1
@Encore wyjaśnił włoskiego cwaniaczka, piękna sprawa :)
10
Dziękuję Argentyno, dziękuję Włosi, dobranoc La Ramblo :)
1
@Tomo1989 Tomo proszę Cię... Kogo Ty chcesz oszukać
0
Tfuu... Zdejmowanie srebrnych medali z szyi
0
@IronSanHybrid LEOOO MESSSIIIII
0
Jak Leo w koncu wygra coś z reprezentacją to uwolni swój prawdziwy potencjał i potrójna korona nasza :D
0
@ChampionLW jak Argentyna wygra to liczy się razy milion
0
To jak serwuje ten Berrettini to jest chore
14
@Ghotti no i git, myśleli ze będą kombinować jak za Bartomeu