Omoziu
Dołączył/a: luty 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@VamosRakieta śmiechłem ostro
0
Jest tu ktoś kto siedzi w bitcoinach? :) Tesla wprowadza swojego coina? Bo jeśli tak to myślę że opłaca się w niego zainwestować, ale totalnie się na tym nie znam szczerze mówiąc
0
@kkbarca to polecam się wylogować :)
3
Piękna historia wczoraj z Trincao w roli głównej :) Mam nadzieję że chłopak pójdzie za ciosem
1
@Survier jeśli zagra to jestem pewien że tak właśnie się stanie :)
0
TRINCAOOOOOOOOOOOOOO
0
@AlexDark00 ale przyznać trzeba że bardzo ładne wejście notuje narazie
0
@LuisSalvano Joda? Xd
0
Jezu jakie my mamy drewna w składzie, przecież to skandal xd
0
Zapomniałem że Griezmann gra dzisiaj xd strasznie aktywny...
0
Totalny brak koncentracji teraz...
0
Co za czajnik... Ło panie
1
Ale balans ciała Dembele, szapoba
1
Jaka rzeźnia z tym kalendarzem... Każdy na limicie wytrzymałości :/
0
@FC1899Barca Tomb Raider :D
5
@BarcaInfo super sprawa, swój chłop
1
@Nano22 a na avatarze masz panią Sylwię?
1
Oczywiście w końcu nie wytrzymałem ciśnienia, wyłączyłem mecz to odwrócili losy spotkania xD
0
@DaPi może dlatego że to leciało w środek?
0
bez kitu, gramy w 9... Greizmann i Trincao to przecież jest porażka totalna, nic nie wnoszą...
1
@JoseArkadioMorales jak zawsze fenomenalny występ :) szybkość, drybling, umiejętność zastawiania się... kompletny gracz :)
11
@amanter jakiegoś super trudnego zadania to nie miał xD
3
Trinkął to Twoja szansa, jak nie teraz to nigdy
0
Ważna wygrana, możemy być dumni :D Pięknie drużyna wybiegała ten ciężki mecz, brawo
4
Najnormalniejszy karny
0
@busquets5 jak na Greizmanna to świetne :)
0
@tbas Przecież Lenglet na ławie ;p
4
Trinką chyba musi wejść bo Dembuś dzisiaj fatalnie, ale drużyna zagrała bardzo dobrą pierwszą połowę :D
0
Griezmann to jest najgorszy transfer w historii Barcy
4
@Coutinho007 ale Greizmann dużo biega i wychodzi na pozycje i się wraca i nic złego nie można na niego powiedzieć