0

@ShawnC Też uważam że Lenglet zagrał super zawody, a karny był poprostu nieszczęśliwy, biegł Lenglet patrząc na piłkę a Icardi się mu zaplątał między nogami ;p

1

@baczmus no i wierz dalej :D Przecież to było wiadome że nie odrobią aczkolwiek prawie się miło zaskoczyliśmy, nie udało się to trudno. ale jeszcze zostala liga i puchar króla a chłopaki naprawdę są w gazie :) głowa do góry

0

@MarcelNJ11 dokładnie tak, pozdrawiam serdecznie :)

0

Brawo Barca, możemy być dumni z tej drużyny! Teraz po ligę i puchar króla :)

0

@MarcelNJ11 według mnie

0

0

@KmN no poprostu brakuje mu IQ... Tego nie przeskoczy xd już ostatnio to pisałem właśnie

0

@konrad1661 nie chciało im się ponieważ nie byli zmotywowani.. dużo czynników ma na to wpływ to jest właśnie złożoność ludzkiej psychiki

0

@konrad1661 widocznie nie, ludzka psycha to mocno złożona sprawa

0

@MarcelNJ11 ja... Ty wiesz

5

Ale widać że jest potencjał w tej drużynie, to cieszy

0

Takie powroty są możliwe tylko wtedy jeśli do umiejętności i determinacji jeszcze dojdzie szczęście a tego dzisiaj nam brak

1

@masq Masakra co tutaj są za ludzie xd przed meczem narzekają, gramy piękne mecz jest walka... narzekają

0

Zmiany Panie Koeman

0

PSG naprawdę się nas boi, dlaczego nie wpadło coś więcej :/

3

Nie no, Griezmann to już naprawdę przesadza

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Aj gdyby była skuteczność :/ piękna ta Barca

0

Ale szacunek dla naszych bo pięknie walczą

0

Taki dobry początek :/

0

Haha karny będzie xd

0

Ej ale serio mogło już być 4

0

@AV0CAD0 ale ja nie pisałem o awansie, o tym nawet nie marzę. Napisałem po zwycięstwo ;p żebyśmy wyszli z tego meczu z podniesioną głową i dobrze nastawieni psychicznie na końcówkę sezonu :)

0

@Commando mnie bardziej

4

Jeszcze się mecz nie zaczął a Wy już ich spisaliście na straty... Tacy z was kibice, wstyd mi za was. Więcej wiary. Dalej Barco, po zwycięstwo!

0

@Coutinho007 to niewątpliwie zmiana na plus ;p

1

@Uukasz_93 To wszystko jest sprzedane xd

0

@snake99 od kiedy to rozliczamy Busquetsa za bramki? xD

1

@ViscaBarca123 gratulacje, nie pozostało nic innego jak napisać Visca el Barca :)

1

Co ten chłop najlepszego narobił... Przecież to masakra ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?