0

@BarcaInfo statystki z kosmosu

1

Jezusie... Jaki ten Lautaro jest słaby to jest aż niemożliwe xd

3

@michaleu ja też o nie słyszałem a i tak jestem podjarany xd

0

@Jersi jednak błąd w grafice przedmeczowej xd

0

Vidal jak śpo, ciekawe :)

6

@VenoM jak można nie wiedzieć co znaczy SE QUEDA XD

3

Iga Iga Iga!!!!!

1

@Rastafarnianin Im człowiek starszy tym bardziej docenia tego CRka

0

@MESSIah16 kiedy grają?

0

@MarioVeB! no tak :) jestem już sezonowcem siedemnasty sezon :)

1

Jak ja się cieszę że Suarez opuścił Barce, niech sobie tam macha rękami w tymi Atleti ;)

0

1

Tak? ja już zapomniałem :)

0

Jakieś fajne meczyki dzisiaj do obejrzenia?

1

@don'T.R.I.P.e to tak jak i my :) miejmy nadzieje że Ci młodzi gniewni znowu wywyższą nas na piedestał :)

0

@Mixtape albo jak Kaiserslautern Otto Rehhagela w sezonie 97/98

3

@BarcaInfo powiem wam szczerze że napawa optymizmem że pomimo słabej gry i słabszych wyników w ostatnich latach, młodzi zdolni dalej chcą do nas przychodzić i bronić naszych barw :)

0

@BarcaInfo ale to podanie, no majstersztyk

0

@rayqi nie jest graczem pierwszego zespołu :)

0

@D10SLEO no to bordowo granatowych snów xd

33

Po takim meczu jak wczorajszy to nawet się jakoś lżej do roboty wstaje ;p miłego dnia

0

Jaki ja jestem dumny z tej drużyny! Zostawili serducho, na tak trudnym terenie w 10 takie zwycięstwo

0

@Danielao jestem autentycznie wzruszony ;p

4

Dziękuję Bogu za Koemana, ile lat było trzeba czekać na takiego gościa na ławce trenerskiej

2

Mam nadzieję że gra w środku pola nie siądzie po zejściu Cou, on to trzymał w ryzach dzisiaj

5

W 10 jedziemy Celtę na Balaidos... Szok

1

@sawyer00 świetne zawody dzisiaj

10

Dobra dawać tego Trincao, koniec żartów

1

Chłopaki biegają, normalnie szok. Brawo panie Koeman

0

Co on zrobił :) Ansu Fati proszę państwa :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?