Omoziu
Dołączył/a: luty 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Z tego chleba mąki nie będzie, trzeba to sobie przyznać
5
Zmieni w końcu tego griezmanna czy na co czeka? :)
0
@Tales_Omletu Widocznie dbają o niego ;p
0
@Cwaniak4 no coś w tym jest, Suarez przynajmniej powalczy z obrońcami, zastawi się a Griezmann totalnie nic nie wnosi...
0
@clyde Alba dzisiaj jeden z lepszych
4
Przecież bez napastnika to jest jakas karykatura gry xd komu skrzydła mają tam wrzucać??
0
niestety wygląda to źle...
1
Dobra dajcie już tego Trincao :)
1
Antek Gryzman, piękna akcja :)
1
@Bykunn tylko że ponoć inna jest sytuacja jak zostałeś skazany za gwałt na nieletniej plus jeszcze jej zabójstwo, to jestem w stanie uwierzyć że miał naprawdę hardkor i to co kolega opisuje powyżej to może być prawdą. @Cave próbował dwukrotnie odebrać sobie życie ale dwa razy go uratowali
0
@Rust_Cohle Jano walczy za tydzień
1
@Prezes_sycylijczyk ależ to leci :)
0
@donleo12 ale Dembele nie przekonał Cię w tych dwóch sparingach czy tak ogólnie? bo np wczoraj Dembele pokazał że ma to coś
8
@BarcaInfo Ten Koeman to jest psycholog, każdemu mówi że ma być sobą :)
0
@betonito Lepiej od De Jonga który był zdecydowanie najgorszy w pierwszej połowie
1
jestem w szoku, połowa składu próbuje brać ciężar gry na siebie
2
Proszę Dembele pokaż w tym sezonie wszystkim niedowiarkom co potrafisz amen
0
Neymar to Ty????
5
Dembele ma w sobie po prostu to coś :D
15
Semedo jaki ucieszony ze bedzie miał z kim na boku pograć ;d
8
Coutinho co chwilę super wychodzi na pozycję ale Alba jeszcze ani razu mu dobrze nie zagrał ;p masakra
0
narazie bez środka pomocy :/
0
De jong z asystą !
0
Jak całkiem inaczej wygląda gra prawej obrony jak tam walczy szybki Trincao
0
Powiedzcie mi proszę gdzie najlepiej kupić laptopa? jakiś portal typu x-kom czy coś?
0
@_kiesio ten plusik oznacza że trzeba za to coś płacić?
1
@cchesterr43 to polecam 3 billborady za Ebbing
0
@PatrychoO iPhone 6 choć zarabia marne grosze
3
Co tam się odpiernicza!
2
@michal26 problemy techniczne, brak mocy