Omoziu
Dołączył/a: luty 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Criss18Barca polityk za nie spełnienie obietnic wyborczych idzie do więzienia
1
@tomekjd no i tak powinna wyglądać nasza koszulka domowa!
12
@kuz nie przetłumaczony obrazek, moim zdaniem ocierasz się o bana
3
@zeko0 za ten brutalny atak na Messim i odepchnięcie Puyola ma u mnie dozgonny brak szacunku
0
@A_Gomesinho_21 to przyjęcie Oyjakzjebala z Wlochami :( no a Pedri wiadomo... Klasa :)
3
@amanter wygląda jakby sobie ktoś w Fifie Ramosa kupił xd
2
@Roobo miał piłkę na słabszej nodze i nie chciał ryzykować, a Lautaro dał patelnie 10000000000000000%
2
@macio_944 ale na serio tak jest, jakieś fatum. Chyba płacimy jakąś "karę" za bycie najlepszymi na świecie ;p
1
@Rewolucja123 bez przesady ;p pewniej nie dało się strzelić :)
0
@Colin94 czyli dobrze nakręci się po wyjściu z progu?
1
@Lionel_Messi10 piękny turniej naszego młodziana
1
@agaFCB bezapelacyjnie
2
Szkoda Hiszpanów bo grają piękny mecz
0
@Criss18Barca em a te młody Majchrzak?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@BorzyKrzys komentujący ma 100% racji :) A tutaj przeciez Stano wyglada jak Janusz na wakacjach w Kołobrzegu który o 5 rano idzie zarezerwować sobie miejsca na plaży parawanem ;p
0
@Pilka_jest_okragla będzie trzeba zarwać nockę i obejrzeć pierwszy mecz na Copa :D
1
@damiano16398 czyli po prostu wina Tuska xD
0
@FC1899Barca co to w ogóle za słownictwo?
0
@patry295 muzyka jakby ten wynalazek miał uratować świat przed zagładą
2
@Coutinho007 miałem takiego po dziadku, maszyna nie do zajechania :)
1
@joloskyy Polsat Sport
7
@Songo91 całym sercem za Belgami
0
@JANEK777 ulala ale pojazd, łohohoho
0
@IbrahimAfellay Świeżynka z tego Leosia
0
@7black4 co news to inaczej :)
0
@ptrx to oznacza że jest psem?
12
@IbrahimAfellay gdyby nie ten darmozjad to Leo już dawno by był mistrzem świata
0
@msmsms ulala... bedzie grane :D dla mnie najlepsza gra ever
0
@EleanoR tak by wyglądała każda kłótnia w Polsce jakby broń była legalna :)