Omoziu
Dołączył/a: luty 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@SonBarcaGoku miejsce spotkań ludzi qanona
1
@Fawrf zapomniałeś dodać że był mentorem :D
0
@LeoMessi1994 niby dobry ale rozumu za grosz xd
0
@szkutnik91 Jeśli ktoś próbuje elastico to ja go z marszu szanuję
4
@Chinaski zbyt piękne żeby było prawdziwe ;p
7
@Yosemite Jaki to był kozak to głowa mała :)
3
@333tricampeones333 sam żeś jest leszcz
2
Bombelo coś ty zrobił chłopie
1
Róbcie linie gnojki z varu xd
1
Descik mordo Ty moja :)
0
@messi564 ja olałem i luzik
22
@Encore Ależ człowiek się cieszył na jego przyjście... A tu taka wtopa :/
0
@JimMorrisonFCB mam taka samo jak Ty
0
tak czułem że oczywiście przeciwnik im coś sprezentuje :)
1
@Barca1992 myslę że zmierza to własnie w tym kierunku :)
1
@Avernand to pokazuje jak chłopak ma dobrze poukładane w głowie :D Ilaix to nasz skarb
0
Szkoda że nie da się La rambli dostosować czasowo do streamu xD
0
@BarcaInfo w takim razie czekamy na kolejne propozycje xD
0
@4drian0 niestety masz rację xD
5
@4drian0 gościu ale Barcę to Ty od memów nie wyzywaj ;p
0
@Encore ja myślę że Chester z Linkin Park na brak pieniędzy nie narzekał i według tego co piszesz odniósł sukces życiowy a jednak popełnił samobójstwo
0
@Quavosk oczywiście że ma i myślę że nawet sobie nie wyobrażamy jak ogromne ;)
48
@Encore a no jak milioner to luz :) to mogą Cię nagrywać telefonem z metra bez Twojej zgody :D
0
@ViscaBarca123 Łów tam dalej i czekamy na wiecej info o jakichś talenciakach :D
1
@LukaszFan Radze sobie obejrzeć mecze pucharu króla w tym sezonie :D
0
@FC1899Barca Jezu jakie on miał kopyto a przy tym kosmiczna technika, dla mnie najlepszy piłkarz wszechczasów :)
2
@Dani13 Broń Boże :)
14
@Tomo1989 serio nie trzeba być jakoś przesadnie inteligentnym żeby rozumieć w jakiej sytuacji znajduje się klub
5
I taka Barca jaką widzieliśmy we wczorajszym meczu podbiła moje serce :D Szczególnie pierwsza połowa... tylko ta skuteczność, PSG było do złapania. I tutaj chciałbym zwrócić uwagę na to jak ta drużyna pięknie walczyła. Jeden z najlepszych obecnie klubów w Europie praktycznie nie istniał. Oczywiście PSG nie miało Neymara, ale my praktycznie gramy bez obrony i bez napastnika a byliśmy naprawdę blisko, to pokazuje jak ogromny potencjał drzemie w tej drużynie i myślę że zmierzamy w dobrym kierunku. Młodzi w postaci Pedriego, Moriby i oczywiście Ansu mają wspaniałe wejscie w drużynę a w Barcelonie B czeka jeszcze Balde czy Collado. Wystarczy tylko dać im szansę a jestem pewien że ją wykorzystają. Mam równiez nadzieje że Laporta ogarnie ten burdel, sprowadzi nam porzadnego napastnika, sprzeda balast. Myślę że przyszłość rysuje się w pieknych kolorach blaugrana
0
@icon3520 zgadza się, tylko że w tamtych meczach faktycznie był pod formą. A wydaje mi się że od kilku meczy zaczął grać lepiej i aż mi się go szkoda zrobiło jak znowu w pechowy sposób sprokurował karnego bo było wiadome że kibice go zjedzą