Omoziu
Dołączył/a: luty 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AmigoBlancos Roberto cienki, a pamiętasz PSG?!
0
@Kamiloza91 zależy co strzeli
9
@ElPonczato oglądam każdy
12
@AntekGriezmann bo jest. Szanuję go za to ile daje w obronie, no ale przyznajmy to sobie szczerze, z przodu daje po prostu za mało...
0
@zadafcb fajna dupa z twarzy
1
@GuerillaAthletic niszczyć kondycyjnie ziomków z którymi gram na orliku :D
1
@Tomo1989 totalnie w drugiej połowie zapomniałem że jest na boisku, Antek jak przystało na magika zniknął totalnie
0
Jak myślicie, kto będzie na sprzedaż po pierwszej połowie?
0
@Masti_Real_Madryt Manaj :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Katalonbar ale fade kozacki :)
0
@ddanioofcb ja znałem Barcę przed Messim i było dobrze, po też będzie. Głowa do góry :)
1
@masq niech żyje Barca!
6
Przyznajmy to sobie szczerze, ta bramka duńskiego Nazario to objaw geniuszu, z jaką łatwością mu to przyszło :)
0
@masq no i elo, tak kończą frajerzy
0
@amanter a City wydaje 100 mln na Gejlisha
0
@rafik300010 na dodatek ponoć do 90 sekund opóznienia
0
@Ronmes nie tylko w tym xd
21
@zadafcb ma delikatny zapas jeszcze
2
@Wilczeq moim zdaniem to ktoś specjalnie stworzył to konto i troluje specjalnie bo innego wyjścia nie widze
4
@BorzyKrzys ja myślę że największym problemem są nie same wpisy ale to że zwraca się na nie uwagę i karmi takie jednostki
1
@Uukasz_93 ta patologia bijąca się na ulicy powinna normalnie za współudział być oskarżona
9
To jak panie Pique, "se queda"?
2
@pt9 jest takie powiedzenie "jeśli nie interesujesz się polityką, to prędzej czy później polityka zainteresuje się Tobą", i to jest odpowiedź na Twoje pytanie
18
@macio_944 za wszelką cenę trzeba odsunąć PiS od władzy a pózniej zastanawiać się co dalej z naszym pięknym krajem
19
@ZiX od zawsze byłem fanem Venezi
2
@Mario96w ja też zawsze byłem fanem grzmota :)
0
@DaPidejpi to dlaczego po prostu ludzie na całym świecie się przeciwko temu nie zbuntują? Wszyscy żołnierze świata podczas wojny, w tym samym momencie mówią "mamy tego dość" no i rządzący nie mają kim walczyć
0
@l0Messini jeśli to zagranie Matheo w 27 sekundzie nie wyszło mu przypadkowo to myślę że mamy odpowiedź :D
0
@Kengo polecam zobaczyć "gorączka sobotniej nocy" z johnem travoltą :)