0

@wyrek na statule nie licz

0

@krefi10 bardziej rapha

0

@Katalończyk 99 No cos czuje że jutro się okaże

0

@Roobo tak i w jego miejsce Gordon

0

@Kinginiesta tak i Gordon to takie pocieszenie ale oby się nie okazało że to rapha chociaż nie zdziwiło by mnie to gdyby ktoś zaoferował 130 milionow no bo co kasy na rasha nie ma a na Gordona już tak ?

2

@krefi10 Za łatwo idzie okaże się zaraz że ktos odchodzi

2

Śmierdzi mi to jakimś odejściem

0

Mnie to bardziej zastanawia gdzie będą go chcieli upchnąć ? Yamal nietykalny, raphina raczej też no chyba że jako ofensywny pomocnik ale tam też mamy scick no nie wiem chyba że idzie jako napastnik

8

Kurwa jakoś za szybko to idzie

0

@Laminedependencia nie, ogrywać i przygotować jako następca raphiny

0

Jan virgil za 8 milonow brać i się nie zastanawiać

0

Tragedia proszę panswa

0

Czego wy kurwa oczekujecie od esparta ? Chłop wchodzi raz na 10 meczy

0

Ferran strzał Ala Suarez tylko że skuteczność już nie

1

Ni ma raphiny jak coś

6

A miałem nie płakać

2

Jakoś tak zachciało mi się płakać jak pomyślałem że nigdy więcej nie zobaczymy naszego kapitana na camp nou

0

Chce mieć robotę na varze mogę se siedzieć oglądać mecz popełniać bledy za które bedzie mnie przedłożony krył chociaż trenowanie serferow też jest git a zwłaszcza że Australijczycy są chyba najmilsi na świecie

0

Liga Negereiry ! Liga Negereiry

0

Skandal skandal

0

Noż kurwa mać Araujo linia kurwa linia

3

Raphina jest ogólnie strasznie samolubny w każdym swoim meczu ma sytuację gdzie może podać ale próbuje sam

1

Napisał bym coś ale więcej byście mnie tu nie zobaczyli

1

Jakoś tak bez pomysłu na grę

7

Alez tam bagno jest miło słyszeć że nie u nas tylko u śmietankowych

3

0

Wiadomo coś już o tym bastonim ?

0

@Azazel_Pazuzu Napastnik ewentualnie ofensywny pomocnik

2

Ta bo akurat na tej pozycji mamy braki

0

Widzę już u nas potecjalnie 6 graczy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?