Omoziu
Dołączył/a: luty 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BarcaInfo statystki z kosmosu
1
Jezusie... Jaki ten Lautaro jest słaby to jest aż niemożliwe xd
3
@michaleu ja też o nie słyszałem a i tak jestem podjarany xd
0
@Jersi jednak błąd w grafice przedmeczowej xd
0
Vidal jak śpo, ciekawe :)
6
@VenoM jak można nie wiedzieć co znaczy SE QUEDA XD
3
Iga Iga Iga!!!!!
1
@Rastafarnianin Im człowiek starszy tym bardziej docenia tego CRka
0
@MESSIah16 kiedy grają?
0
@MarioVeB! no tak :) jestem już sezonowcem siedemnasty sezon :)
1
Jak ja się cieszę że Suarez opuścił Barce, niech sobie tam macha rękami w tymi Atleti ;)
0
https://www.instagram.com/p/CF0HbmbgXkJ/?igshid=107m4brmolsj6 Haalandzik przesyła pozdrowienia :)
1
Tak? ja już zapomniałem :)
0
Jakieś fajne meczyki dzisiaj do obejrzenia?
1
@don'T.R.I.P.e to tak jak i my :) miejmy nadzieje że Ci młodzi gniewni znowu wywyższą nas na piedestał :)
0
@Mixtape albo jak Kaiserslautern Otto Rehhagela w sezonie 97/98
3
@BarcaInfo powiem wam szczerze że napawa optymizmem że pomimo słabej gry i słabszych wyników w ostatnich latach, młodzi zdolni dalej chcą do nas przychodzić i bronić naszych barw :)
0
@BarcaInfo ale to podanie, no majstersztyk
0
@rayqi nie jest graczem pierwszego zespołu :)
0
@D10SLEO no to bordowo granatowych snów xd
33
Po takim meczu jak wczorajszy to nawet się jakoś lżej do roboty wstaje ;p miłego dnia
0
Jaki ja jestem dumny z tej drużyny! Zostawili serducho, na tak trudnym terenie w 10 takie zwycięstwo
0
@Danielao jestem autentycznie wzruszony ;p
4
Dziękuję Bogu za Koemana, ile lat było trzeba czekać na takiego gościa na ławce trenerskiej
2
Mam nadzieję że gra w środku pola nie siądzie po zejściu Cou, on to trzymał w ryzach dzisiaj
5
W 10 jedziemy Celtę na Balaidos... Szok
1
@sawyer00 świetne zawody dzisiaj
10
Dobra dawać tego Trincao, koniec żartów
1
Chłopaki biegają, normalnie szok. Brawo panie Koeman
0
Co on zrobił :) Ansu Fati proszę państwa :)