0

@SonBarcaGoku miejsce spotkań ludzi qanona

1

@Fawrf zapomniałeś dodać że był mentorem :D

0

@LeoMessi1994 niby dobry ale rozumu za grosz xd

0

@szkutnik91 Jeśli ktoś próbuje elastico to ja go z marszu szanuję

4

@Chinaski zbyt piękne żeby było prawdziwe ;p

7

@Yosemite Jaki to był kozak to głowa mała :)

3

@333tricampeones333 sam żeś jest leszcz

2

Bombelo coś ty zrobił chłopie

1

Róbcie linie gnojki z varu xd

1

Descik mordo Ty moja :)

0

@messi564 ja olałem i luzik

22

@Encore Ależ człowiek się cieszył na jego przyjście... A tu taka wtopa :/

0

@JimMorrisonFCB mam taka samo jak Ty

0

tak czułem że oczywiście przeciwnik im coś sprezentuje :)

1

@Barca1992 myslę że zmierza to własnie w tym kierunku :)

1

@Avernand to pokazuje jak chłopak ma dobrze poukładane w głowie :D Ilaix to nasz skarb

0

Szkoda że nie da się La rambli dostosować czasowo do streamu xD

0

@BarcaInfo w takim razie czekamy na kolejne propozycje xD

0

@4drian0 niestety masz rację xD

5

@4drian0 gościu ale Barcę to Ty od memów nie wyzywaj ;p

0

@Encore ja myślę że Chester z Linkin Park na brak pieniędzy nie narzekał i według tego co piszesz odniósł sukces życiowy a jednak popełnił samobójstwo

0

@Quavosk oczywiście że ma i myślę że nawet sobie nie wyobrażamy jak ogromne ;)

48

@Encore a no jak milioner to luz :) to mogą Cię nagrywać telefonem z metra bez Twojej zgody :D

0

@ViscaBarca123 Łów tam dalej i czekamy na wiecej info o jakichś talenciakach :D

1

@LukaszFan Radze sobie obejrzeć mecze pucharu króla w tym sezonie :D

0

@FC1899Barca Jezu jakie on miał kopyto a przy tym kosmiczna technika, dla mnie najlepszy piłkarz wszechczasów :)

2

@Dani13 Broń Boże :)

14

@Tomo1989 serio nie trzeba być jakoś przesadnie inteligentnym żeby rozumieć w jakiej sytuacji znajduje się klub

5

I taka Barca jaką widzieliśmy we wczorajszym meczu podbiła moje serce :D Szczególnie pierwsza połowa... tylko ta skuteczność, PSG było do złapania. I tutaj chciałbym zwrócić uwagę na to jak ta drużyna pięknie walczyła. Jeden z najlepszych obecnie klubów w Europie praktycznie nie istniał. Oczywiście PSG nie miało Neymara, ale my praktycznie gramy bez obrony i bez napastnika a byliśmy naprawdę blisko, to pokazuje jak ogromny potencjał drzemie w tej drużynie i myślę że zmierzamy w dobrym kierunku. Młodzi w postaci Pedriego, Moriby i oczywiście Ansu mają wspaniałe wejscie w drużynę a w Barcelonie B czeka jeszcze Balde czy Collado. Wystarczy tylko dać im szansę a jestem pewien że ją wykorzystają. Mam równiez nadzieje że Laporta ogarnie ten burdel, sprowadzi nam porzadnego napastnika, sprzeda balast. Myślę że przyszłość rysuje się w pieknych kolorach blaugrana

0

@icon3520 zgadza się, tylko że w tamtych meczach faktycznie był pod formą. A wydaje mi się że od kilku meczy zaczął grać lepiej i aż mi się go szkoda zrobiło jak znowu w pechowy sposób sprokurował karnego bo było wiadome że kibice go zjedzą

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?