Omoziu
Dołączył/a: luty 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No i cyk już 15 minuta a dalej 0:0 :) jest elegancko xD
7
@SinMistico niczym Salah z Realem?
0
@klopx Stano to debil
0
@TheHeisenberg no a właśnie chodzi o to żeby wszystkim groził spadek a nie że będą święte krowy
6
@Vebrol tak samo jak UEFA gadająca o tym samym
2
@Ghazul3293 po prostu Fifa jest realistyczna :)
0
Miałbyć Horizon Zero Dawn w PS Plus za darmoszke dzisiaj a tu lipa jakaś ;p
1
Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha! :D moja ulubiona przyśpiewka :)
0
@NaFazieHitman ja po 7 miesiącach drugi raz zachorowałem na korone także niestety na własnym przykładzie wiem że to prawda :/
0
@FC1899Barca Polecam obadać inne zdjęcia z tego miejsca, sztos totalny :)
0
@Damian11 a mówiłem bierz pół
3
@10SzymonBarca10 Wyjaśnił Casemiro i od razu go chcą xd
0
Miód na moje uszy
0
@Damiano27psk trzeba przyznać że Niemen był wybitny
4
@xBoMBoWiECx i ten Neymar, mordo wróć
30
@masq każda lepsza od nich to jest konkretna odpowiedź
2
@elmayakos co tu się staneło?
0
@BorzyKrzys
1
@BarcaInfo ta akcja z Ronim, Puyol wielki człowiek
2
@Kengo Ghost Of Tsushima, ogrywam teraz i dla mnie mistrzostwo
0
@michal26 dla mnie ewidentny karny
0
@VenoM zgadzam się, gdyby Dembele miał takie okazje jak wczoraj Vinicious że wychodzi od połowy boiska sam na sam to jestem pewien że nikt by go nie dogonił, a Vini wczoraj minimum dwa razy miał taką okazję i Mingueza go za każdym razem dogonił
0
@xVENUMx Gitówa, młodzi pokazali że potrafią walczyć. Real ledwo uciułał zwycięstwo z Barcą będącą w przebudowie. Sezon jeszcze się nie skończył
9
@Bobo25 nie żadne Wajnaldumy ;p tylko Moriba!
0
@amanter Nasz piękny wojownik
2
@BarcaInfo Współczuję im grać dla takich "kibiców"
0
@Yiamuiaijahaima no i elegancko a my ich wahadłem tak rozciągniemy że im się odechce ;d
0
@FCMichalo no nie trzeba być geniuszem żeby się tego domyślić.
Swoją drogą z tego co wiem to cała populacja Texasu jest zaszczepiona pierwszą dawką i już jakaś część drugą, myślicie że to nie ma wpływu?
1
@VamosRakieta ja myślę, że lekko :D Mógłby go Koeman tam z głupa wytestować ;d
2
@ptrx bo Zidane by zaczął klaskać