0

@Criss18Barca polityk za nie spełnienie obietnic wyborczych idzie do więzienia

1

@tomekjd no i tak powinna wyglądać nasza koszulka domowa!

12

@kuz nie przetłumaczony obrazek, moim zdaniem ocierasz się o bana

3

@zeko0 za ten brutalny atak na Messim i odepchnięcie Puyola ma u mnie dozgonny brak szacunku

0

@A_Gomesinho_21 to przyjęcie Oyjakzjebala z Wlochami :( no a Pedri wiadomo... Klasa :)

3

@amanter wygląda jakby sobie ktoś w Fifie Ramosa kupił xd

2

@Roobo miał piłkę na słabszej nodze i nie chciał ryzykować, a Lautaro dał patelnie 10000000000000000%

2

@macio_944 ale na serio tak jest, jakieś fatum. Chyba płacimy jakąś "karę" za bycie najlepszymi na świecie ;p

1

@Rewolucja123 bez przesady ;p pewniej nie dało się strzelić :)

0

@Colin94 czyli dobrze nakręci się po wyjściu z progu?

1

@Lionel_Messi10 piękny turniej naszego młodziana

1

@agaFCB bezapelacyjnie

2

Szkoda Hiszpanów bo grają piękny mecz

0

@Criss18Barca em a te młody Majchrzak?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@BorzyKrzys komentujący ma 100% racji :) A tutaj przeciez Stano wyglada jak Janusz na wakacjach w Kołobrzegu który o 5 rano idzie zarezerwować sobie miejsca na plaży parawanem ;p

0

@Pilka_jest_okragla będzie trzeba zarwać nockę i obejrzeć pierwszy mecz na Copa :D

1

@damiano16398 czyli po prostu wina Tuska xD

0

@FC1899Barca co to w ogóle za słownictwo?

0

@patry295 muzyka jakby ten wynalazek miał uratować świat przed zagładą

2

@Coutinho007 miałem takiego po dziadku, maszyna nie do zajechania :)

1

@joloskyy Polsat Sport

7

@Songo91 całym sercem za Belgami

0

@JANEK777 ulala ale pojazd, łohohoho

0

@IbrahimAfellay Świeżynka z tego Leosia

0

@7black4 co news to inaczej :)

0

@ptrx to oznacza że jest psem?

12

@IbrahimAfellay gdyby nie ten darmozjad to Leo już dawno by był mistrzem świata

0

@msmsms ulala... bedzie grane :D dla mnie najlepsza gra ever

0

@EleanoR tak by wyglądała każda kłótnia w Polsce jakby broń była legalna :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?