Oster273727
Dołączył/a: luty 2025
Syndey
2 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
A już było dobrze ale spalony ferrana
1
No i chuj za dobrze być nie może
1
Brawo za 4 razem ale brawo
0
@Sebolinho ferran to do ciebie
3
Tak się to kończy jak się czeka na swojej połowie zamiast cisnąć
2
Jezu jak ten ferran wkurwia
2
A co myślicie o wymianie za Alvareza , Cristensen, ter Stegen, ferran ?
5
Ferran pokazuje jakim jest pseudo super napastnikiem
1
Wiecie co jest najgorsze że obaj nasi napastnicy są lepsi jak wchodzą z ławki
0
@woro1 powiesz ?
1
Brawo młody
0
@ZuczekFCB1899 ja jeszcze naszego duńskiego craka bym oddal
0
@ZuczekFCB1899 ja go specjalnie z Australii odeskortuje specjalnie polece do hiszpani
0
@VeB 1899 Van de ven i pau byli by zabójcza obrona
0
@Andi18 no 60 milonow i będzie
2
@Cryptolis tez tak uważam tyle że z tego co czytałem szwagry analizuja
1
Podobno dostaliśmy ofertę 35 milonow euro za Araujo od totemhamu
13
Kurwa jak ja chłopa nie lubię odkąd poszedł do zarządu że odchodzi jeśli Bravo będzie
2
Patrzę na tytuł łapie się za serce szybko czytam że to lekka kontuzja ale tak nie straszcie
1
Pau co się tak trzymasz za to kolano ?
1
Brawo panowie yamal jest świetny
0
Mieliśmy 4 sytuację sam na sam
1
Wiecie kto mi się marzy poza zasięgiem ? Ekitike wysoki techniczny zabójca pola ale z daleka też umie huknac
3
Torres no... Jesteś po prostu żałosny
2
@Sebolinho Bardzo bardzo głębokiej wiary
3
Myślę że Torres ma na kogoś w zarządzie haki
2
Flick no kurwa czemu nie wpuścisz lewego
0
Yamal się bawi na razie
0
@Kimi88
9:1 bo 4 sytuację ferrana niewykorzystane 1 olmo i 2 fermina chore
0
@JUNIORcomV2 tyle że potrzebował 2 zagran na pusta i nawet 3 razy miał taka sytuację i tylko 1 trafił żałosny napastnik gorszy nawet od Geovanniego który też potrafił tak zjebac