0

Zasłużone zwycięstwo!!!! Genialny Cesc i Villa i jak zawsze genialny MESSI 3asysty ! Nad obroną musimy popracować, wstrząsnąć wytelepać trzeba D.Alvesa ma napierd... W każdym meczu na całej lini boiska! Sanchez ma duży wkład dla drużyny tylko musimy na niego spojrzeć jako pomocnika asystenta, on bardziej tak jak w wczorajszym meczu bardziej szukał kolegów aby im dograć piłkę niż brać na siebie odpowiedzialność bo brak mu pewności siebie to jego największy problem teraz ale na szczęście to tylko kwestia głowy a nie umiejętności jak odblokuje się i. Strzeli gola/e w gran derby to każdy z 'polaczków' go doceni

0

do tych na dole "znawców"

nie powiedziałem że Cristiano to przeciętniak po 1 wiem że grając w Barcie mógłby strzelić z Leo po 100 goli w sezonie,
doceniam jego talent ale nic więcej poza tym za każdym razem gdy wypowiadam o cristiano komentarz pisze tylko że nie będzie wielkim jak np MEssi Cruyff Maradona Pele Ronaldo którzy mieli charyzmę pokorę i są także wielkimi ludźmi
Cristiano jest bufonem jak i Special Five
gdyby skupił się tylko na tym że nie ma co się mierzyć z Leo i robił swoje osiągałby więcej i dawałby więcej dla drużyny
liderem realu jest Cassilas był nim Raul

po drugie nie powiedziałem że Ibra to lider owszem może w PSG zostanie nim i będzie ikoną tego klubu bo nie ukrywajmy transfer Ibry to zastrzyk kasowy a piłkarsko to raczej spadek bo liga francuska jest słaba i tam napewno Ibra się wybije chociaż ja się ciesze że klub z Francji w końcu będzie mógł wygrać lm lubię urozmaicenia chce aby cały czas nowe kluby osiągały sukcesy

a co do tego że Falcao i Eto są lepsi od Ibry poprostu pasują do każdego stylu gry i odnaleźliby się w każdym klubie a Ibra w szybkiej i bajecznie technicznej piłce BArcy nie odnalazł się był za wolny,
lepszym od Ibry napastnikiem był też Henrik Larsson i w Szwecji Ibra zawsze będzie numer 2.

0

Neymar Messi Pedro atak marzeń !!!

0

Co do Ibry jest jednym z lepszych napastników na świecie ale nie do każdego stylu pasuje Ibra
jest w czołówce w tym sezonie ale brakuje mu do Eto Falcao

0

Messi jest największym jakiego świat widział w historii, 2 jest Ronaldinho, 3 miejsce dla Maradony Pele Iniesty Xaviego Ronaldo (z Brazyli,jest tylko jeden prawdziwy), i to by było na tyle.

Cristiano nigdy nie będzie wielki bo aby byc chocby liderem drużyny to trzeba byc także wielkim człowiekiem w szatni i w życiu.
On nie jest nawet poziomem Gerarda Lamparda Del Piero Tottiego Henry iego Shearera Rui Costy Rivaldo Nadveda Shevczenki etc etc którzy byli liderami swoich drużyn

Portugalia paradoksalnie bez cristiano byłaby silniejsza podobnie jak teraz arsenall bez van persiego

0

zoltan87 jestes frajerem te twoje komentarze lol

od początku jak Villa jest w Barcie MESSI pokazuje mu kto jest liderem i dobrze ! MeSSI jest nietykalny
Villa jest świetny ale najlepszym napastnikiem w BARCIE był ETO !!!!!

0

MESSI może wszystko! nie musi wracać za piłką, jest liderem z Xavim i Puyolem tej drużyny! podoba mi się od 1 meczu w tym sezonie dobrze że się oszczędza jest największym jakiego świat widział

BArca wróci na swoje tory jak w każdym meczu zaczną strzelać VILLA PEDRO CESC SANCHEZ

0

MESSI jest liderem i Villa i reszta ma się pod niego dostosowywać!

w BARCIE ikonami są
MESSI XAVI INIESTA PUYOL ALVES VALDES reszta musi walczyć o swoje
wyjaśnienie:
jeśli np. Villa Sanchez itd będą mieć fochy do ikon to BARCa ich sprzeda na miejsce np Villi zaraz można kupic Falcao lub Neymara jest tylko 6 nietykalnych

wiem że większość z was nie zrozumie mojego komentarza
pozdro

0

uważam że MESSI powinien grać na 50 % możliwości a na 100% tylko w Gran derbi i w półfinałach i finałach !
on jest brylantem i jemu wszystko wolno !

0

bardzo dobrze że MESSI się oszczędza oby tak cały sezon a na 100% możliwości niech gra tylko w Gran Derbi i półfinałach i finałach :)

0

a w Gran Derbi postawiłbym na obrone Alves Song Masherano Alba lub Song i Busquets jako wysocy stoperzy a Masherano na pivolta

0

skład na Grenade
VV
Montoya Fontas Bartra Alba
Song
Thiago Fabregas
Tello Deulofeu Sanchez

0

Mamy tak lajtową grupę że Barca może zagrać tylko w każdym meczu na 1:0 aby tylko wyjść z grupy.
Messi Iniesta Xavi Puyol Alves Sergio dopiero powinni grać w fazie pucharowej liczy się tylko efekt końcowy możemy wygrać lm grając tylko dobrze i pięknie w fazie pucharowej w grupie odpuścić,
na mecz ze Spartakiem skład:
VV
Montoya Bartra Pique Adriano
Song
Thiago Fabregas
Pedro Deulofeu Tello

0

VV
Montoya Masherano Pique Adriano
Song
Fabregas Thiago
Pedro Deulofeu Tello

0

Messi powinien dopiero zagrać w fazie pucharowej ! oszczędzajmy naszą Perłe teraz najważniejsza jest liga aby wypracować sobie dużą przewagę i pod koniec sezonu bezwzględu na formę wygrać La Liga

0

spoko spoko ale MESSI powinien w tym roku zacząć lm dopiero od fazy pucharowej ! Musimy go oszczędzać! naszą Perłe!

0

proszę o rozważność Tito i ze Spartakiem powinien zagrać skład :
VV - Montoya - Masherano - Fontas - Alba
Song
Thiago Fabregas
Pedro - Deulofeu - Tello

mamy taką grupę że awansujemy 2 garniturem odpuśćmy sobie narazie lm zagramy na 100% dopiero w fazie pucharowej,
teraz do grudnia wszystkie siły i 1 skład na Ligę Hiszpańską aby mieć spokojną przewagę nad Realem

0

dla mnie patrząc na jaką grupę trafiła BARca w lm to powinniśmy mecze grupowe zagrać w 70% składu drugim garniturem, oszczędzając maksymalnie Messiego Xaviego Alvesa Inieste i skuić się do grudnia najbardziej na rozgrywkach ligowych a dopiero w fazie pucharowej grać najmocniejszą 11

0

nie jesteśmy madrytem dlatego nam nie gwiżdzą karnych!!!

dlatego musimy bardzie od realu pokazywać swoją wielkość nie tylko z przeciwnikiem ale także innymi przeciwnościami losu

bravvo BARCA ! VAMOS KATALONIA ! FORZA BARCELONA!

0

marzy mi się widzieć starą wielką BARCE
bez Masherano bez Sancheza jedynie z Fabregasem :)
obrona najmocniejsza BArcy to PUYOL i PIQUE
atak MVP !
pomoc Sergio i Xavi Iniesta Cesc na zmiane

i aby jeszcze ABidal wrócił na obronę coś pięknego

na GD chciałbym widziec taki skład
VV
Alves Pique Puyol
Sergio
Fabregas Xavi Iniesta
MVP

może wtedy stracimy z 2 gole ale strzelimy co najmniej 2x więcej :)

0

dobrze Adriano lepszy od Alby :)

skład na Getafe
VV
Alves Pique Puyol Adriano
Busquets
Fabregas Xavi
Pedro Messi Tello (Deulofeu)

0

jest ok, z getafe zobacze fajny skład
Tello Messi Pedro
Xavi Fabregas
Sergio
Adriano Pique Masherano Alves
VV

Alexis będzie miał czas na przemyślenia, a Iniesta będzie świeży na Gran Derbi
Hiszpania bez Iniesty nie istnieje ale BARCELONA może wygrać wszystko nawet bez niego to jest właśnie ta kwestia że Barcelona jest o wiele lepsza od reprezentacji Hiszpanii,

niezależne państwo Katalonia! większość składu Hiszpani gra tylko dla Kataloni mś 2014 finał Argentyna - Katalonia ! marzenie !

0

dobra godzina nie chora 22:30

0

10 najlepszych w europie aktualnie to bez kolejności wymieniam:
MESSI
PEDRO
Van Persie
Rooney
Ronaldo
Mandzukic
Lewandowski
Ibrahimovic
Aguero
Falcao

0

MESSI PEDRO Falcao Van Persie Ronaldo to teraz najlepsi na świecie napastnicy

0

widze atak BArcelony Neymar Messi Pedro :) coś pięknego
Sanchez jak się nie rozwinie to odejdzie lub zostanie solidnym zmiennikiem
Villa przy przyjściu Neymara też zapewne usiądzie na ławce bo MESSI i PEDRO są nietykalni

0

nic dodać nic ując, jeden z lepszych komentarzy

klasa Rexach

0

na dzień dzisiejszy genialny w BARCIE jest MESSI I PEDRO to są w tych ostanich meczach 2 filary BArcy którzy grają dobrze na wysokim poziomie,

nie mam też większych zastrzeżeń do Busquetsa i Song pomału wchodzi do gry

słabiej wygląda gra Iniesty Xaviego w porównaniu do ich mega poziomu do jakiego nas przyzwyczaili

bardzo słaba jest w BArcie linia defensywna słaby Pique i Masherano i robiący błedy Valdes - proszę El Capitano wracaj szybko do zdrowia postaw do pionu Pique i Valdesa i posadź na dłuzszą chwile na ławce Masherano
do tego nie równi Alba i Adriano oraz pechowe urazy D. Alvesa, który jak gra to też jest motorem drużyny pomaga Messiemu bardziej niż Sanchez Xavi Iniesta

początek sezonu mimo 9pkt średni oby wszystko się zmieniło na lepsze

0

Fabregas powinien grać w BArcie tylko na pozycji ofensywnego środkowego pomocnika na zmiane z Xavim lub Iniestą czyli jeden
mecz Barca gra
Busquets -Xavi Iniesta
koljeny Song - Xavi - Fabregas
kolejny Busquets - Fabregas - Iniesta

to pozwoli na utrzymanie siły fizycznej każdemu z 3 rozgrywających i świeżości w każdym meczu, wiadomo też że taka rotacja jest zależna od ich formy, ale z nikim się nie zgodzę, że Fabregas lub Iniesta mają grać jako skrzydłowi, oszukana dziewiątka oni czują się jak ryba w wodzie jako pomocnicy ich atutem jest dryblowanie, dogrywanie piłek genialne asysty dla napastników

jeśli chodzi o Sancheza tak jestem za transferem wymianą Falcao za Sancheza + BArca dopłaca z 25mln,
pod warunkiem że Falcao staje się 9 a Messi i Pedro skrzydłowymi
Villa Tello Cuenca rezerwowi

0

ronaldo jest jeden z brazylii

cristiano nigdy nie będzie poziomem MESSIEGO Iniesty Xaviego Puyola Ronaldinho Rivaldo Romario etc etc !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?