Omoziu
Dołączył/a: luty 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Tomo1989 ten na górze po lewej?
0
@TheHeisenberg real ma ponoć silny mental
4
@martin3131 Elegancko się zaprezentowaliśmy w drugim meczu z PSG :D Moim zdaniem odpadliśmy z honorem :)
1
Niech legendarny mental Realu będzie z wami :)
3
@Encore to jakim się jest tak naprawdę? ;p
1
@AmigoBlancos idź i nie wracaj :)
0
@formentera2017 ale ze zmęczony po 2 minutach meczu?
8
Myślcie że to wina Koemana że Pedri tego nie trafił?
2
@DonMatteo901 a angielsko jezyczni komentarzy się nie przejmują wymową i np na modrica mówią modrik xd
0
@DonMatteo901 Właśnie to nawet na żywo wyglądało xd
0
Kante żywcem wyrwany z Barcy Guardioli :D
0
@Quavosk to on chyba zimą ze Skrzycznego w stronę Bielska nie patrzył xD
1
@chavez jedna rada, przestańcie w to grać :D ja tak zrobiłem i żyje mi się lepiej :)
0
@Kacper1432 Jak by chłop wykorzystał wszystkie setki które miał to miałby już z 30 bramek w lidze xd
1
@cules100pro Niestety dla Ryśka, Moriba go zjada ;p
0
@Janas11224 trzeba R* przyznac ze gry mają na kosmicznym poziomie :)
0
@Janas11224 Sorki dla mnie odstrasza xD ale szanuję za GTA :D
0
@JimMorrisonFCB nie doceniacie mocy internetu i youtuba :)
1
@lukas10 Moriba wykorzystuje swoją szansę perfekcyjnie :)
0
@Yosemite aż mi się przypomniało jak Pedri go pare razy ładnie wyjasnił :)
0
@LyFT Pedri w meczu reprezentacji dostał podobnie i przeżył ;p
1
Komar jakiego wąsika sobie strzelił, normalnie Don Corleone
2
@maciestek Polecam Ghost Of Tsushima :) dla mnie śmiało może konkurować z Wieśkiem :)
1
@amanter Przyda się ktoś kto po prostu będzie kończył to co mu Messi wypracuje
3
Griezmann dzisiaj jest fatalny jak zawsze :)
0
@jedrek7000 Przecież ładnie sobie grają, wszystko pod kontrolą, oszczędzamy siły. Jest git :)
0
@papaj12 na laptopie xD
1
OWN GOAL mordo Ty moja :D
1
@Nerazzurro Raz, za wulgaryzmy w stronę szanownego naszego byłego pana trenera Valverde xd
3
@PatrychoO wygląda jakby mieli ją sprzedawac w Auchan :)