0

Bayern ma Upamecano a my mamy Araujo i kto jest większym kozakiem? :)

0

@busquets5 nawet po jego akcji padła wczoraj pierwsza bramka o ile się mylę :)

1

@busquets5 niby braki w technice ale zaliczył parę przejść na skrzydle po których dośrodkował :D

0

@IronSanHybrid łohohoho ale śmieszne

0

Ale klepka... ja w szoku

2

Pachnie w drugiej połowie starą dobrą Barcą :)

0

@Matt_i1992 trzeba wierzyć ze rudy widzi co sie dzieje

0

MESSIASZ Proszę państwa

0

@Salchent tego czy nie bedzie tyle szans to.nie wiadomo

2

Ale piła chodzi pięknie

0

@regatta52 bardzo dobry!

2

Wow piękna akcja, dawno już nie widziałem u.nas tak szybkiego grania

0

@BarcaInfo nawet ruchy mają podobne :)

1

Dobre panie trenerze, najwyższy czas wpuścić de la fuente zeby pokazał Griezmannowi jak powinno grać sie na skrzydle

1

Moriba narazie piękny meczyk

3

Oj Riki Riki...

1

@Brashearr jak gra "dla Ciebie" to też jest :)

2

@matirix20 fameMMA to przykład upadku cywilizacji

4

@Denver tutaj tak naprawdę nie chodzi o podatek, tutaj chodzi o to że władza stara się ograniczyć pozarządowe media poprzez miedzy innymi wprowadzanie takich podatków

1

@Mario96w jestem już w takim wieku że mi szkoda życia na kace ;p

4

6 miesięcy bez alkoholu, polecam :)

0

@fart napisałem po co :)

0

@Keson nigdy się to nie stanie ponieważ pieniążki muszą się zgadzać, jak nawet przy varze przekręcają

2

Nie ma u nas napastnika któremu można zagrać długą piłkę i tam albo zgra głową albo jakoś powalczy o nią. Nie ma u nas pomocnika który poprostu weźmie i uderzy z dystansu. Nie ma u nas pomocnika który nie będzie się bał zagrać piłki za plecy obrońców, swoją drogą to że trzeba jeszcze potrafić taką piłkę zagrać. Nie ma u nas różnorodności w rozegraniu. Staramy się grać ciągle krótkimi podaniami a czasami aż się prosi żeby zagrać prostszą piłkę. Tyle rzeczy w tej drużynie jest do wymiany lub poprawy że to aż ciężko ogarnąć

0

@Hanok dzisiaj z Messim też ;p

4

Firpo przegrał chyba wszystkie pojedynki bark w bark xd

14

Dembele dostaje piłkę i nikt mu nie podchodzi do grania...

0

@Trepyveb myślę, że jednak grają na trochę innych pozycjach :)

1

@kamiVeB nie rozumiem co ma wspólnego Puig z Busquetsem?

5

@SiSenior dokładnie tak, masz rację. Nie rozumiesz :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?