2

@mekston nawet Karol Linetty go nakrył

0

@DaPidejpi a poza tym jest pewnym siebie bufonem, karma wróciła

0

@Deviler odgapił od Ronaldinho

1

@Oskar00 gwiazda

3

@Homeopata8989 we Włoszech duch Mussoliniego wiecznie żywy

0

@CzarnyRycerz to chyba trzeba się znaleźć na jakimś mega życiowym zakręcie żeby czegoś takiego słuchać xd

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@macio_944 dzięki za newsa :)

1

@TylkoBarca7273 Brawo Barca :)

0

@marcin000019 jak widać na przykładzie Polski... nie koniecznie xD

0

@Criss18Barca ja jestem za kamieniołomami

0

Turcja ma jeszcze jakieś szanse na awans?

0

@kuz żyjemy i to jak :) w środę będą emocje

1

@Nano22 tylko książka! Zazdroszczę, chciałbym zacząć tą przygodę od nowa ????

0

@Nazio87 Crash Bandicoot xD

0

@masq dzisiaj jest fatalny

1

@paweuwarrior dla mnie o niebo lepsze od tych

0

Były w historii gorsze stroje od tych nowych?

0

@pawello10 Szwecja powinna mieć 2 bramki

3

@MesQueUnClub96 bellingham nie gra dla Hiszpanii

1

@kewin i nikt się nie bił? słabo :////

0

@MontelQ tak się to załatwia w Algierii

2

@Ojciec5tkidzieci gra o tron to był sztos, szkoda ze tak spartolili ostatni sezon

0

@Colon dla mnie Wijnaldum zagrał naprawdę kozacki mecz

0

@Kubox u mnie to niestety trwało kilka dobrych lat

0

@l0Messini oczywiście, że można. Dla chcącego nic trudnego :)

1

@Mizander zaraz się okaże że 80% osób w ogóle tego nie zczaiła xD

5

@krzyrzak69 odpalił się niczym Bor

0

@FCBMati10 Turan na lewym skrzydle był kozak

0

Matteo "skrót" Berrettini

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?