Omoziu
Dołączył/a: luty 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@VamosRakieta Araujo pokazał że jest groźny w ataku :D
0
@V e B 96 grają z jeszcze bardziej tragicznym Liverpoolem :)
1
@masq no to niewątpliwie zmiana na plus :)
5
Ludzie nic się nie uczycie xd ile to już takich meczy było w tym sezonie a tu ciągłe narzekanie i obrażanie piłkarzy ;p
0
Ale to co dzisiaj odwala Valladolid to jest masakra
0
@LuisSalvano od 1 minuty
1
Metr do bramki a ten podaje hahaha
3
@Encore przecież miał pustą bramkę :)
5
Co on tam zagwizdał?
1
@LuisSalvano młodzież poznała Krzysztofa poprzez remix unitrΔ_Δudio
1
@Yosemite potwór
0
@Ghazul3293 To żeś poleciał
0
@michal26 i myślicie że całe społeczeństwo jest zaszczepione jedna dawką nie ma na to wpływ? ;P
0
@michal26 dzięki za odpowiedź. No to faktycznie jest ciekawy temat
3
@Chwytak A to nie jest tak że tam już większość jest zaszczepiona i temu liczba zakażeń spada?
0
@DonMatteo901 do Ester jej daleko :)
0
@barcelonaLM ale ponoć 80 % obecnych zarażeń to odmiana brytyjska którą w większości przypadków zarażają się już nieco młodszi ludzie niż 70-80 latkowie
0
@Pilka_jest_okragla to wejście to kryminał
1
@Joe_Pesci jak ogólnie za Stanowskim nie przepadam tak muszę mu przyznać rację. Wczorajsza gra wyglądała tragicznie. A najgorsze jest to że graliśmy z pół amatorami ;p
0
@Joe_Pesci w naszym pięknym katolickim kraju tak :)
6
@Ronaldinho10VB przecież szczepionka z tego co wiem nie chroni Cię przed zarażeniem, tylko łagodzi objawy choroby i ewentualne powikłania
4
@Blanco16 https://imageupload.io/i/6TzzbvdEwk
2
@arasz1819 Pora by dowiedział się cały świat ;p
1
@Nano22 ale jest szansa 1 maja 2021 roku w Weronie :D
1
@sintesox ale komentarz klasa :D
0
@Ronaldinho10VB chyba właśnie tak jest :)
0
@D1OS ja to odebrałem właśnie w ten sposób
0
@Huberc1kk mnie tam rozśmieszyło
4
@Rastafarnianin przecież ona to napisała do żartu :)
0
@Pawel13sz a on czasem nie chciał odgrywać do De Jonga?