1

Jezu, jaki United to jest żenujący klub. Nakupią 5 zawodników każdy po 1,95 wzrostu za grube miliony a potem jakieś młokosy ze szkółki biegają wokół nich jak koło tyczek xD Premier League coraz bardziej oddala się stylem od czołówki europejskiej, ci zawodnicy bardziej z postury przypominają już zapaśników niz piłkarzy.

0

Ja niczego nie feruję na 100%. W przeciwieństwie do Ciebie. Nie wiem, jak się skończy sprawa z Neymarem i nie będę wróżył z fusów.

Nie musiałbym się wymądrzać, gdybyś lepiej przemyślał swoją wcześniejszą wypowiedź.

3

"On wie, że na ZP nie zasługuje w czasach Messiego" XDDDD

Słyszałeś kiedyś o czymś takim jak ambicja?

"Może mu zależeć na tej nagrodzie, ale wątpie" XDDDD

Kolejny kwiatek, weźcie sobie przerwę zróbcie od La Rambli aż wszystko będzie jasne.

0

No tak, bo te wypowiedzi zawodników to wcale nie jest PR xD
Na pewno Neymar szanuje Messiego i Barcę, ale czy tak bardzo jak w oficjalnych wypowiedziach nie wiemy, bo nie siedzimy w jego głowie. Może w ostatnich dniach zaszła jakaś zmiana w patrzeniu na swoją karierę? Tego nie wiemy, dlatego mówienie w rodzaju "Ney na pewno nie odejdzie bo przecież tak kocha Barcę i Messiego" jakbyś go znał osobiście jest lekko śmieszne.

2

Jaki jest sens ciągłego pisania "wg mnie Neymar nigdzie nie odejdzie"? Naprawdę sądzisz, że za pośrednictwem internetu jesteś w stanie wywnioskować czego naprawdę chce Neymar i Szejk z drugiego końca Europy? Pośrednio można wnioskować, że coś jest na rzeczy, skoro Ney tego nie dementuje, ale takie wróżenie jest bez sensu. Lepiej poczekać na oficjalną wypowiedź zainteresowanego, niż popisywać się jakąś pseudo-analizą.

0

Premier League po prostu płaci za wszystko wiecej. Jest dobry, ale warty z 40-50mln. No i kluby Red Bulla mają bogatych właścicieli, dlatego nie można ich tak po prostu "wykupić".

1

Real na pewno sprowadzi kogoś w miejsce Moraty, bo nie wierzę, by próbowali go zastąpić zupełnie zielonym Mayoralem. James już zastąpiony Ceballosem, a za Danilo wystarczy jakiegoś młodego zawodnika z La Ligi sprowadzić, który zgodzi się być zmiennikiem Carvajala.

0

Nie wchodzi taka opcja w grę, bo Barca nie chce negocjować. PSG jedyny sposób w jakim może kupić Neymara to wpłacenie klauzuli, by "obejść" zarząd Barcy. Potem ew. mając te 222 mln można się starać jakoś kupić Verattiego, ale raczej nie na drodze wymiany.

0

Real na pewno kogoś sprowadzi w miejsce Moraty, bo spadek jakości będzie zbyt oczywisty. Borja Mayoral to miał chyba mieć rolę podobną jak Mariano Diaz w ubiegłym sezonie. Muszą kupić jakiegoś napastnika, bo poza Moratą regularnie strzelał tylko Cristiano.

0

Bo powiedział w wywiadzie, że przedłuży.

0

Wcześniej sędziami TK byli wybitni profesorowie prawda, teraz jacyś byle adwokaci wierni PiS. Wystarczy popatrzeć na prezes Przyłębską by zrozumieć, o czym mówię.

0

No ja już mniej więcej chyba wiem jak to wyjdzie w praniu. Trybunał konstytucjny też mieli "uzdrowić" i skończyło się na tym, że obsadzili go swoimi marionetkami.

0

Dla mnie ośmieszeniem za granicą był np. "rejtan" w sprawie Tuska. Trzeba było to przemilczeć, bo szans nie mieli żadnych. A tak zrobili z siebie głupków przed całą UE i potem się z kwiatami witali na lotnisko. Bardzo słabe.

0

Kukiz nie ma jakiegoś jasno określonego profilu ideowego. Za dużo różnych środowisk tam jest. Ja np. nie przepadam za narodowcami. Do tego ta partia może nie dotrwać do następnych wyborów.

Korwin skompromitowany gadaniem o Hitlerze i gwałtach. Nie ma szans nic w polskiej polityce zrobić.

0

Obie partię są fatalne, ale PO nie wprowadzała ukrytego autorytaryzmu. W tym sensie PiS jest gorszy.

3

To, że nie ma alternatywy to nie znaczy że nie można krytykować rządu. Bo robi złe rzeczy i trzeba o tym mówić.

Dla mnie podstawą jest przestrzegania prawa. Bo ja muszę to robić, to czemu władza ma być z tego zwolniona? PiS nie dostał tyle głosów, by móc zmieniać konstytucję, dlatego musi jej przestrzegać. Tymczasem oni stopniowo zawłaszczają sobie sądy i nikt nie będzie ich kontrolował. Dlatego uważam, że trzeba z nimi walczyć.

Kaczyński zamienia sobie Polskę w swój własny folwark, gdzie on sam decyduje o wszystkim bez żadnej kontroli. Obraża ludzi, którzy mają inne poglądy od niego i szczuje jednych na drugich. Nie chcę żyć w takim kraju i dlatego chciałbym zmiany władzy.

Kto inny miałby rządzić? Nie wiem, wciąż mam nadzieje, że może jakaś nowa sensowna formacja się pojawi, poza tym idiotycznym sporem PO-PIS. Jak przyjdą wybory, to na pewno będę głosował przeciwko PiS, z wymienionych wyżej powodów.

3

No fajnie, PiS zrobił kilka pozytywnych rzeczy. Ale niedługo jak będziesz chciał isć do sądu i np, sądzić się z państwem o coś, to Minister Ziobro może zadbać o taki dobór sędziego, że na pewno sprawy nie wygrasz. A socjalu wiecznie się finansować nie da bez podwyżki podatków i innych opłat, to już się powoli zaczyna.

10

Np. ambasador Polski w Berlinie, Przyłębski, mąż mianowanej przez PiS prezes TK Julii Przyłębskiej widnieje w aktach jak TW Wolfgang.
Albo Andrzej Kryże. Był urzędnikiem w ministerstwie sprawiedliwości za rządów PiS w latach 2005-07. Jego ojciec skazał na śmierć Rotmistrza Pileckiego.
O Piotrowiczu, prokuratorze co "ratował" członków Solidarności oskarżając ich, nie będę wspominał.

16

Nie jestem wyborcą PO, a dla mnie rząd PiSu jest fatalny.

32

Ktoś krytykuje obecny rząd i zaraz padają pod jego adresem zarzuty, że miał ojca w milicji... ŻENADA ludzie. Urodziłem się kilka lat po upadku komunizmu, kto Wam tak wyprał mózgi, że wszędzie widzicie SBeków i agentów? PiS was zaraził swoją propagandą, komuna skończyła się prawie 30 lat temu. a oni na potrzeby polityczne Wam wmawiają, że wszyscy ich przeciwnicy to komuchy i agenci. Oni sami mają pełno komunistów i SBeków w swoich szeregach.



Naprawdę przykro mi czytać, że jak ktokolwiek ma inną ocenę partii rządzącej i nie podnieca się 500+ czy "wstaniem z kolan" to zaraz jest dla Was lewakiem, KODziarzem, antypolakiem i pełowcem. A jedyna wasza odpowiedź to "jak PiS taki zły to może za PO było lepiej?". Za PO na pewno nic nie było idealnie, ale to PiS obiecywał że będzie dużo lepiej rządził, a jak na razie rządzi tak samo źle albo i gorzej. Każdy ma prawo krytykować rząd, a Wy jak widać nie macie argumentów skoro umiecie to tylko zakrzyczeć gadkami o "dziadku w ZOMO".

1

...który się skończy po kilku miesiącach kiedy zrozumieja, że nie da się od razu na pstryknięcie palców zbudować klubu ze ścisłego topu po takiej zapaści, na to trzeba lat

0

Box to box? Teoretycznie to i Andre Gomes jest box-to-box pomocnikiem. Barcy potrzeba rozgrywającego który zawsze jest pod grą i potrafi regulować jej tempo. Ktoś taki jak Kroos w Realu. Obecnie pomoc jest nieobecna, rozgrywanie odbywa się miedzy stoperami a Ter Stegenem.

3

No odeszli obaj z klubu, ale to nie stanowi dowodu, że ta sytuacja jest prawdziwa. Pewnie były jakieś napięcia, ale już widzę jak Mandzukić idzie do prasy i opowiada to z takimi szczegółami, to by go stawiało jako następnego w kolejce do wyrzucenia.

42

XD 20 goli wchodząc z ławki, bez rytmu meczowego, no rzeczywiście nic nie pomógł Realowi.

0

Barca ma teraz nieprzyjmną sytuację tego typu, że jest sporo piłkarzy pozyskanych niedawno, których umiejętności delikatnie mówiąc nie pasują za bardzo do poziomu sportowego klubu czy jego stylu gry. Można sobie mówić, że oni mogą iść na rezerwę, ale czy ktoś sobie wyobraża Barcę B grającą z Gomesem, Suarezem i Rafinhą w pomocy naraz? Ciężko będzie się niektórych z nich pozbyć bo niedawno przyszli do klubu i to by bardzo źle wyglądało, ciężko byłoby też ich korzystnie sprzedać. Ale niestety trochę tego szrotu się nagromadziło i potrzeba by 2-3 transferów do pomocy zawodników o naprawdę dużej jakości, co przy tym zarządzie Barcy chyba jest niemożliwe.

4

To fejk. Widać, ktoś chciał wykorzystać renomę (raczej niesłuszną Alvesa) jako debila i Mandzukicia jako człowieka z niewyparzonym językiem, ale to jest tak absurdalne, że nie wiem kto mógłby w to uwierzyć :)

1

No jak ktoś wierzył, że Arsenal oferuje za kogokolwiek 140 milionów to pozdrawiam serdecznie.

Już nie wspominam co by się musiało stać, żeby zawodnik klubu- rewelacji LM odszedł do zespołu co tam nie gra, a w ostatnim sezonie dostał 10 goli od Bayernu :)

2

Póki co to na razie są nazwiska i kwoty przy nich, a nie zespół. Długa droga jeszcze przed nimi, do tego potrzeba zgrania i odpowiedniego trenera. Na pewno jedenastka złożona z graczy, którzy wcześniej ze sobą nie grali będzie potrzebować czasu.

0

Czyli widze, że prawa człowieka i wartość osoby ludzkiej i jej wolności nie ma dla ciebie znaczenia.

Mam nadzieję, że oddałbyś swój majątek państwu bez szemrania, gdyby to było "dobre dla kraju", skoro dla ciebie państwo>jednostka.

4

No ja pamiętam np. jak kilka miesięcy temu w TVN przez cały tydzień mówlili o tej nielegalnej reprywatyzacji kamienic w Warszawie i ostro cisnęli tam na PO. Wyobrażasz sobie by w Wiadomościach na TVP powiedzieli coś złego na PiS?

No i na TVN24 jest też taki program Piaskiem po oczach, tam prowadzący mocno dociska wszystkich gości, nieważne z jakiej partii.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?