Omoziu
Dołączył/a: luty 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bayern ma Upamecano a my mamy Araujo i kto jest większym kozakiem? :)
0
@busquets5 nawet po jego akcji padła wczoraj pierwsza bramka o ile się mylę :)
1
@busquets5 niby braki w technice ale zaliczył parę przejść na skrzydle po których dośrodkował :D
0
@IronSanHybrid łohohoho ale śmieszne
0
Ale klepka... ja w szoku
2
Pachnie w drugiej połowie starą dobrą Barcą :)
0
@Matt_i1992 trzeba wierzyć ze rudy widzi co sie dzieje
0
MESSIASZ Proszę państwa
0
@Salchent tego czy nie bedzie tyle szans to.nie wiadomo
2
Ale piła chodzi pięknie
0
@regatta52 bardzo dobry!
2
Wow piękna akcja, dawno już nie widziałem u.nas tak szybkiego grania
0
@BarcaInfo nawet ruchy mają podobne :)
1
Dobre panie trenerze, najwyższy czas wpuścić de la fuente zeby pokazał Griezmannowi jak powinno grać sie na skrzydle
1
Moriba narazie piękny meczyk
3
Oj Riki Riki...
1
@Brashearr jak gra "dla Ciebie" to też jest :)
2
@matirix20 fameMMA to przykład upadku cywilizacji
4
@Denver tutaj tak naprawdę nie chodzi o podatek, tutaj chodzi o to że władza stara się ograniczyć pozarządowe media poprzez miedzy innymi wprowadzanie takich podatków
1
@Mario96w jestem już w takim wieku że mi szkoda życia na kace ;p
4
6 miesięcy bez alkoholu, polecam :)
0
@fart napisałem po co :)
0
@Keson nigdy się to nie stanie ponieważ pieniążki muszą się zgadzać, jak nawet przy varze przekręcają
2
Nie ma u nas napastnika któremu można zagrać długą piłkę i tam albo zgra głową albo jakoś powalczy o nią. Nie ma u nas pomocnika który poprostu weźmie i uderzy z dystansu. Nie ma u nas pomocnika który nie będzie się bał zagrać piłki za plecy obrońców, swoją drogą to że trzeba jeszcze potrafić taką piłkę zagrać. Nie ma u nas różnorodności w rozegraniu. Staramy się grać ciągle krótkimi podaniami a czasami aż się prosi żeby zagrać prostszą piłkę. Tyle rzeczy w tej drużynie jest do wymiany lub poprawy że to aż ciężko ogarnąć
0
@Hanok dzisiaj z Messim też ;p
4
Firpo przegrał chyba wszystkie pojedynki bark w bark xd
14
Dembele dostaje piłkę i nikt mu nie podchodzi do grania...
0
@Trepyveb myślę, że jednak grają na trochę innych pozycjach :)
1
@kamiVeB nie rozumiem co ma wspólnego Puig z Busquetsem?
5
@SiSenior dokładnie tak, masz rację. Nie rozumiesz :)