PSK_FANATYK
Dołączył/a: kwiecień 2011
PSK
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Milan w dwumeczu grał genialnie ale Barca w końcu zmieniła taktyke i pokazała że potrafi zniczyć wagon i antyfutbol, myśle że teraz Special Five trzęsie portkami !
finał Barcelona -Borussia/Juve/Bayern
0
zdjecie Daniego i Adriano mega heheh
0
john_sacramoni
coś nie tak u Ciebie z historią
Barcelona Pepa rozjechała Bayern Monachium
0
w finale lm z Barcą może być każdy tylko nie Real tego sobie życzę w tym i w każdym roku :)
0
final marzeń Barcelona - Borussia
0
Taki mój typ:
Juventus - Real
Bayern - PSG
Barcelona - Porto
Borussia - Galatasaray
0
spokojnie myśle że Tito pokazał wczoraj praktycznie podstawową 11, którą zawsze może inaczej ustawić,
kwestia pierwszej 11 była zachwiana przez kontuzje a w przypadku normalnej dyspozycji zawodników to podstawowa 11 BArcyTito to:
VV, Puyol , Pique, D.Alves, Alba, Sergio, Iniesta, Xavi, Messi, Villa, Pedro,
zmiennikami w drużynie Tito są: Fabregas Sanchez Tello Thiago Song Masherano Adriano
0
bardzo długo tutaj na forum w komentarzach jechałem na Albe, jestem obiektywnym kibicem więc nie ukrywam że tak było, mówiłem, że musi pograć w Barcie B skupić się na treningu gry defensywnej.
Wczoraj cały mecz z ekipą podczas oglądania krzyczeliśmy do tv aby Alba i 2 kolegów z obrony nie przekraczała lini przecinającej połowe boiska bo na kontry Milanu 2 obrońców to za mało,
po pierwsze ALba wytrzymał,
po drugie dzięki temu zagrał mega spotkanie w obronie, w końcówke genialnie zablokował strzał który mógł dać gola dla Milanu,
po trzecie w końcówce meczu już nie wytrzymał i akcja meczu która była już wisienką na torcie dała nam 4 gola :)
oby tak dalej Alba,
uważam że przede wszystkim mega mecz taktyczny Barcelony, praca Villi i Pedro skupiona w 90% na skupianiu na sobie obrońców David cały czas ich absorbował na granicy spalonego, a Pedrito mega wywiązał się z zadań w celu rozciągania defensywy rywali, grając cały czas wzdłuż linii bocznej boiska.
I taki ważny fakt: 2 ważne gole 2 i 3 padły po presingu (którego w ostatnich porażkach Barcy nie było) po odebraniu piłki i szybkim zaatakowaniu.
Gole Messiego Chapeau bas Panowie ! 1 amazing goll! 2 bardzo podobny do tego na Wembley z Mu!
Leo pokazał wszystkim że nie ma wątpliwości w kwestii, że 5 złota piłka ma grawer jego imienia i nazwiska :)
Iniesta król środka boiska i meczu :) genialny mecz.
praca Xaviego i Sergio niesamowita całkowicie oddali serce !
praktycznie bezrobotny Valdes, bardzo dobra gra Pique
jedyny błąd Masherano,
wejście El Capitano także mega !
Dziękujemy Fanatycy !
0
VV
Pique Puyol ALba
Sergio
D.Alves Messi Iniesta
Pedro Villa Sanchez
0
VV
Pique Song Puyol
Sergio
Inesta Fabregas
Messi
Pedro Villa Sanchez
0
3-4-3 jestem za!
Gra Xaviego absolutnie na NIe po co nam Xavi kontuzjowany lub zmęczony nie czarujmy się Panowie ale Xavi w takiej dyspozycji nas osłabia i ściąga w dół,
Gra Masherano - katastrofa - chyba każdy widział mecz z realem i gola Benzemy
Puyol Pique muszą grać!
a jeśli boimi sie górnych piłek granych z kontrataków i po stałych fragmentach gry niech zagra za Albe silny i w formie SONG
0
kilka typów podałem a najbardziej mimo wszystko marzy mi się :
VV
Pique - Song- Puyol
Sergio
Alves Iniesta
Messi
Pedro Villa Sanchez
3-1-2-1-3
0
wszyscy co byli oszczędzani z Deportivo będą grali na 100% z Milanem,
oby tylko trenerzy byli rozsądni i rozważyli formę np. Songa,
i brak formy np. Masherano
a jeśli słabsze występy Fabregasa czy Xaviego są spowodowane kontuzjami to naprawde to jest kwestia obsadzenia tylko jednej pozycji a na rozegraniu spokojnie z Iniestą zagrać może Thiago lub cofnięty Messi, nie ma sensu za wszelką cene wpuszczać Fabregasa czy Xaviego ze względu na ich zdrowie ale także na nieprzydatność dla drużyny w sytuacji gdy mają problemy mięśniowe.
0
z tego co widziałem mecz z Deportivo zagra taki skład:
VV
D.Alves Pique Puyol Alba
Sergio
Iniesta Thiago
Pedro Messi Sanchez
0
3-4-3
Valdes
Pique Sergio Puyol
Song
Iniesta Thiago
MEssi
Pedro Villa Sanchez
0
stawiam na 2 gole Messiego, gol Fabregasa, gol Pedro, gol Sancheza
wynik 5:1, 5:2
0
Piquenbauer ma racje Wygramy dla Tito !
0
Ale Leo Messi ma talent, którego nie potrafię ci wytłumaczyć, a który sprawia, że jest najlepszym piłkarzem na świecie. Zauważ, że Messi ma zawsze piłkę przyklejoną do stopy, nie prowadzi jej metr przed sobą. Dlatego tak trudno mu ją zabrać. To dlatego wygrał cztery ostatnie edycje Złotej Piłki. On ma talent... Nie potrafię tego wytłumaczyć, naprawdę. Ma to "coś", co sprawia, że jest inny niż wszyscy. Dlatego jest najlepszy.
WSZYSTKO W TEMACIE ! 5 piłka dla LEO !
0
Pazzini był w formie ostatnio, szkoda go
ale myślę że Milan i tak nastawia się na wagon w defensywie przez całe 90min i kontrataki 2-3 piłkarzy,
BArca musi zagrać spokojnie w obronie i strzelić jak najszybciej gola.
0
ztefanek ztefanek
a świstak siedzi i zawija w te sreberka
nie wymieniam z Tobą argumentów bo ich nie masz,
nie zejde do twojego miernego poziomu ....
ja Wierze w inną Barca niż Ty
0
podałem swoje propozycje ale nie zdziwie się jak Tito nic nie zmieni i Barca wyjdzie składem:
VV
Alves Puyol Pique Alba
Sergio
Iniesta Fabregas
Pedro MEssi Villa
choć moje marzenie widzieć MVP w ataku z Villa jako klasyczną 9
i Songiem silnym w obronie dobrze grającym głową za ALbe,
wystarczy nam wbiegający do ataku D. ALves a 3 obrońców stale zostających w tyle.
0
stefanek to transfer D.Alvesa pozwolił drużynie Pepa zapomnieć o Ronaldinho to on dał nam radość,
to nasz Crack i szacunek dla niego
ciemnoto ztefanku!
0
ja stawiam na 3--3-4 , niech się dzieje co chce
Valdes
Puyol Sergio Pique
Song
Iniesta Fabregas
D.Alves MEssi Villa Pedro
0
Alba bez szans na gre z Milanem,
Adriano kosztem Songa wysokiego silnego
D. Alves musi grać
0
Camp Nou przeżyje noc taką jak nigdy.
a 12 marca są moje urodziny.... :)
0
albo ewentualnie
Valdes
Puyol Pique Busquets
Song
Iniesta Thiago
MEssi
Pedro Villa Sanchez
stawiam na Sancheza bo po 1 zna serie A a po drugie w meczu do meczu z Milanem ma lepsze warunki fizyczne, oczywiście nie wykluczam zmiany za Sancheza lub Pedro Tello Fabregasa choć prawda jest taka że Cesc ma problemy fizyczne dlatego jego forma jest niska
0
taktyka mi się podoba ale za Adriano - DANI Alves,
za ALbe Thiago
na pozycje Alby Puyol,
na pozycje Puyola Pique
na pozycje Pique Busquets
na pozycje Busquetsa Thiago
Pedro na prawym skrzydle
a na lewej zamiast na Tello stawiałbym na Sancheza
Villa na klasycznej 9 to myśle że moje i wielu cules marzenie
0
0
dramat piłka nożna idzie na psy!
sreal kupuje mecze aby wygrać lm i copa del rey
sędziowie robią wszystko aby zniszczyć erę Barcy i Messiego !
0
pierdole real na zakupy chodzę do biedronki