16

@Chakalaka ale przyznaj sam że ta "poprawność polityczna" to już momentami przesada

1

@kubix05 wygląda jak jakaś lutownica ;)

0

@Janas11224 a co im dodać do karmy żeby były słodko kwaśne?

8

Od jutrzejszego meczu nie wymagam zbyt wiele, chce jedynie abyśmy znowu mogli powiedzieć że jesteśmy Dumą Katalonii :)

1

@Firestone ansu fati :)

4

@DonMatteo901 moim zdaniem faul, to napewno nie było bark w bark

0

@Zbyszko z Bogdańca jeszcze bramka Moriby! :D

1

@VamosRakieta w Sevilli tez sledzicie wybory?

0

@Kusco15 tak kończą frajerzy :)

0

@Sulimo ponoć mają bekę z Krzysia Piątka :)

0

@Kamil6 jak nie to płacisz wszystkim na la rambli po 100zł :)

4

@marcin62 nie obrażamy Boga, Honoru i Ojczyzny... padłem xD

1

@katanarownik ale Nazario to Ty zostaw w spokoju

1

@MaziFCB tak było, beka xd

4

And Still!!!!!!!

0

Moim zdaniem chyba remis narazie co?

2

Jest dobrze! Dawaj Jano

0

Legendarny Polish Power zaraz go wyjaśni

0

"Mamy nowego mistrza który schodzi znokautowany" xd

3

@Michal03 przecież to był jakiś przekręt

0

Griezmann gra i od razu gorzej to wygląda wszystko ;p siedział sobie na ławce ładnie to piłeczka chodziła :)

0

myślicie że u Busiego to już oznaki demencji?

1

@BarcaInfo i to jest dobra wiadomość :D dwa mecze w tym ustawieniu z Sevillą napawają optymizmem :)

1

@MasnyTed Jak można mówić o względach sportowych i wymienić Fame MMA zamiast meczu Barcy...

1

@Janas11224 Jak był w formie to wszyscy z nim strzelali a teraz giga cringe... no bez przesady ;)

0

@KORTIS widzę że naoglądał się Bergkampa xD

2

@Vanisher To jest jawne zachęcanie do pedofilii

0

@abram3k VAR wszedł a dalej kroją :/ już nie ma ratunku dla tego sportu ;p

0

@BarcaInfo Piękna to była drużyna, nie zapomnę jej nigdy

0

@Rourke może to chamskie z mojej strony ale cieszy mnie to xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?