0

@AmigoBlancos Roberto cienki, a pamiętasz PSG?!

0

@Kamiloza91 zależy co strzeli

9

@ElPonczato oglądam każdy

12

@AntekGriezmann bo jest. Szanuję go za to ile daje w obronie, no ale przyznajmy to sobie szczerze, z przodu daje po prostu za mało...

0

@zadafcb fajna dupa z twarzy

1

@GuerillaAthletic niszczyć kondycyjnie ziomków z którymi gram na orliku :D

1

@Tomo1989 totalnie w drugiej połowie zapomniałem że jest na boisku, Antek jak przystało na magika zniknął totalnie

0

Jak myślicie, kto będzie na sprzedaż po pierwszej połowie?

0

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Katalonbar ale fade kozacki :)

0

@ddanioofcb ja znałem Barcę przed Messim i było dobrze, po też będzie. Głowa do góry :)

1

@masq niech żyje Barca!

6

Przyznajmy to sobie szczerze, ta bramka duńskiego Nazario to objaw geniuszu, z jaką łatwością mu to przyszło :)

0

@masq no i elo, tak kończą frajerzy

0

@amanter a City wydaje 100 mln na Gejlisha

0

@rafik300010 na dodatek ponoć do 90 sekund opóznienia

0

@Ronmes nie tylko w tym xd

21

@zadafcb ma delikatny zapas jeszcze

2

@Wilczeq moim zdaniem to ktoś specjalnie stworzył to konto i troluje specjalnie bo innego wyjścia nie widze

4

@BorzyKrzys ja myślę że największym problemem są nie same wpisy ale to że zwraca się na nie uwagę i karmi takie jednostki

1

@Uukasz_93 ta patologia bijąca się na ulicy powinna normalnie za współudział być oskarżona

9

To jak panie Pique, "se queda"?

2

@pt9 jest takie powiedzenie "jeśli nie interesujesz się polityką, to prędzej czy później polityka zainteresuje się Tobą", i to jest odpowiedź na Twoje pytanie

18

@macio_944 za wszelką cenę trzeba odsunąć PiS od władzy a pózniej zastanawiać się co dalej z naszym pięknym krajem

19

@ZiX od zawsze byłem fanem Venezi

2

@Mario96w ja też zawsze byłem fanem grzmota :)

0

@DaPidejpi to dlaczego po prostu ludzie na całym świecie się przeciwko temu nie zbuntują? Wszyscy żołnierze świata podczas wojny, w tym samym momencie mówią "mamy tego dość" no i rządzący nie mają kim walczyć

0

@l0Messini jeśli to zagranie Matheo w 27 sekundzie nie wyszło mu przypadkowo to myślę że mamy odpowiedź :D

0

@Kengo polecam zobaczyć "gorączka sobotniej nocy" z johnem travoltą :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?