Omoziu
Dołączył/a: luty 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Kamiloza91 Laporta musisz
0
@Yosemite Ulala
1
@Encore powiedz mi czy wtedy dalej będzie lockdown? ;p
4
@maatiixx to nie optymizm ani naiwność a po prostu wiara w drużynę której się kibicuje... ludzie co z wami ;p
0
Więcej wiary w naszą drużynę!
4
Levante, zawsze im kibicowałem! :D
1
@Dejvo zaraz strzeli jedną bramkę i to że całe 90 minut kopie się po czole przestanie się liczyć (tak uważa la rambla)
6
@KacperVEB GDZIE MORIBA????????????????????????????????????????
0
Hohland chyba nie ma DNA Barcy to odpada :/
0
@Pilka_jest_okragla szacun za to co wyciskał z Arsenalu
1
@neeed z nami to nie ma szans na taki błąd, grają jak profesorzy
1
@Michvl just do it!
2
Widzę że tutaj trzeba sobie coś wyjaśnić, "zabiję Cię na ulicy" nie jest normalną boiskową odzywką.
1
@JORD10 to racja. Ja również uważam że ten sezon jest ważny właśnie pod względem ogrywania się młodych. Ja mam nadzieję że Moriba dostanie poważną szansę bo drzemie w nim potencjał, a takiego gościa nam w środku pola potrzeba. A co do kibiców to dalej widać w ludziach brak pokory i zrozumienia w jakiej sytuacji znajduje się klub
0
@Coutinho007 gołym okiem widać że brak silnego i walczącego a przede wszystkim nadążajacego za akcją pivota. Napastnika z krwi i kości. No i z Dembele niestety też chyba nic wielkiego nie będzie (a szkoda bo pokładałem w nim ogromne nadzieje)
0
Trudno, trzeba przyjąć to na klatę i czekać na następny mecz. Miejmy tylko nadzieję że w końcu ktoś zauważy co tak naprawdę nie gra w tym klubie (lub kto).
visca el Barca!
Miłego dnia
1
za łatwo Dembele!! za łatwo
0
@donleoJR napisałem równie dobrze mogliśmy, a nie że mogliśmy. to jest różnica
0
oczywiście, ale więcej wiary. Nie da się już czytać tych komentarzy niektórych "kibiców"
2
Nie jest źle, niektórzy tutaj wieścili pogrom a równie dobrze mogliśmy prowadzić 3:1
0
Niestety Pedri pomimo ogromnego talentu, jeszcze na takie mecze się nie nadaje :/
0
Nasza pomoc gra za miękko, ciagle ich mijają
5
Ewidentny faul Mbappe nad Destcie
0
@kuz Pedri jest przestawiany jak pachołek
0
Ludzie, jak mógł sam się kopnąć? macie mózg?? xd
0
wczesniej go zahaczył a to co było na powtórkach to już konsekwencja tego. Nie pokazali całości
0
Nie proszę o wiele, po prostu chcę żeby pokazali na boisku że im zależy. Gryźć trawę! Visca El Barca
1
@Lub567no faktycznie beczunia xD
0
@RobiS moim zdaniem książka zawsze ma przewagę nad serialem, także ja bym pierwsze wziął się za ksiązkę
0
@Pilka_jest_okragla super się patrzy jak wychonake prezentuje się tak dobrze w debiucie, daje to nadzieje na lepszą przyszłość :)