Omoziu
Dołączył/a: luty 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Gall ja rozumiem jakby on faktycznie już sporo osiągną i się jakoś mega wyróżniał, ale no szanujmy się, syneczek ma 18 lat i już odstawia taką szopkę
2
@FCMichalo za te szopke co odstawił z agentami to nie ma się co dziwić xD
1
@Coutinho007 smiercionośny dla Wolves xd
0
@patry295 kolejny sposób robienia kasy patologiczną metodą na ćwierćinteligentach
3
@Messi7thballondor jeszcze tylko nowe stroje i cyk do cyrku :)
2
Iga nie ma serwisu w ogóle, myślę że to jest element gry który musi poprawić w pierwszej kolejności
0
@lucas/catalan ja Ci tylko przedstawiłem jak na tą sprawę patrzą normalni ludzie :)
0
@lucas/catalan gorszysz młodzież wrzucając tu zdjęcia jakichś lampucer
1
@Colon Patrik Schick lubi to :D
5
@kuz ja nie wierzę że w ogóle można coś takiego odwalić, chłopak miał wszystko, zaufanie trenera, kibiców którzy pokładali w nim duże nadzieje a tu taka akcja
17
@kamilop zachowanie Laporty i zarządu w stosunku do młodego jest pico bello :)
2
@Kgorecki2500 może chłop jest zarobiony i mu umknęło xd
1
Dałem sobie Messiego na awatar. Nie jest naszym zawodnikiem ale bardzo go lubię :)
7
@kamiVeB ludziom nie spodobał się golfik z prezesem
1
@ptrx ładna kolekcja :) a co sprzedaży tych... no to zobaczymy, niestety obawiam się że też dobrze się będą sprzedawać
3
@Hubertusk no powiem Ci... ja od razu
7
@Coutinho007 Panie, Messiego to nawet w Barcelonie nie ma jak narazie xd
1
@Joe_Pesci ktoś się go w komentarzu pyta czy odkrył przednią kamerkę w telefonie... śmiechłem xD
1
@ptrx bo Nike nie patrzy na historię klubu i to żeby zachować pasy jak powinno być, tylko oczywiście patrzy jak wszystkie wielkie firmy na pieniążki. Zobaczyli że te udziwnione się lepiej sprzedają, no to kombinują i zarabiają xd
1
powiem jedno... Lord Manaj
0
ja mhmmm, Van de Beek nie ma nic do powiedzenia w tej sprawie... Dziennikarze wiedzą lepiej :)
0
@Joe_Barbaro Mama wali wiadro :D
0
@klopx myślę że rozwód załatwi sprawę :)
0
Tak mnie jakoś naszło po wczorajszym meczu legend :)
0
@agaFCB nie dam rady obejrzeć o 19, myslicie że bedzie to dostepne na youtube do obejrzenia w pózniejszym czasie?
2
@siwykrb ja widziałem że coś na facebooku Barcelony bedzie się działo. Wejdź sobie w zakładkę Na Żywo
5
@msmsms Rafał Brzozowski? Top
8
Ta akcja z 18 minuty Ronniego... on dalej to ma!!
1
@SaulGoodman może masz niedobory magnezu
0
@RobiS dokładnie to samo dzisiaj pomyślałem, ja to ogólnie szanuję, mam wśród znajomych osoby homoseksualne, ale no trzeba być niestety mądrzejszym od reszty społeczeństwa i po prostu odpuścić, bo tylko sobie szkodzą taką walką