Omoziu
Dołączył/a: luty 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Tasde miałem tak samo xd
0
Betis gra super 35 minut ale według komentatora z przebiegu meczu mamy niespodziankę :)
0
Ale ale ale 2:1
1
Ta jest!!! Betis zawsze im kibicowałem xd
1
Haha jak to się tam po odbijało, masakra
0
@tobiasson92 najgorzej bo nam też brakuje prawego obrońcy ;p
1
@xBoMBoWiECx w sumie wygląda na proste :D podajesz i wychodzisz na pozycję
2
@DonMatteo901 no te filmik wyglądają tragicznie
1
@PatrychoO Mafia to jest sztos jakich mało :D jestem jej fanem :)
0
@kacperek2005letsgo wygramy ligę lekko w papciach :)
1
https://www.facebook.com/197394889304/posts/10159583842069305/
Ale amigosi sobie strzelili foteczkę
0
@Iniesta8i niestety 90 minut
0
@MesQueUnClub_87 sceny walk w tym filmie to dzieło sztuki :D
0
Jak ktoś jest fanem filmów sci-fi to polecam film "Upgrade", rozwala system :)
1
@BarcaInfo nie lubię takich cwaniaków
1
https://www.instagram.com/p/CFZ7XDfg8DI/?igshid=o8baeu80c3it
Także tego...
0
@Peciak 1 Ronaldinho :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@student97r Abraham przepuszczenie piłki prawie jak Suarez ;D
3
@JurnyGerwazy tak to niestety wygląda
13
@Kuczek Mina Leo w tej sytuacji xD niby powaga ale w środku śmiechnął
0
@blaugrana_36 zapomniałeś dodać, Luisa sprzed lat
0
@Pilka_jest_okragla ja go tam lubiłem i uważam że jak dostanie normalne wsparcie skrzydłowego to pokaże dużo więcej
9
@MontelQ chyba potruchtał
1
@mariogbch dwa razy sprint albo prawy analog w kierunku biegu wychyl
23
@Tomo1989 Co za porąbane czasy nastały... masakra, sprowadzamy za grube miliony gości którzy nic nie wnoszą ale muszą grać bo klub wydał na nich grube miliony no to jak mają nie grać? a jeden z naszych największych talentów nie ma miejsca w składzie
6
Wszyscy cisną w pressingu a Leo sobie truchta :D no nie da się na to patrzeć xd
3
Podstawą jest to żeby Messi sobie truchtał na 9 bo jak gra na boku to cierpi na tym cały zespół, zero pressingu powrotu do obrony
2
Dembouz wariaciku Ty mój :D
1
No to żegnamy Busiego raz na zawsze... Visca el Pjanic ;p