2

@Kamiloza91 Laporta musisz

0

@Yosemite Ulala

1

@Encore powiedz mi czy wtedy dalej będzie lockdown? ;p

4

@maatiixx to nie optymizm ani naiwność a po prostu wiara w drużynę której się kibicuje... ludzie co z wami ;p

0

Więcej wiary w naszą drużynę!

4

Levante, zawsze im kibicowałem! :D

1

@Dejvo zaraz strzeli jedną bramkę i to że całe 90 minut kopie się po czole przestanie się liczyć (tak uważa la rambla)

6

@KacperVEB GDZIE MORIBA????????????????????????????????????????

0

Hohland chyba nie ma DNA Barcy to odpada :/

0

@Pilka_jest_okragla szacun za to co wyciskał z Arsenalu

1

@neeed z nami to nie ma szans na taki błąd, grają jak profesorzy

1

@Michvl just do it!

2

Widzę że tutaj trzeba sobie coś wyjaśnić, "zabiję Cię na ulicy" nie jest normalną boiskową odzywką.

1

@JORD10 to racja. Ja również uważam że ten sezon jest ważny właśnie pod względem ogrywania się młodych. Ja mam nadzieję że Moriba dostanie poważną szansę bo drzemie w nim potencjał, a takiego gościa nam w środku pola potrzeba. A co do kibiców to dalej widać w ludziach brak pokory i zrozumienia w jakiej sytuacji znajduje się klub

0

@Coutinho007 gołym okiem widać że brak silnego i walczącego a przede wszystkim nadążajacego za akcją pivota. Napastnika z krwi i kości. No i z Dembele niestety też chyba nic wielkiego nie będzie (a szkoda bo pokładałem w nim ogromne nadzieje)

0

Trudno, trzeba przyjąć to na klatę i czekać na następny mecz. Miejmy tylko nadzieję że w końcu ktoś zauważy co tak naprawdę nie gra w tym klubie (lub kto).
visca el Barca!
Miłego dnia

1

za łatwo Dembele!! za łatwo

0

@donleoJR napisałem równie dobrze mogliśmy, a nie że mogliśmy. to jest różnica

0

oczywiście, ale więcej wiary. Nie da się już czytać tych komentarzy niektórych "kibiców"

2

Nie jest źle, niektórzy tutaj wieścili pogrom a równie dobrze mogliśmy prowadzić 3:1

0

Niestety Pedri pomimo ogromnego talentu, jeszcze na takie mecze się nie nadaje :/

0

Nasza pomoc gra za miękko, ciagle ich mijają

5

Ewidentny faul Mbappe nad Destcie

0

@kuz Pedri jest przestawiany jak pachołek

0

Ludzie, jak mógł sam się kopnąć? macie mózg?? xd

0

wczesniej go zahaczył a to co było na powtórkach to już konsekwencja tego. Nie pokazali całości

0

Nie proszę o wiele, po prostu chcę żeby pokazali na boisku że im zależy. Gryźć trawę! Visca El Barca

1

@Lub567no faktycznie beczunia xD

0

@RobiS moim zdaniem książka zawsze ma przewagę nad serialem, także ja bym pierwsze wziął się za ksiązkę

0

@Pilka_jest_okragla super się patrzy jak wychonake prezentuje się tak dobrze w debiucie, daje to nadzieje na lepszą przyszłość :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?