0

Widzę już u nas potecjalnie 6 graczy

0

Myślicie że Raphina za Olise to dobra wymiana ?

0

Zdejmijcie tego sabotażyste

2

Pau cubarsi kontra swiat

0

To tyle z tego było

1

Tracimy ludzi 1 po 2

0

Do sprzedania chłop

2

Bardadzi na razie słabo

0

Gol virgilego brawo

1

Tak szczerze ? Obchodzi mnie to jak zeszłoroczny śnieg

2

Panowie modlę się jedynie by się okazało że yamalowi nic się nie stało i skończyło się na strachu jak to było w przypadku Joana

6

Przynajmniej wiemy czemu bardadzi nie wchodzi

1

Zdejmijcie tego olmo

0

Czekamy panowie czekamy

0

Wie ktoś co się stało ?

0

Wie ktoś co się dzieje na trybunach ?

0

@Luciano99 Nie będziesz z nim dyskutował ? A to nie spodzianka

10

Zdrówka nie ważne że z realu

2

Sabotażyści jebani sabotazysci

0

Pozostaje kibicować Bayernowi

6

Nie ma to jak odgwizdać spalony po golu przy którym pilka odbija się od gracza przeciwnej drużyny i nie analizowac ręki

0

@Dawiddd1213 No to kurwa odrobili

2

Mam kurwa dość tego Flicka i całej tej drużyny rok w rok kompromitacja w wieku 31 lat chce mi się poprostu kurwa płakać

0

Brawo rash jak zwykle robisz swoje

2

Czemu oni nie uderza kurwa z dystansu

0

Na co czeka nasz genialny taktyk ?

0

Kiedy oni się naucza że yamal nie zrobi wszystkiego sam

0

Brawo Flick te twoje zmiany

1

Ale no ile można marnować

0

Brawo olmo na co czeka Flick ze zmianami

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?