Omoziu
Dołączył/a: luty 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Wielki mecz Barcy :D Visca El Barca! teraz jeszcze tylko Pjoter złoto :D
0
Ależ meczycho w naszym wykonaniu :D Tak rzadko ostatnio się to zdarza w naszym wykonaniu
1
@Barca1992 Messi
0
Czy to była najlepsza pierwsza połowa pod wodza Keomana?
1
Ależ pressing, pięknie walczą
1
Kurde taktyka działa, a na dodatek chłopaki zostawiaja serducho na boisku. Narazie jest dobrze :D Mingueza to jest nasz wojownik :D Brawo Dembuś
0
@Krotis zdania są podzielone xD
0
@FanKFC Griezmann i klasowy... tiaaa
0
@Admin030 komentarz mistrzostwo świata :D piękna chwila
0
@Zoker pomyślała że się jej na tyłku spodnie potargały xD
2
Mam wrażenie że ogólnie płacimy teraz rachunek za bycie najlepszą drużyną świata. Teraz każdy zespół grając z nami gra na 100% a często nawet więcej niż 100%. Niestety nasza obecna kadra jakościowo mocno odstaje od starej wielkiej Barcy a ciągle w mediach narracja że wszyscy grają z "tą wielką" Barcą a rzeczywistość dla nas jednak jest brutalna ;p
0
@Tasde Drugi Veratti :D
1
Moim zdaniem takie coś powinno być karane
0
W ogóle zapomniałem że Dembele gra... xD
0
Co za durna zmiana... Boże dlaczego nas to spotyka????? ZA JAKIE GRZECHY??????
0
Messi ma dzisiaj mózg odłączony od nóg
0
NAZARIO BRAJTŁEJTINHO
0
@BarcaInfo modlę się o to
2
@busquets5 powiedział Busquets ;p
0
Czemu nasz trenejro nie zagra normalnie, jak w każdym kurła normalnym klubie dwoma skrzydłowymi... no ja cierpie dole
4
Ale bym chciał żeby Griezmann usiadł na ławie i żebyśmy zagrali dwoma skrzydłowymi z prawdziwego zdarzenia. Dembele na lewej a Trincao na prawej.
0
@foczkyyyhg w mediach cisza bo są madryckie xD
0
@TorSeV no przeciez Trincao
0
Dobra połowa :) Ciągle siedzimy na tym Cadiz, kwestia czasu kiedy wpadną kolejne bramki
0
@ObiektywnyKibic121 a to ile szans dostawał Trincao? aż w końcu zaczął trybić. Dzisiaj wychodzi Dembele bo poprostu Koeman chce go zbudować. Każdy wie jaki drzemie potencjał w Dembele, Koeman też to widzi
0
@HarveySpecter graliśmy najpiękniej na świecie :D
1
@budel17 tez myślę że o to właśnie mu chodzi z tą jedenastką
0
@DanielOOL skończcie już z tym Puigiem zamiast Busquetsa bo to już nawet nie jest śmieszne ;p
4
@BarcaInfo podanie, wyście na pozycje, podanie, wyjście na pozycję... serio to takie trudne?
0
@pa_ttryk a może dają a bez tego byłoby o wiele gorzej?