0

osobiście uważam że patrząc na wszystko to De Gea jest teraz najlepszym bramkarzem Hiszpańskim - Iker Cassilas już nie gra w każdym meczu rewelacyjnie myślę że Iker i Victor najlepszy czas mają za sobą a przynajmniej są ku schyłkowi swojej wysokiej formy.

0

Szczerze po pierwsze będąc Polakiem a po drugie patrząc na poziom sportowy, predyspozycje,psychikę, warunki fizyczne oraz wiek to idealnym bramkarzem dla BARCELONY jest WOJTEK SZCZĘSNY ale jeśli BArca rozłoży sieci na niego to od nowa się zacznie saga z Arsenalem i biadoleniem Wengera.

0

Ludzie!
nie potrafię zrozumieć decyzji Victora Valdesa możliwe, że chce zarobić dwukrotnie więcej w katarskim rosyjskim bądź chińskim klubie a moze wybierze usa lub australie i będzie robił to co kocha a koło siebie będzie miał rodzinę :)


co do dzieci neostrady i wszystkich znawców pod każdym postem o odejsciu Valdesa jesteście śmieszni:
- po pierwsze Ci którzy mówią, że Valdes był słaby ponieważ jest najlepszym bramkarzem Hiszpanii i gdyby tylko mądrzejszy trener stawiał na niego a nie na Ikera to Valdes nie wpuściłby nawet na mecz Cassilasa

- po drugie Ci którzy piszą, że chcą Harta ! Joe Hart jest przereklamowany to że wyszedł mu jeden mecz z Borussią nie czyni go wielkim a nawet światowym bramkarzem poprostu jest dobry nic dodać nic ująć

Jeśli najlepszy z najlepszych odejdzie czyli dla niekumatych V.Valdes to Barca powinna powalczyć o: De Gea, Szczęsny, Neuer.
A na drugiego bramkarza może by tak kupić Kameniego

Guaita owszem to także dobry kierunek perspektywiczny bramkarz dobre warunki ale on także powinien być kupiony jako zmiennik dla 1 bramkarza.

0

nie potrafię zrozumieć decyzji Victora Valdesa możliwe, że chce zarobić dwukrotnie więcej w katarskim rosyjskim bądź chińskim klubie a moze wybierze usa lub australie i będzie robił to co kocha a koło siebie będzie miał rodzinę :)


co do dzieci neostrady i wszystkich znawców pod każdym postem o odejsciu Valdesa jesteście śmieszni:
- po pierwsze Ci którzy mówią, że Valdes był słaby ponieważ jest najlepszym bramkarzem Hiszpanii i gdyby tylko mądrzejszy trener stawiał na niego a nie na Ikera to Valdes nie wpuściłby nawet na mecz Cassilasa

- po drugie Ci którzy piszą, że chcą Harta ! Joe Hart jest przereklamowany to że wyszedł mu jeden mecz z Borussią nie czyni go wielkim a nawet światowym bramkarzem poprostu jest dobry nic dodać nic ująć

Jeśli najlepszy z najlepszych odejdzie czyli dla niekumatych V.Valdes to Barca powinna powalczyć o: De Gea, Szczęsny, Neuer.
A na drugiego bramkarza może by tak kupić Kameniego

0

KarolbiolyFCB. Pan Dariusz Szpakowski to najlepszy polski komentator sportowy !!!!!!!!!!!!!!!! miernoto, Borek Iwański Iwanow etc etc wszyscy mogą mu czyścić buty i walizki za nim nosić!!! Szpaku idol Futbolowych fanatyków !

0

osobiście widze Pepa jako dyrektora sportowego Barcy a w przyszłości , że zastąpi na stanowisku Rossela, ponieważ następcą Tito na ławce trenerskiej będzie Xavi idealny wzór na trenera Barcelony.

0

jeśli Pep ulegnie tym naciskom i wybierze Anglię to oby był rozsądny i wybrał Liverpool lub Arsenal inne kluby w Angli to porażka,

i nie lekceważmy Milanu do którego Guardiola ma sentyment

0

jako fanatyk całym sercem nie wyobrażam sobie Guardioli jako trenera innej drużyny niż Barca, jedyny wyjątek to jako selekcjoner jakiejś reprezentacji, niekoniecznie Hiszpanii,

jeśli pójdzie trenować do Angli to tylko ulegnie naciskom mediów i wszystkich którzy zarzucają mu że sukces zawdzięcza tylko Barcelonie, takie działanie Pepa będzie miało tylko na celu zaspokojenie jego męskiego ego - BEZSENS

0

Belletti dziękujemy za finał lm z Arsenalem :)

0

i co ???? I CO ???? Pseudo znawcy ? szkoda na was słów "kibice" BARCY
ostatnio jak podałem klasyfikacje aktualnie najlepszych napastników Barcy :
1. MESSI
2.PEDRO
3. VILLA SANCHEZ
4. TELLO

to co ? to mnie zbanowaliście minusami !
a teraz po derbach Barcelony odszczekajcie to!

Pedro to jeden z najlepszych na świecie piłkarzy i najbardziej niedoceniany w świecie futbolu, fakt na swojej pozycji ma strasznie silną konkurencję na całym świecie. Aktualnie to najlepszy napastnik Hiszpanii.

Vamos BArca!
pojedyńcze zrywy Realu nie uratuj tyłka Special Five

0

najważniejsze że BARCA w TV :) Borussia Szachtar będzie świetnym meczem wcale nie jest powiedziane że Niemcy wygrają, tak naprawdę to mecz bez faworyta chociaż doświadczenie napewno jest po stronie drużyny ukraińskiej, ten mecz może być nieobliczalny ale także może być słaby.

mecz Mu- Real to komercja same nazwy już robią wrażenie, myślę że 1 mecz jeśli nie będzie błędów żadnej z drużyn to będą szachy - taktyka Sir Fergusona kontra antyfutbol Special Five.

osobiście jeśli chodzi o moje sympatie to gdybym miał pewność że, MU rozjedzie Real 5:0 to fakt warto zobaczyć jeśli mam oglądać mecz na 0:0 lub 1:1 wolę zobaczyć BVB i stawiam na przynajmniej kilka goli....

0

aktualna forma napastników BARCY :
LIONEL MESSI bez konkurencji
2.Pedro
3.Sanchez Villa
4. Tello

0

Alexis nie przybył do BArcy aby strzelać gole tylko aby ją wzmocnić i to zadanie w 100% uczynił. Przyczynił się do wielu goli Messiego jak i do wielu wielkich meczów Messiego dla fanów z bardziej wnikliwym okiem Leo Messi jest lepszy i bardziej szczęśliwy na boisku gdy także Alexis Sanchez!

po kontuzji może zostać na odbudowanie formy wypożyczony Cuenca,

jak narazie pozostałe spekulacje transferowe choćby kupienie przez Tito Chicarito czy Lewy do Manu to ściema i trzeba poczekać do czerwca, w zimie jedynie kogoś 'ciekawszego' kupi Chelsea może Juve Liverpool i PSG.

0

Fajnie że zobaczymy mecze Barcy w copa Del Rey ale mecz z Cordobą może TVP odpuścić, to mecz bez histori z drugim garniturem

0

VALDES
PISZCZEK RAMOS PIQUE
BUSQUETS
XAVI INIESTA FABREGAS
MESSI FALCAO RONALDO

0

paszoł won figoFago !

0

Bóg pokazuje nam nie tylko kibicom Barcelony drużyny najlepszej w historii futbolu nawet galaktyczny Real czy Milan nie był tak wielki jak aktualna BARCELONA ale nawet tak doskonała gra cała runda bez porażki tylko jeden remis z Realem to wszystko marność przy bezsilności na chorobę Tito. To wielka lekcja pokory dla całego świata.

Człowiek doskonały, bogaty bez zdrowia byłby itak niczym.

3 maj się Tito ! Wracaj do nas Mister!

0

gdybym miał taką okazje wybiec na murawę i uścisnąć Leo Messiego to nie zastanawiałbym się sekundy jeszcze bym go o koszulkę poprosił i spotkanie po meczu :)

0

pluszek
w takim przypadku jak podałeś myślę, że w głowie Tito jest opcja z grą Villi za Messiego a pozatym gdyby np. w ataku grał Sanchez Villa Pedro to wtedy rola i Pedro i Alexisa byłaby inna nie mieliby takiego lidera jak Messi i sami by też więcej strzelali goli, oni potrafią strzelić nikt im nie zabrał tej zdolności jedynie trzeba ich cenić, że dostosowali się pod system BArcy gdzie grają dla Messiego i gdzie on jest egzekutorem

0

a ja lubię Pique bo w jego krwi płynie antymadridista ! i antyspecial five!

0

i Pedro i Alexis oddają swoje serca dla Barcy to dwaj genialni piłkarze przede wszystkim ukłon dla nich za to, że potrafią dostosować się pod taktykę Barcy i zamiast indywidualnej gry i egoizmu grają genialnie pod Leo Messiego, który jest egzekutorem kolektywu jaki tworzy cała Barca.
ani Tello ani Cuenca nie zabiorą im miejsca w pierwszej 11, te młode wilki mogą być tylko ich rewelacyjnymi zmiennikami jak Thiago który jest zmiennikiem dla Xaviego i w przyszłości ma być ''Xavim Barcelony''

Pedro grając tylko jako egzekutor pokazuje na co go stać w ostatnich meczach reprezentacji Hiszpani goleagor Pedro

a wszyscy tutaj 'znawcy' którzy liczyli, że rola Sancheza w Barcie to strzelanie po 25-30 goli UŚWIADAMIAM WAM że Pep i Tito mają dla niego inną rolę na boisku oni mają pracować na kończenie akcji przez MESSIEGO i Ville jak wróci do możliwości grania na 100% w pełnym wymiarze czasowym.

Każdy madridista i antyfan Barcy powie że Messi nie istniał by gdyby nie Iniesta i Xavi a ja powiem odwrotnie jak wielki byłby Iniesta lub Xavi gdyby nie egzekutor LEO MESSI to LIONEL ciągnie projekt BARCY na sam szczyt !

0

Każdy 'ekspert' mówił że Tito bierze gotowy projekt po Guardioli fakt i jeden i drugi trener ma w swoich rękach najlepszy team, najlepszych piłkarzy w jednym klubie w historii całej piłki nożnej ale prowadzić takie mega gwiazdy tylu cracków na tak wysokim poziomie przez kilka sezonów to mega wyczyn chapeau bas dla tych dwóch Panów
Tito ma swoją wizję Barcelony podoba mi się jego taktyka i znalezienie ważnego miejsca dla Fabregasa, jego rotacje w składzie są magiczne.
Ewidentnie też widać, że w drużynie Tito pewniakami są Adriano, Pedro Alexis (to wielki pozytyw dla Tito) w porównaniu do Pepa który stawiał odważnie na Tello i Cuence fakt to 2 doskonałe młode wilki, może ich czas nadejdzie w Barcie a może nie, podbnie było z Bojanem i Jeffrenem też dwa brylanty a już ich z nami nie ma.
To, że śmieszni dziennikarze w canal+ mówią o odejściu Villi to ich problem z niskim ilorazem inteligencji, David wrócił do nas po długiej i bardzo poważnej kontuzji bardzo dobrze że Tito nie stawia na niego w każdym meczu, a w meczach ważny daje mu tylko pograć 15-25minut, Barcelona sobie bez niego radzi a sezon jeszcze bardzo długi, te 13 pkt nad Realem dadzą nam bardzo dużo spokoju w grze w lidze, natomiast przez Barcą wiele ciężkich meczów w lidze mistrzów i copa del rey a dlaczego Barca Tito nie miałaby powtórzyć sukcesu i kolejnych 6 pucharów? Kiedy jak nie teraz? Kiedy jak nie z takimi piłkarzami?

0

o to chodziło liga będzie łatwiejsza, amazing gooool Adriano gol tej kolejki a może całych rozgrywek czas pokaże. Cieszę się upajam zwycięstwami Barcy ale jest jednak moje osobiste ale do całej ligi hiszpańskiej do chorych dysproporcji w majątku miedzy klubami dwoma Gigantami i całą reszta, JESTEM ZA wyrównaniem majątku klubów i co za tym idzie zrównaniem poziomu la ligi

0

dla mnie i tak jest wielu lepszych od Ikera bramkarzy naprawdę czekam aż on powiesi korki na kołku nudzi mnie ten typ,
Valdes miażdży go w lidze hiszpańskiej,
w obcych ligach lepiej prezentują się od niego Nuer, De Gea, Hart,

Chce być wielki niech jedzie do Chin albo USA, Australii

Panie Iker i Special Five tylko tyle w tym temacie:
"trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść!!!"

0

Iker Bończuczny Hipokryta!

dalszy komentarz jest zbędny

0

MESSI to BARCA, BARCA to MESSI
Złota Piłka to nie kwestia sympatii, szacunku i dlatego mówienia, że Messi ma już 3 Złote Piłki to teraz dla Iniesty tak to nie działa Panowie.

Mimo tego, że Iniesta jest aktualnie za umiejętności 2 najlepszym na świecie piłkarzem globu, to jednak jest on do zastąpienia przez kolektyw Barcy Fabregasa Xaviego,
a LIONEL MESSI jest bezapelacyjnie z innej planety nie do zastąpienia piłkarzem magicznym i napewno mistrzem efektywności.


za cały rok klasyfikacja ZP:
1. MESSI
2. INIESTA
3. RONALDO
4.FALCAO
5. XAVI

aktualna forma do klasyfikacji ZP:
1. MESSI
2. FALCAO
3. INIESTA
4. Van Persie

0

jeśli Ronaldo odejdzie z Realu w czerwcu to Real zrobi wszystko aby kupić Falcao zastanawiam się który Manchester wybierze Ronaldo a licze że Falcao jak już odejdzie to do Chelsea

0

mam nadzieję że BARCA wylosuje Galatasaray
poza Barcą kibicuje Shaktarowi Arsenalowi więc nie chce z nimi bezpośredniego starcia chyba, że dopiero w samym finale.
Porto to ciężki rywal.
Dla emocji i dla piękna sportu świetnie zapowiadałaby się konfrontacja z AC MILAN mimo że nie lubię tego klubu to jedna z większych marek w europie i mimo sprzedania wielu piłkarzy to wciąż ciekawy silny klub i napewno większe szanse Milan ma na wygranie lm niż ligi włoskiej w futbolu wszystko zdarzyć się może
Boateng Pazzini El Sharaawy Pato Robinho Bojan Nocerino Montolivo i Mexes (autor najładniejszego gola sezonu myślę że nikt go nie pobije) te nazwiska mówią same za siebie

0

i spokojnie pracuje już nad 5 złotą piłką :)

0

złota piłka to nagroda najbardziej indywidualna dlatego Leo Messi wykosił już 2 konkurentów :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?