0

@Gall ja rozumiem jakby on faktycznie już sporo osiągną i się jakoś mega wyróżniał, ale no szanujmy się, syneczek ma 18 lat i już odstawia taką szopkę

2

@FCMichalo za te szopke co odstawił z agentami to nie ma się co dziwić xD

1

@Coutinho007 smiercionośny dla Wolves xd

0

@patry295 kolejny sposób robienia kasy patologiczną metodą na ćwierćinteligentach

3

@Messi7thballondor jeszcze tylko nowe stroje i cyk do cyrku :)

2

Iga nie ma serwisu w ogóle, myślę że to jest element gry który musi poprawić w pierwszej kolejności

0

@lucas/catalan ja Ci tylko przedstawiłem jak na tą sprawę patrzą normalni ludzie :)

0

@lucas/catalan gorszysz młodzież wrzucając tu zdjęcia jakichś lampucer

1

@Colon Patrik Schick lubi to :D

5

@kuz ja nie wierzę że w ogóle można coś takiego odwalić, chłopak miał wszystko, zaufanie trenera, kibiców którzy pokładali w nim duże nadzieje a tu taka akcja

17

@kamilop zachowanie Laporty i zarządu w stosunku do młodego jest pico bello :)

2

@Kgorecki2500 może chłop jest zarobiony i mu umknęło xd

1

Dałem sobie Messiego na awatar. Nie jest naszym zawodnikiem ale bardzo go lubię :)

7

@kamiVeB ludziom nie spodobał się golfik z prezesem

1

@ptrx ładna kolekcja :) a co sprzedaży tych... no to zobaczymy, niestety obawiam się że też dobrze się będą sprzedawać

3

@Hubertusk no powiem Ci... ja od razu

7

@Coutinho007 Panie, Messiego to nawet w Barcelonie nie ma jak narazie xd

1

@Joe_Pesci ktoś się go w komentarzu pyta czy odkrył przednią kamerkę w telefonie... śmiechłem xD

1

@ptrx bo Nike nie patrzy na historię klubu i to żeby zachować pasy jak powinno być, tylko oczywiście patrzy jak wszystkie wielkie firmy na pieniążki. Zobaczyli że te udziwnione się lepiej sprzedają, no to kombinują i zarabiają xd

1

powiem jedno... Lord Manaj

0

ja mhmmm, Van de Beek nie ma nic do powiedzenia w tej sprawie... Dziennikarze wiedzą lepiej :)

0

@Joe_Barbaro Mama wali wiadro :D

0

@klopx myślę że rozwód załatwi sprawę :)

0

Tak mnie jakoś naszło po wczorajszym meczu legend :)

0

@agaFCB nie dam rady obejrzeć o 19, myslicie że bedzie to dostepne na youtube do obejrzenia w pózniejszym czasie?

2

@siwykrb ja widziałem że coś na facebooku Barcelony bedzie się działo. Wejdź sobie w zakładkę Na Żywo

5

@msmsms Rafał Brzozowski? Top

8

Ta akcja z 18 minuty Ronniego... on dalej to ma!!

1

@SaulGoodman może masz niedobory magnezu

0

@RobiS dokładnie to samo dzisiaj pomyślałem, ja to ogólnie szanuję, mam wśród znajomych osoby homoseksualne, ale no trzeba być niestety mądrzejszym od reszty społeczeństwa i po prostu odpuścić, bo tylko sobie szkodzą taką walką

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?