Omoziu
Dołączył/a: luty 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@mekston nawet Karol Linetty go nakrył
0
@DaPidejpi a poza tym jest pewnym siebie bufonem, karma wróciła
0
@Deviler odgapił od Ronaldinho
1
@Oskar00 gwiazda
3
@Homeopata8989 we Włoszech duch Mussoliniego wiecznie żywy
0
@CzarnyRycerz to chyba trzeba się znaleźć na jakimś mega życiowym zakręcie żeby czegoś takiego słuchać xd
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@macio_944 dzięki za newsa :)
1
@TylkoBarca7273 Brawo Barca :)
0
@marcin000019 jak widać na przykładzie Polski... nie koniecznie xD
0
@Criss18Barca ja jestem za kamieniołomami
0
Turcja ma jeszcze jakieś szanse na awans?
0
@kuz żyjemy i to jak :) w środę będą emocje
1
@Nano22 tylko książka! Zazdroszczę, chciałbym zacząć tą przygodę od nowa ????
0
@Nazio87 Crash Bandicoot xD
0
@masq dzisiaj jest fatalny
1
@paweuwarrior dla mnie o niebo lepsze od tych
0
Były w historii gorsze stroje od tych nowych?
0
@pawello10 Szwecja powinna mieć 2 bramki
3
@MesQueUnClub96 bellingham nie gra dla Hiszpanii
1
@kewin i nikt się nie bił? słabo :////
0
@MontelQ tak się to załatwia w Algierii
2
@Ojciec5tkidzieci gra o tron to był sztos, szkoda ze tak spartolili ostatni sezon
0
@Colon dla mnie Wijnaldum zagrał naprawdę kozacki mecz
0
@Kubox u mnie to niestety trwało kilka dobrych lat
0
@l0Messini oczywiście, że można. Dla chcącego nic trudnego :)
1
@Mizander zaraz się okaże że 80% osób w ogóle tego nie zczaiła xD
5
@krzyrzak69 odpalił się niczym Bor
0
@FCBMati10 Turan na lewym skrzydle był kozak
0
Matteo "skrót" Berrettini