Oster273727
Dołączył/a: luty 2025
Syndey
2 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@zbyglu atak coś tam tworzy pomoc odbiera i coś tam się utrzymuje przy piłce ale tam ogólnie tez chujnia w tym meczu
2
Brawo joan obrona to u nas to jakaś masakra
7
Na razie chujowy mecz
3
A było w to lato sprzedać go za 50 milonow do Aston villi
4
Ferran numer 2 super
2
Ferran zmarnowana sytuacja numer 1 ale ze spalonego
2
Nie rozumiecie że Flick stawił dziś na ferrana bo Lewy dopiero wrócił do gry ? Zawsze tak robił a wy jakiś teorii spiskowych się doszukujecie
13
Wiecie co łączy mecz z Interem i Atletico ? To że w obu była remontada i w obu zostaliśmy wyeliminowani przez błędy sędziego
3
Tak blisko...................
0
Podeślę ktoś linka ?
0
5 lutego powiadacie ?
0
Brawo materace popisiscie się XD
4
Bernal Gavi Pedri pomoc doskonała
6
Chce brać to co oni
0
Nie ty nie ale ja tak
0
@Tomek54321 Chodzi mi o jego szybkość niedoprezycowalem tego ale on często nie ma paraliżu tylko albo będzie próbował dryblować 10 albo strzału tak lekkiego że szkoda gadać
0
@turhiay Chodzi mi o jego szybkość że jeśli poprawił by podania to w ofensywie zajebiście
1
Jeśli się poprawi defensywnie to będzie zajebiście on ofensywnie jest zajebisty do kontr i podań taki Ala skrzydłowy choć grał kiedyś na tej pozycji ale na razie defensywnie tragedia
0
Który to już w tym sezonie 2 czy 3
0
@Uven mamy w miarę dobre relacje z city
0
@Terroriser Jak zwykle nie ma
1
Ściągnął bym tego Reysa młody bo tylko 20 lat i do tego tani
0
Potrzebujemy szerszej kadry ofensywnej o 2-3 graczy to samo obrona
2
Kurwa no ale co jak co ale transfer Joana Garci to nam się udał
0
Żałosne po prostu kurwa zalosne
3
Można ? Można ale zaraz wraca Pedri, Rapha i nie będzie czego zbierać
0
@JiXSaw ta i panie
5
Panowie jeśli oni moga strzelić 3 to my też
0
@mint dzięki kolego
0
@Arnokk podnieśli ale czuję że to będzie dlugi poranek