Omoziu
Dołączył/a: luty 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Pucz dzisiaj tragiczny... niestety
1
kurde, ten skład wygląda dobrze. aż się tego boję xD
0
@matirix20 Sam potwierdził ostatnimi występami że jak jest w formie to jest ścisła topka
16
@Worny beka z tego jaką beke ma Dembele :D
0
@MaziFCB nie pozostaje mi napisać nic innego jak... KoemanOut
3
@ObiektywnyKibic121 czyli De jong jako defensywny pomocnik? nie szkoda go tak cofać?
2
@Janiama taki z Ciebie Polak?
0
@Sztywno chyba zaczęło się od tego prawego w 3 sekundzie
0
@pt9 Connor mówił w wywiadzie po walce ze już nie mógł ustać na okopanej nodze
0
@Mixtape taka mała różnica że na zachodzie państwa mają na to kasę, nas nie stać
8
@Worny on tam bramkarza mierzył wzrokiem? ;p
1
De la Fuente zrobił więcej w 5 minut niż Trincao przez cały obecny sezon :)
0
@ProMILs Jak ja się będę cieszył jak Barca się go w końcu pozbędzie
2
Co Bartomeu zrobił z tym klubem to jest normalnie j&$!@# kryminał!
0
... ciężkie czasy nadchodzą, w życiu bym nie przypuszczał
0
@Goh jak zawsze :)
1
@koziar hehe Ryszard Pług
1
@kamilo0066 faktycznie może trochę mnie poniosło z tą zmianą, ale po prostu nie mogę patrzeć na jego grę... jest fatalny
0
@Esteban_ dlaczego kocopoły?
0
Griezmann do zmiany i powinno to ruszyć. Chłop biega żeby biegać, nic a nic nie wnosi. Jestem pewien że De la fuente by nam dał wiecej na tym skrzydle
1
@norbi77 oj tam bez przesady, moim zdaniem sporo całkiem ładnych :)
0
@Bruttal no ale Busi w dwóch ostatnich meczach był bardzo dobry
0
Dawać już ten skład cholerka
0
@paweldunajecfcb powiedz gibraltar
0
Lewy jak to wsadził... killer
23
@BarcaInfo Mówił tak : "Panowie ja wszystko obronię, wy trafcie chociaż raz"
1
@darek60 Panie Darku, proszę brać po pół xD
1
@Janiama uważam tak samo, Leo przyda się nam w późniejszej fazie sezonu :)
0
@michal26 a może właśnie działają, a bez nich byłoby o wiele gorzej?
0
@Firestone zarabiają za dużo hajsu, brak motywacji