Omoziu
Dołączył/a: luty 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
16
@Chakalaka ale przyznaj sam że ta "poprawność polityczna" to już momentami przesada
1
@kubix05 wygląda jak jakaś lutownica ;)
0
@Janas11224 a co im dodać do karmy żeby były słodko kwaśne?
8
Od jutrzejszego meczu nie wymagam zbyt wiele, chce jedynie abyśmy znowu mogli powiedzieć że jesteśmy Dumą Katalonii :)
1
@Firestone ansu fati :)
4
@DonMatteo901 moim zdaniem faul, to napewno nie było bark w bark
0
@Zbyszko z Bogdańca jeszcze bramka Moriby! :D
1
@VamosRakieta w Sevilli tez sledzicie wybory?
0
@Kusco15 tak kończą frajerzy :)
0
@Sulimo ponoć mają bekę z Krzysia Piątka :)
0
@Kamil6 jak nie to płacisz wszystkim na la rambli po 100zł :)
4
@marcin62 nie obrażamy Boga, Honoru i Ojczyzny... padłem xD
1
@katanarownik ale Nazario to Ty zostaw w spokoju
1
@MaziFCB tak było, beka xd
4
And Still!!!!!!!
0
Moim zdaniem chyba remis narazie co?
2
Jest dobrze! Dawaj Jano
0
Legendarny Polish Power zaraz go wyjaśni
0
"Mamy nowego mistrza który schodzi znokautowany" xd
3
@Michal03 przecież to był jakiś przekręt
0
Griezmann gra i od razu gorzej to wygląda wszystko ;p siedział sobie na ławce ładnie to piłeczka chodziła :)
0
myślicie że u Busiego to już oznaki demencji?
1
@BarcaInfo i to jest dobra wiadomość :D dwa mecze w tym ustawieniu z Sevillą napawają optymizmem :)
1
@MasnyTed Jak można mówić o względach sportowych i wymienić Fame MMA zamiast meczu Barcy...
1
@Janas11224 Jak był w formie to wszyscy z nim strzelali a teraz giga cringe... no bez przesady ;)
0
@KORTIS widzę że naoglądał się Bergkampa xD
2
@Vanisher To jest jawne zachęcanie do pedofilii
0
@abram3k VAR wszedł a dalej kroją :/ już nie ma ratunku dla tego sportu ;p
0
@BarcaInfo Piękna to była drużyna, nie zapomnę jej nigdy
0
@Rourke może to chamskie z mojej strony ale cieszy mnie to xD