Oster273727
Dołączył/a: luty 2025
Syndey
2 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Widzę już u nas potecjalnie 6 graczy
0
Myślicie że Raphina za Olise to dobra wymiana ?
0
Zdejmijcie tego sabotażyste
2
Pau cubarsi kontra swiat
0
To tyle z tego było
1
Tracimy ludzi 1 po 2
0
Do sprzedania chłop
2
Bardadzi na razie słabo
0
Gol virgilego brawo
1
Tak szczerze ? Obchodzi mnie to jak zeszłoroczny śnieg
2
Panowie modlę się jedynie by się okazało że yamalowi nic się nie stało i skończyło się na strachu jak to było w przypadku Joana
6
Przynajmniej wiemy czemu bardadzi nie wchodzi
1
Zdejmijcie tego olmo
0
Czekamy panowie czekamy
0
Wie ktoś co się stało ?
0
Wie ktoś co się dzieje na trybunach ?
0
@Luciano99 Nie będziesz z nim dyskutował ? A to nie spodzianka
10
Zdrówka nie ważne że z realu
2
Sabotażyści jebani sabotazysci
0
Pozostaje kibicować Bayernowi
6
Nie ma to jak odgwizdać spalony po golu przy którym pilka odbija się od gracza przeciwnej drużyny i nie analizowac ręki
0
@Dawiddd1213 No to kurwa odrobili
2
Mam kurwa dość tego Flicka i całej tej drużyny rok w rok kompromitacja w wieku 31 lat chce mi się poprostu kurwa płakać
0
Brawo rash jak zwykle robisz swoje
2
Czemu oni nie uderza kurwa z dystansu
0
Na co czeka nasz genialny taktyk ?
0
Kiedy oni się naucza że yamal nie zrobi wszystkiego sam
0
Brawo Flick te twoje zmiany
1
Ale no ile można marnować
0
Brawo olmo na co czeka Flick ze zmianami