Omoziu
Dołączył/a: luty 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ShawnC Też uważam że Lenglet zagrał super zawody, a karny był poprostu nieszczęśliwy, biegł Lenglet patrząc na piłkę a Icardi się mu zaplątał między nogami ;p
1
@baczmus no i wierz dalej :D Przecież to było wiadome że nie odrobią aczkolwiek prawie się miło zaskoczyliśmy, nie udało się to trudno. ale jeszcze zostala liga i puchar króla a chłopaki naprawdę są w gazie :) głowa do góry
0
@MarcelNJ11 dokładnie tak, pozdrawiam serdecznie :)
0
Brawo Barca, możemy być dumni z tej drużyny! Teraz po ligę i puchar króla :)
0
@MarcelNJ11 według mnie
0
@MarcelNJ11 nie
0
@KmN no poprostu brakuje mu IQ... Tego nie przeskoczy xd już ostatnio to pisałem właśnie
0
@konrad1661 nie chciało im się ponieważ nie byli zmotywowani.. dużo czynników ma na to wpływ to jest właśnie złożoność ludzkiej psychiki
0
@konrad1661 widocznie nie, ludzka psycha to mocno złożona sprawa
0
@MarcelNJ11 ja... Ty wiesz
5
Ale widać że jest potencjał w tej drużynie, to cieszy
0
Takie powroty są możliwe tylko wtedy jeśli do umiejętności i determinacji jeszcze dojdzie szczęście a tego dzisiaj nam brak
1
@masq Masakra co tutaj są za ludzie xd przed meczem narzekają, gramy piękne mecz jest walka... narzekają
0
Zmiany Panie Koeman
0
PSG naprawdę się nas boi, dlaczego nie wpadło coś więcej :/
3
Nie no, Griezmann to już naprawdę przesadza
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Aj gdyby była skuteczność :/ piękna ta Barca
0
Ale szacunek dla naszych bo pięknie walczą
0
Taki dobry początek :/
0
Haha karny będzie xd
0
Ej ale serio mogło już być 4
0
@AV0CAD0 ale ja nie pisałem o awansie, o tym nawet nie marzę. Napisałem po zwycięstwo ;p żebyśmy wyszli z tego meczu z podniesioną głową i dobrze nastawieni psychicznie na końcówkę sezonu :)
0
@Commando mnie bardziej
4
Jeszcze się mecz nie zaczął a Wy już ich spisaliście na straty... Tacy z was kibice, wstyd mi za was. Więcej wiary. Dalej Barco, po zwycięstwo!
0
@Coutinho007 to niewątpliwie zmiana na plus ;p
1
@Uukasz_93 To wszystko jest sprzedane xd
0
@snake99 od kiedy to rozliczamy Busquetsa za bramki? xD
1
@ViscaBarca123 gratulacje, nie pozostało nic innego jak napisać Visca el Barca :)
1
Co ten chłop najlepszego narobił... Przecież to masakra ;)