0

@xBoMBoWiECx pieprzony Higuain :/ Leo mu takie patelnie dał

5

@Chakalaka ja rozumiem wolność słowa ale jestem za tym żeby mu zablokowali konto na Twitterze

1

@Messibestplayerintheworld no k$&#@ raczej :)

2

@MesQueUnClub96 bez Busquetsa, jest szansa na wygraną

1

@Messibestplayerintheworld Będzie wielki!

0

@Dertinho oby stał się czarną panterą

1

@wisnia1234 ta akcja na wyprzedzenie po której został sfaulowany to było coś pięknego :) o takiego Busquetsa nic nie robiłem :)

6

Pozdrowienia dla prawdziwych fanów a nie tych wszędobylskich narzekaczy. Visca El Barca :D

2

Barca Barca Baaaaarca!

1

Zrobili to!!! Piękna to była Barca w tym meczu!

0

@Hellrider zawsze tak jest... Zawsze :)

0

@HolyGoalie97 chyba najwiekszym jego problemem jest po prostu brak inteligencji :/

0

@konrad1661 w sensie broniacej się 11 zawodnikami?

15

Myslę, że ostatnie mecze dobitnie pokazują że Greizmann jest zbędny a przypominam że jest drugi na liście płac

2

Dawno nie widziałem tak walczącej Barcelony... aż łezka w oku się kręci

0

Mingueza mordo Ty moja!

2

@VamosRakieta własnie miałem pytać co z Tobą xD

0

@LyFT widzę mamy tutaj jasnowidza który już wie jaka będzie taktyka :)

7

@tomek8756 PiS to jest najgorsze ścierwo...

0

@LucasW123 jeśli zagramy z taką intensywnością jak w ostatnim meczu ligowym to myślę że są i to całkiem spore :)

0

@Rastafarnianin po pierwsze to wymyślić coś takiego, a po drugie to wykonać to w sposób tak perfekcyjny jak Bergkamp

7

@Avatarr będzie wyglądał kiepsko

11

@pele1282 Bo Kurski i jego ekipa są dalej w średniowieczu i nie doceniają mocy internetu :)

1

33 sekundy... Lukaku

1

W końcu trener przejrzał na oczy... oby

6

@xBoMBoWiECx to pewnie dla zmyłki tylko na tym filmiku :D

0

@Bruttal w środę robimy remuladę z Sevilli :D

12

@xBoMBoWiECx ma to odejście z piłką :D

57

@Jakchcesz mam kuzyna który pracuje w policji, gościu szedł na niego z siekierką postrzelił go w nogę we własnej obronie i miał rozprawę w sądzie i prawie został zwolniony... Chore to jest

1

@Tomo1989 no to wszystkiego najlepszego!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?