Omoziu
Dołączył/a: luty 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@xBoMBoWiECx pieprzony Higuain :/ Leo mu takie patelnie dał
5
@Chakalaka ja rozumiem wolność słowa ale jestem za tym żeby mu zablokowali konto na Twitterze
1
@Messibestplayerintheworld no k$@ raczej :)
2
@MesQueUnClub96 bez Busquetsa, jest szansa na wygraną
1
@Messibestplayerintheworld Będzie wielki!
0
@Dertinho oby stał się czarną panterą
1
@wisnia1234 ta akcja na wyprzedzenie po której został sfaulowany to było coś pięknego :) o takiego Busquetsa nic nie robiłem :)
6
Pozdrowienia dla prawdziwych fanów a nie tych wszędobylskich narzekaczy. Visca El Barca :D
2
Barca Barca Baaaaarca!
1
Zrobili to!!! Piękna to była Barca w tym meczu!
0
@Hellrider zawsze tak jest... Zawsze :)
0
@HolyGoalie97 chyba najwiekszym jego problemem jest po prostu brak inteligencji :/
0
@konrad1661 w sensie broniacej się 11 zawodnikami?
15
Myslę, że ostatnie mecze dobitnie pokazują że Greizmann jest zbędny a przypominam że jest drugi na liście płac
2
Dawno nie widziałem tak walczącej Barcelony... aż łezka w oku się kręci
0
Mingueza mordo Ty moja!
2
@VamosRakieta własnie miałem pytać co z Tobą xD
0
@LyFT widzę mamy tutaj jasnowidza który już wie jaka będzie taktyka :)
7
@tomek8756 PiS to jest najgorsze ścierwo...
0
@LucasW123 jeśli zagramy z taką intensywnością jak w ostatnim meczu ligowym to myślę że są i to całkiem spore :)
0
@Rastafarnianin po pierwsze to wymyślić coś takiego, a po drugie to wykonać to w sposób tak perfekcyjny jak Bergkamp
7
@Avatarr będzie wyglądał kiepsko
11
@pele1282 Bo Kurski i jego ekipa są dalej w średniowieczu i nie doceniają mocy internetu :)
1
33 sekundy... Lukaku
1
W końcu trener przejrzał na oczy... oby
6
@xBoMBoWiECx to pewnie dla zmyłki tylko na tym filmiku :D
0
@Bruttal w środę robimy remuladę z Sevilli :D
12
@xBoMBoWiECx ma to odejście z piłką :D
57
@Jakchcesz mam kuzyna który pracuje w policji, gościu szedł na niego z siekierką postrzelił go w nogę we własnej obronie i miał rozprawę w sądzie i prawie został zwolniony... Chore to jest
1
@Tomo1989 no to wszystkiego najlepszego!