0

@grabor8 tak gramy u siebie ale nie wiem kiedy

5

Panowie PSG 2017 przypomnijcie sobie

0

7 rano a ja się załamuje nad meczem super idę sobie zrobić kawę bo mam dość

2

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@vincentPL Kurwa czego nie rozumiesz że Getefe fauluje że lepiej by młody nie wchodził .niech wejdzie na każdą inna drużynę byle nie Getefe

0

@vincentPL Nigdy getafe nie oglądałeś ?

0

@vincentPL Do reszty cię pojebało ? Getafe to mu kolejne 4 miesiące załatwi

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

Powtórzę jeszcze raz on Gavi i Pedri zapewnia nam pomoc na najbliższe 10 lat

0

@wariacik96 dzięki

0

Ej powie ktoś jakie prawa mamy do Jana ?

0

Ściągnął bym Jana a zwłaszcza ze tani

0

@kch mówię mógł

0

Będziemy mili jedynie 500 milonow euro, mbappe,hujisen,i może camavinga z vinim i rodrygo

0

@TheKlucha i dodamy za 20 milonow ter stegena

0

To była by zbrodnia

0

@kanver_ akurat eto mógł być lepszy

11

Wara od gaviego

0

Atletic przechodzi

0

Kurwa ale ten toni Martinez jest fatalny i sam na sam niewykorzysta i karnego

5

Kto normalmy głosuje na real sociedad

0

@Roobo chodzilo mi bardziej by byl jak Henrik Larsson by był mentorem i dawał liczby z ławki

1

@WojtekCh10 widziałem zachowanie niektórych użytkowników po bledzie w meczu z Realem oviedo jak na niego pluli

1

@turhiay tez tak myślę ale ja bym się też skupił na obrońcy ale za małe pieniądze ściągnął bym kogoś starszego by był mentorem dla cubarsiego by miał się na kim wzorować bo na razie cubarsi jest cieniem samego siebie z poprzedniego sezonu

0

@WojtekCh10 mówię na zapas wystarczyło mi czytania o ter stegenie jak popełniał błedy kiedy był najlepszy w 2022 i jak to się odbiło mu na psychice

0

@Sebolinho Myślę że mogą być jakieś problemy w domu o których my nie wiemy

2

Myślę że możemy sprzedać za 60 milonow i torresa lewemu o 50% mniejsza pensja kupić napastnika, obrońce i będzie dobrze

0

Wiecie co nie ma co go obrazac i hejtowac najlepszym się zdarza

0

@Sebolinho też tak uważam oglądam chłopa od 2011 i zaliczył ogromny regres najwięcej to on strzela z ławki obecnie a ferran z kolei nie nadaje się na podstawe potrzebujemy zabójcy

1

@Sebolinho mam wrażenie że obaj najbardziej nadają się z ławki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?