0

No i cyk już 15 minuta a dalej 0:0 :) jest elegancko xD

7

@SinMistico niczym Salah z Realem?

0

@klopx Stano to debil

0

@TheHeisenberg no a właśnie chodzi o to żeby wszystkim groził spadek a nie że będą święte krowy

6

@Vebrol tak samo jak UEFA gadająca o tym samym

2

@Ghazul3293 po prostu Fifa jest realistyczna :)

0

Miałbyć Horizon Zero Dawn w PS Plus za darmoszke dzisiaj a tu lipa jakaś ;p

1

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha! :D moja ulubiona przyśpiewka :)

0

@NaFazieHitman ja po 7 miesiącach drugi raz zachorowałem na korone także niestety na własnym przykładzie wiem że to prawda :/

0

@FC1899Barca Polecam obadać inne zdjęcia z tego miejsca, sztos totalny :)

0

@Damian11 a mówiłem bierz pół

3

@10SzymonBarca10 Wyjaśnił Casemiro i od razu go chcą xd

0

Miód na moje uszy

0

@Damiano27psk trzeba przyznać że Niemen był wybitny

4

@xBoMBoWiECx i ten Neymar, mordo wróć

30

@masq każda lepsza od nich to jest konkretna odpowiedź

2

@elmayakos co tu się staneło?

0

@BorzyKrzys

do Thiago mu daleko :)

1

@BarcaInfo ta akcja z Ronim, Puyol wielki człowiek

2

@Kengo Ghost Of Tsushima, ogrywam teraz i dla mnie mistrzostwo

0

@michal26 dla mnie ewidentny karny

0

@VenoM zgadzam się, gdyby Dembele miał takie okazje jak wczoraj Vinicious że wychodzi od połowy boiska sam na sam to jestem pewien że nikt by go nie dogonił, a Vini wczoraj minimum dwa razy miał taką okazję i Mingueza go za każdym razem dogonił

0

@xVENUMx Gitówa, młodzi pokazali że potrafią walczyć. Real ledwo uciułał zwycięstwo z Barcą będącą w przebudowie. Sezon jeszcze się nie skończył

9

@Bobo25 nie żadne Wajnaldumy ;p tylko Moriba!

0

@amanter Nasz piękny wojownik

2

@BarcaInfo Współczuję im grać dla takich "kibiców"

0

@Yiamuiaijahaima no i elegancko a my ich wahadłem tak rozciągniemy że im się odechce ;d

0

@FCMichalo no nie trzeba być geniuszem żeby się tego domyślić.
Swoją drogą z tego co wiem to cała populacja Texasu jest zaszczepiona pierwszą dawką i już jakaś część drugą, myślicie że to nie ma wpływu?

1

@VamosRakieta ja myślę, że lekko :D Mógłby go Koeman tam z głupa wytestować ;d

2

@ptrx bo Zidane by zaczął klaskać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?