1

Pucz dzisiaj tragiczny... niestety

1

kurde, ten skład wygląda dobrze. aż się tego boję xD

0

@matirix20 Sam potwierdził ostatnimi występami że jak jest w formie to jest ścisła topka

16

@Worny beka z tego jaką beke ma Dembele :D

0

@MaziFCB nie pozostaje mi napisać nic innego jak... KoemanOut

3

@ObiektywnyKibic121 czyli De jong jako defensywny pomocnik? nie szkoda go tak cofać?

2

@Janiama taki z Ciebie Polak?

0

@Sztywno chyba zaczęło się od tego prawego w 3 sekundzie

0

@pt9 Connor mówił w wywiadzie po walce ze już nie mógł ustać na okopanej nodze

0

@Mixtape taka mała różnica że na zachodzie państwa mają na to kasę, nas nie stać

8

@Worny on tam bramkarza mierzył wzrokiem? ;p

1

De la Fuente zrobił więcej w 5 minut niż Trincao przez cały obecny sezon :)

0

@ProMILs Jak ja się będę cieszył jak Barca się go w końcu pozbędzie

2

Co Bartomeu zrobił z tym klubem to jest normalnie j&$!@# kryminał!

0

... ciężkie czasy nadchodzą, w życiu bym nie przypuszczał

0

@Goh jak zawsze :)

1

@koziar hehe Ryszard Pług

1

@kamilo0066 faktycznie może trochę mnie poniosło z tą zmianą, ale po prostu nie mogę patrzeć na jego grę... jest fatalny

0

@Esteban_ dlaczego kocopoły?

0

Griezmann do zmiany i powinno to ruszyć. Chłop biega żeby biegać, nic a nic nie wnosi. Jestem pewien że De la fuente by nam dał wiecej na tym skrzydle

1

@norbi77 oj tam bez przesady, moim zdaniem sporo całkiem ładnych :)

0

@Bruttal no ale Busi w dwóch ostatnich meczach był bardzo dobry

0

Dawać już ten skład cholerka

0

@paweldunajecfcb powiedz gibraltar

0

Lewy jak to wsadził... killer

23

@BarcaInfo Mówił tak : "Panowie ja wszystko obronię, wy trafcie chociaż raz"

1

@darek60 Panie Darku, proszę brać po pół xD

1

@Janiama uważam tak samo, Leo przyda się nam w późniejszej fazie sezonu :)

0

@michal26 a może właśnie działają, a bez nich byłoby o wiele gorzej?

0

@Firestone zarabiają za dużo hajsu, brak motywacji

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?