Omoziu
Dołączył/a: luty 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Worny Serio???? i to nie jest tak jak w Fifie?? bo wydaje mi się że więszkość tak myśli ;p
0
@MarcelNJ11 proszę ja Ciebie, Coutinho. W Bayernie był zmiennikiem jak ta lala
0
@Pablit prawdziwa 9 z krwi i kości
2
@against_modern_football również uważam że będzie 1:1
4
Komentarz usunięty
5
Niech że ten CR skończy tą karierę w końcu, ileż może człowieka prześladować...
0
@Bykunn akurat Ćwiąkała to potrafi pleść farmazony pomimo że go szanuję ;p
3
@Firestone no bo Laporta odwalił kawał dobrej roboty w tym okienku, tylko ignoranci tego nie potrafią zauważyć
7
@MesQueUnClub96 a moim zdaniem to nawet nie troszeczkę ;p
0
@mekston Barca ma strategie, co zrobić żeby nie zbankrutować
1
@PEDRIII wślizgi
0
@Ghotti nara frajerze
0
@Transu96 współczuję wam xD
1
@szymonex10 człowiek uczy się całe życie :D
2
@JohnnyBarca kurde napisałem taki sam komentarz i dostałem 0 zielonych i nikt mi nie odpisał... znasz jakieś kody? xD
0
@Worny a Rysiek Puć już ze starszymi amigosami się trzyma :)
1
@don'T.R.I.P.e ja to już pisałem dwa sezony temu :D gołym okiem widać że broni ponad przeciętnie, moim zdaniem nadałby się :)
0
@Michal03 Bardzo ładny występ!
0
Dest zamiast Griezmanna na skrzydle, biorę w ciemno
0
@ZiX dzięki za przypomnienie :D
4
@Tridente2015 co rogrywają?
1
Griezmann to miał dużo szcześcia że kibiców nie było na stadionie bo by pięknie był wygwizdywany
8
@HighestInTheRoom nawet podobny do takiego jednego austriackiego malarza. Adolf czy jakoś tak mu było
1
@Lucassito tego sobie i wszystkim nam życzę, Big Sam w formie to ściana nie do przejścia
0
@zioomeek wpiszcie sobie soccerstreams w google :)
0
@JimMorrisonFCB bo to pełni tylko taką funkcję
2
George Pan Kierowca Russell
1
@michal26 jestem tego samego zdania :)
1
@MysticCat no raczej, dobrą kasę płacą pod stołem.
0
@michal26 no i jest dramat Norrisa