2

Wielki mecz Barcy :D Visca El Barca! teraz jeszcze tylko Pjoter złoto :D

0

Ależ meczycho w naszym wykonaniu :D Tak rzadko ostatnio się to zdarza w naszym wykonaniu

1

@Barca1992 Messi

0

Czy to była najlepsza pierwsza połowa pod wodza Keomana?

1

Ależ pressing, pięknie walczą

1

Kurde taktyka działa, a na dodatek chłopaki zostawiaja serducho na boisku. Narazie jest dobrze :D Mingueza to jest nasz wojownik :D Brawo Dembuś

0

@Krotis zdania są podzielone xD

0

@FanKFC Griezmann i klasowy... tiaaa

0

@Admin030 komentarz mistrzostwo świata :D piękna chwila

0

@Zoker pomyślała że się jej na tyłku spodnie potargały xD

2

Mam wrażenie że ogólnie płacimy teraz rachunek za bycie najlepszą drużyną świata. Teraz każdy zespół grając z nami gra na 100% a często nawet więcej niż 100%. Niestety nasza obecna kadra jakościowo mocno odstaje od starej wielkiej Barcy a ciągle w mediach narracja że wszyscy grają z "tą wielką" Barcą a rzeczywistość dla nas jednak jest brutalna ;p

0

@Tasde Drugi Veratti :D

1

Moim zdaniem takie coś powinno być karane

0

W ogóle zapomniałem że Dembele gra... xD

0

Co za durna zmiana... Boże dlaczego nas to spotyka????? ZA JAKIE GRZECHY??????

0

Messi ma dzisiaj mózg odłączony od nóg

0

NAZARIO BRAJTŁEJTINHO

0

@BarcaInfo modlę się o to

2

@busquets5 powiedział Busquets ;p

0

Czemu nasz trenejro nie zagra normalnie, jak w każdym kurła normalnym klubie dwoma skrzydłowymi... no ja cierpie dole

4

Ale bym chciał żeby Griezmann usiadł na ławie i żebyśmy zagrali dwoma skrzydłowymi z prawdziwego zdarzenia. Dembele na lewej a Trincao na prawej.

0

@foczkyyyhg w mediach cisza bo są madryckie xD

0

@TorSeV no przeciez Trincao

0

Dobra połowa :) Ciągle siedzimy na tym Cadiz, kwestia czasu kiedy wpadną kolejne bramki

0

@ObiektywnyKibic121 a to ile szans dostawał Trincao? aż w końcu zaczął trybić. Dzisiaj wychodzi Dembele bo poprostu Koeman chce go zbudować. Każdy wie jaki drzemie potencjał w Dembele, Koeman też to widzi

0

@HarveySpecter graliśmy najpiękniej na świecie :D

1

@budel17 tez myślę że o to właśnie mu chodzi z tą jedenastką

0

@DanielOOL skończcie już z tym Puigiem zamiast Busquetsa bo to już nawet nie jest śmieszne ;p

4

@BarcaInfo podanie, wyście na pozycje, podanie, wyjście na pozycję... serio to takie trudne?

0

@pa_ttryk a może dają a bez tego byłoby o wiele gorzej?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?