0

@Worny Serio???? i to nie jest tak jak w Fifie?? bo wydaje mi się że więszkość tak myśli ;p

0

@MarcelNJ11 proszę ja Ciebie, Coutinho. W Bayernie był zmiennikiem jak ta lala

0

@Pablit prawdziwa 9 z krwi i kości

2

@against_modern_football również uważam że będzie 1:1

4

Komentarz usunięty

5

Niech że ten CR skończy tą karierę w końcu, ileż może człowieka prześladować...

0

@Bykunn akurat Ćwiąkała to potrafi pleść farmazony pomimo że go szanuję ;p

3

@Firestone no bo Laporta odwalił kawał dobrej roboty w tym okienku, tylko ignoranci tego nie potrafią zauważyć

7

@MesQueUnClub96 a moim zdaniem to nawet nie troszeczkę ;p

0

@mekston Barca ma strategie, co zrobić żeby nie zbankrutować

1

@PEDRIII wślizgi

0

@Ghotti nara frajerze

0

@Transu96 współczuję wam xD

1

@szymonex10 człowiek uczy się całe życie :D

2

@JohnnyBarca kurde napisałem taki sam komentarz i dostałem 0 zielonych i nikt mi nie odpisał... znasz jakieś kody? xD

0

@Worny a Rysiek Puć już ze starszymi amigosami się trzyma :)

1

@don'T.R.I.P.e ja to już pisałem dwa sezony temu :D gołym okiem widać że broni ponad przeciętnie, moim zdaniem nadałby się :)

0

@Michal03 Bardzo ładny występ!

0

Dest zamiast Griezmanna na skrzydle, biorę w ciemno

0

@ZiX dzięki za przypomnienie :D

4

@Tridente2015 co rogrywają?

1

Griezmann to miał dużo szcześcia że kibiców nie było na stadionie bo by pięknie był wygwizdywany

8

@HighestInTheRoom nawet podobny do takiego jednego austriackiego malarza. Adolf czy jakoś tak mu było

1

@Lucassito tego sobie i wszystkim nam życzę, Big Sam w formie to ściana nie do przejścia

0

@zioomeek wpiszcie sobie soccerstreams w google :)

0

@JimMorrisonFCB bo to pełni tylko taką funkcję

2

George Pan Kierowca Russell

1

@michal26 jestem tego samego zdania :)

1

@MysticCat no raczej, dobrą kasę płacą pod stołem.

0

@michal26 no i jest dramat Norrisa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?