Oster273727
Dołączył/a: luty 2025
Syndey
2 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zdejmijcie już tego Fermina
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
2 karny bawimy się dalej
2
Kiedy nasza obrona się nauczy
0
@CuccittiniFCB Nie mierz wszystkich swoją miarą
0
Brawo Torres znowu 100 i znowu spieprzona
1
Co robi właściwe Var
1
Co ten sędzia znów odpierdala
0
Wkurwia to że oni strzelają a kiedy człowiek myśli że jest dobrze tracą piłkę kontra i gol dla przeciwnika
1
Niepewny ten Joan
2
Ostatnio Joan wszystko puszcza
0
Panowie czego wy się kurwa boicie co my Real jesteśmy że nie odrobimy zaledwie 2 bramek ? Bo atletico takie mocne ? No nie zesraja się jak zwykle metr przed kiblem
0
@Lukas82 szybkość ma po której często albo wychodzi za linię świetne podanie ma takie że często zostaje przejęte strzał równie zly dziś jak był sam na sam kapitalnie to pokazał
0
@Lukas82 I co ty w nim widzisz chujowy skrzydłowy bez techniki i umiejętności strzeleckich
0
@RymsonPL Oczywiście zlinczowali mnie za to że stwierdziłem że rash jest chujowy w meczu z atletico
0
Gdzie są ci wielcy obrońcy rashforda ?
0
@mati15d Ale o czym ty gadasz ?
3
Jak tam kurwa spalonego nie było
4
Wara od bernala nie chcą może wybitnego niemieckiego bramkarza ?
0
Macie iść zjeść nawet
0
I co to da szczerze ?
1
Niech juz zamknie ta parszywa morde
1
Ciekawie kiedy w koncu flick sie opamieta
0
Brawo flick jak zwykle w topowych meczach sie popisales
1
Brawo to jest ten świetny Rashford ktory na pusta nie umie ale nie oczywiscie jeden z lepszych graczy
0
mógł juz nie faulowac i przynajmniej moze joan by uratowal
0
Piłkarze swiatowi a nie umieja nawet akcji wykonczyc
0
brawo panowie poprostu kurwa brawo
0
@Lukas82 patrzac ile marnuje ?
0
@Metalowy14 Balde