Omoziu
Dołączył/a: luty 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DLFCB utnie sobie nogi?
3
@FC1899Barca Araujo go nakryje czapką
1
Verratti to jest pan piłkarz prze wielkie P
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Cvzx ciągłe obostrzenia covidowe
8
Trener mówi że nie mamy na co liczyć w tym sezonie a zawodnicy w wywiadach mówią że walczą o wszystko. Nie uważacie że coś tutaj jest nie tak?
0
Moim zdaniem boki obrony w zestawieniu takim jak w ostatnim meczu są prima sort
0
@SkilledHydra16 myślę że trzech synów mu wystarczy, no chyba że bedzie celował w córeczkę
0
@Seledynowy myślę że chyba na pewno, te jego nieudolne dryblingi w późniejszej fazie meczu mocno irytowały
1
@PatrychoO w zasadzie to jest, bo często im coś ma mniej wyświetleń tym jest lepsze
7
@Mixtape święte słowa, trzeba zakończyć ich rządy zanim nie jest za późno
0
@TylkoBarca7273 100 lat i zdrówka dla krówek
2
@patataj bardzo ładnie napisane ;)
0
@Rewolucja123 moim zdaniem ma fatalne ostatnie podanie
1
@Janiama Dziękuję bardzo :D Piękny dzień, Visca el Barca :D
1
Piekne meczycho, piękna Barca. Młodzi dzisiaj zdali egzamin
1
Gavi dzisiaj 10/10
0
@Herato jak tutaj 3/4 pisało że przegramy z 3:0
3
LUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUK gol
12
@Janiama 3:0 Barca
0
@VamosRakieta szybszy już nie będzie xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Emhyr dostał żółtą kartkę za to że nie chciał podejść kiedy go sędzina wołała, można zamknąć temat
0
@LeoMessiah panowie na czym graliście?
0
@Janas11224 Nasz trener to debil do potęgi ntej
1
@Shapiro wyliczyłeś to ze wzoru Hajty? ;)
0
@Momals11 dlatego nie ma co sobie psuć humoru czytaniem tych komentarzy, olewka :) Jeśli Leo zdobędzie tą nagrodę to będzie to w 100% zasłużenie, a że ktoś będzie miał z tym problem to już jego problem i tyle ;)
1
@MesQueUnClub96 wszyscy nie, ale minister edukacji? no wypadałoby.. ale nie w Polsce bo w tym kraju wszystko jest po*ierdolone
4
@AmigoBlancos ponoć te z Realu są słabej jakości, nie polecam :p
0
@Sulimo ja właśnie zacząłem :) zapowiada się kozacko