0

Zdejmijcie już tego Fermina

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

2 karny bawimy się dalej

2

Kiedy nasza obrona się nauczy

0

@CuccittiniFCB Nie mierz wszystkich swoją miarą

0

Brawo Torres znowu 100 i znowu spieprzona

1

Co robi właściwe Var

1

Co ten sędzia znów odpierdala

0

Wkurwia to że oni strzelają a kiedy człowiek myśli że jest dobrze tracą piłkę kontra i gol dla przeciwnika

1

Niepewny ten Joan

2

Ostatnio Joan wszystko puszcza

0

Panowie czego wy się kurwa boicie co my Real jesteśmy że nie odrobimy zaledwie 2 bramek ? Bo atletico takie mocne ? No nie zesraja się jak zwykle metr przed kiblem

0

@Lukas82 szybkość ma po której często albo wychodzi za linię świetne podanie ma takie że często zostaje przejęte strzał równie zly dziś jak był sam na sam kapitalnie to pokazał

0

@Lukas82 I co ty w nim widzisz chujowy skrzydłowy bez techniki i umiejętności strzeleckich

0

@RymsonPL Oczywiście zlinczowali mnie za to że stwierdziłem że rash jest chujowy w meczu z atletico

0

Gdzie są ci wielcy obrońcy rashforda ?

0

@mati15d Ale o czym ty gadasz ?

3

Jak tam kurwa spalonego nie było

4

Wara od bernala nie chcą może wybitnego niemieckiego bramkarza ?

0

Macie iść zjeść nawet

0

I co to da szczerze ?

1

Niech juz zamknie ta parszywa morde

1

Ciekawie kiedy w koncu flick sie opamieta

0

Brawo flick jak zwykle w topowych meczach sie popisales

1

Brawo to jest ten świetny Rashford ktory na pusta nie umie ale nie oczywiscie jeden z lepszych graczy

0

mógł juz nie faulowac i przynajmniej moze joan by uratowal

0

Piłkarze swiatowi a nie umieja nawet akcji wykonczyc

0

brawo panowie poprostu kurwa brawo

0

@Lukas82 patrzac ile marnuje ?

0

@Metalowy14 Balde

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?