1

A już było dobrze ale spalony ferrana

1

No i chuj za dobrze być nie może

1

Brawo za 4 razem ale brawo

0

@Sebolinho ferran to do ciebie

3

Tak się to kończy jak się czeka na swojej połowie zamiast cisnąć

2

Jezu jak ten ferran wkurwia

2

A co myślicie o wymianie za Alvareza , Cristensen, ter Stegen, ferran ?

5

Ferran pokazuje jakim jest pseudo super napastnikiem

1

Wiecie co jest najgorsze że obaj nasi napastnicy są lepsi jak wchodzą z ławki

0

@woro1 powiesz ?

1

Brawo młody

0

@ZuczekFCB1899 ja jeszcze naszego duńskiego craka bym oddal

0

@ZuczekFCB1899 ja go specjalnie z Australii odeskortuje specjalnie polece do hiszpani

0

@VeB 1899 Van de ven i pau byli by zabójcza obrona

0

@Andi18 no 60 milonow i będzie

2

@Cryptolis tez tak uważam tyle że z tego co czytałem szwagry analizuja

1

Podobno dostaliśmy ofertę 35 milonow euro za Araujo od totemhamu

13

Kurwa jak ja chłopa nie lubię odkąd poszedł do zarządu że odchodzi jeśli Bravo będzie

2

Patrzę na tytuł łapie się za serce szybko czytam że to lekka kontuzja ale tak nie straszcie

1

Pau co się tak trzymasz za to kolano ?

1

Brawo panowie yamal jest świetny

0

Mieliśmy 4 sytuację sam na sam

1

Wiecie kto mi się marzy poza zasięgiem ? Ekitike wysoki techniczny zabójca pola ale z daleka też umie huknac

3

Torres no... Jesteś po prostu żałosny

2

@Sebolinho Bardzo bardzo głębokiej wiary

3

Myślę że Torres ma na kogoś w zarządzie haki

2

Flick no kurwa czemu nie wpuścisz lewego

0

Yamal się bawi na razie

0

@Kimi88
9:1 bo 4 sytuację ferrana niewykorzystane 1 olmo i 2 fermina chore

0

@JUNIORcomV2 tyle że potrzebował 2 zagran na pusta i nawet 3 razy miał taka sytuację i tylko 1 trafił żałosny napastnik gorszy nawet od Geovanniego który też potrafił tak zjebac

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?