5

W sumie to trochę współczuję Griezowi że musi grać po stronie z Roberto xd

0

haha co to się tam staneło

22

Dobra idę spać a jak wstanę rano to chce zobaczyć że Real stracił punkty, elo

1

@parpe Liczyłem że się przewróci na piłce... ta akcja akurat nie była taka zła ;p

0

Szkoda jakby Depay przyszedł :/ bo wtedy Messi wróciłby na skrzydło co dla mnie jest niezbyt korzystne, chciałbym widzieć u nas skrzydła z prawdziwego zdarzenia. Mocno ucierpiałby na tym Trincao

1

@Janas11224 no i cyk

0

@norbi77 żal mi takich ludzi :(

0

@PlanetFCB i ten Rafinhia chcący połamać mu nogi xd

1

Mam nadzieję, że w meczu z Celtą będzie widać postęp naszej drużyny a nie jak to bywało w ostatnich sezonach że po jednym dobrym meczu człowiek już sobie robił nadzieję a następne spotkanie i słaba postawa drużyny sprowadzały człowieka brutalnie na ziemię. Druga rzecz to niewykorzystany potencjał drużyny, mam na myśli wystawianie ludzi którzy nie koniecznie są w optymalnej formie lub nie odnajdują się na danej pozycji (mam tu na myśli Busquetsa i Griezmanna) jakoś psuje mi to całokształt i w sumie nawet trochę irytuje, mam nadzieję że Koeman będzie w końcu trenerem który takie rzeczy będzie widział i nie bedzie bał się reagować, bo nasi ostatni trenerzy albo robili jakieś absurdalne zmiany albo wystawiali Vidala na skrzydle... no szkoda gadać. Oby do czwartku i oby było widać że to wszystko zmierza w dobrym kierunku, miłego wieczoru ramblo ;p

0

@BarcaInfo bardzo eleganckie to elastico na początku :) obu nas też tak czarował :)

1

@Arkon inna presja jest grając w Leicester a inna grając w Barcelonie

0

@RobsonPL ograny na poczatku Rafinhia poszedl na ambicji xD

2

No to trzeba się modlić żeby nikt nie przyszedł na 9, bo Messi na skrzydle niestety to wartość ujemna dla drużyny. No chyba że zacząłby się wracać za każdą akcją i zakładać pressing przez 90 minut. A moim zdaniem fajnie tam na środku uzupełniają się z Coutinho (ale wiadomo że nie ma co snuć daleko idących wniosków po jednym meczu)

29

@FafitFCB Trincao za Greizmanna i Pjanic za Busquetsa i to może naprawdę wyglądać bardzo dobrze :D

10

Ale Pjanic jaką dał zmianę. Walka, odbiory i to jaka ma wizję gry.

0

Kurde no wygląda to dobrze :D jaka ulga że mogę tak napisać :D Ładny pressing, wymienność pozycji robi wrażenie :)

0

@neeed Coutinho super zawody jak dla mnie :)

1

@MrCules za szybko :D

9

Proszę jak Luis śmiga, czyli to jednak wszystko wina Messiego?

0

@IronSanHybrid Te reakcje i mimika afroamerykaninów (czyli potocznie czarnych) są jedyne :D

1

I taki Bayern lubię oglądać :)

0

@barteq co do silnej 9 to sie z toba zgadzam w 100% ale brałem pod uwagę obecną kadrę

1

Nie widzę miejsca w składzie dla Griezmanna. Myślę że Messi jako fałszywa 9, za nim Cou na śpo, na skrzydłach muszą grać skrzydłowi z prawdziwego zdarzenia

1

@justfootball oj tam w "dom z papieru" Neymar zagrał całkiem całkiem ;p

0

@shoZu dla mnie Dembele bez dwóch zdań ma większy talent. Przecież on ma taki luz w dryblingu jak mało kto obecnie

3

Legendarna Polska Siła!!

14

Popycha chlopa ten leci ręką na piłkę i karny hehe fajnie fajnie :)

1

A pokazali powtórkę z nakreśloną linią w tej sytuacji?

0

No i wydrukowali :) wielki Real xd

0

Szczerze wam powiem że ten William Carvalho mega zawody gra dzisiaj

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?