0

madridista1989 paszoł won z tej strony!
to strony fanów, fanatyków najlepszego klubu wszech czasów BARCELONY masz jakiś problem sam ze sobą jak special five kompleks do Barcelony ?

czy chcesz mi pokazać, że kibic realu może być normalny?
nas nie przekonasz dla mnie nikt kto kibicuje takiej drużynie jak real nie ma nic związanego z futbolem, ponieważ piłka nożna jest piękna gdy nie ma realu

0

zawsze z zachowania i wyglądu Ancelotti wydawał mi się nie przyjaznym mega bufonem

teraz mi się nie wydaję on po prostu takim jest człowiekiem - oczywiście nie zabierając mu jego profesjonalizmu i sukcesów,
konferencja na temat meczu Psg - Barca dramat Panie Ancelotti zamiast powiedzieć, że mieliśmy szczęście, że sędzia nam pomógł przy golu Ibry i pech obrony Barcy przy drugim golu,
ale trener walczy do końca i zrobi wszystko aby PSG powalczyło o awans w rewanżu.

Problem Barcy po raz kolejny w tym sezonie (tak było z Milanem, w meczach z Realem) to nie to że rywal jest lepszy tylko Barca gra słabo

0

Edb
może nie koniecznie nazwałbym to przemeblowanie ponieważ nie wiadomo nadal co z Valdesem ale jeśli zostanie do końca kontraktu to zmiany w BArcie nie będą aż tak dramatyczne i zostanie skład:

Valdes/????
Alves/Adriano Pique/Puyol ??? Alba/Abidal
Sergio/Song
Xavi/Thiago Iniesta/Fabregas
MESSi Villa Pedro/Tello/ ?Neymar?

będzie w sumie 3 niewiadome kto zostanie kupiony reszta bez zmian

0

Diabeł Tasmański - Dani Alves - uwielbiam go moja słabość do niego nigdy już nie minie :)

a propo 1/2 lm jeśli Barca awansuje to Pique ma żółtą i nie mam pojęcia jak BArca zagra jeśli znowu Pique dostanie a przypominam że żółte nie liczą się tylko do finału lm
gra bez Pique i Mashe i El Capitano = dziura w obronie
stoperzy Song i Sergio :)
czy może Abidal który mimo całego mojego serca dla niego to nie wiem czy w ogóle będzie w tym sezonie fizycznie gotowy na zagranie całego meczu, bo w następnym sezonie na pewno

0

przy obecnym problemie BArcy w ofensywie rozmontowaniu obrony rywala gry tylko i aż na MESSIEGO uważam, że Neymar jest nam mega potrzebny wczorajszy mecz mnie tylko utwierdza w tym przekonaniu i może Neymar to wielka niewiadoma to wystarczy mi opinia dziennikarzy, którzy śledzą lige brazylijską i powiedzieli następująco:
"Lucas Moura w PSG już pokazuje klasę a na boiskach Brazylii był daleko za Neymarem"
to po tym jak grał wczoraj Lucas z Barcą przyjście Neymara i jego gra lepsza niż Moura napawia mnie optymizmem i da Barcie mega więcej wariantów gry sam MESSI kolejny sezon nie będzie ciągnął tego wózka a myślę, że Neymar jak przyjdzie to będzie z tych piłkarzy 'wielkich' który pociągnie przez kilka sezonów grę Barcy oczywiście razem z Messim a wiadomo że w grupie łatwiej co dwóch to nie jeden.
Wszystko hipotetycznie rzeczywistość zweryfikuje wszystko.

0

Sanchez jeśli nic się nie zmieni to dla dobra klubu jak i samego piłkarza zostanie włączony do transakcji w celu kupienia Neymara - Sanchez odejdzie do Włoch za 15-20mln
ja wierzę cały czas w Pique ma mega potencjał i warunki fizyczne, fakt King osobiście też uważam, że Pique jest najlepszy gdy gra razem z Puyolem a ten go ustawia i rządzi w defensywie wtedy Pique pod wodzą El Capitano gra na wyżynach swoich możliwości i pokazuje największą klase.

powiem przewrotnie a dlaczego Barca jeśliby wyeliminowała PSG nie miałaby pokusić się o Silve za 40mln jest do wyciągnięcia, tylko po pierwsze jeśli nawet udałoby się przekonać samego zawodnika do przejścia do BArcy która w porównaniu do PSG gwarantowała by mu bardziej sukcesy to wydaję mi się że wielu z cules będzie roczarowane ruchem BArcy która oszczędzi kase na zakup stoper będzie to koszt za 10-15mln a całą pule przeznaczy na Neymara - tak mi się wydaję, taka polityka jest naszego klubu

0

tak też ciekawostka Barcelona myślała o Macie ale także i o ISCO (który teraz demoluje grając ze słabszymi kolegami w drużynie Malagi) ale fantayzm i idea klubu postawiła na Cesca, ja mocno wierze że czas jego nadejdzie w Barcelonie bo mimo wszystko ma potencjał ten chłopak mega a jest też cały czas młody !

0

rewanż jeśli bez Leo widzę tak:
VV
ALVES Pique Sergio Alba
Song
Xavi Thiago
Pedro Villa Iniesta

0

w rewanżu czy z Messim czy bez Barca musi zagrać w swoim stylu z zaangażowaniem 90min i pressing od pierwszej do ostatniej minuty,
wczoraj mecz troche wyglądał jakby grał sam Alves kontra PSG, francuzi za rok- 2 będą potęgą ale narazie BArcy normalny optymalny poziom nie jest w ich zasięgu - Barca znowu musi to udowodnić w rewanżu na Camp Nou tak jak z Milanem.

0

King Leonidas
lubisz pisać z ironią ale i w swoim stylu masz swoje przekonania, które może w wielu kwestiach różnią się ze mną ale nie zaprzeczam inteligentnie

nie zgodzę się z Tobą do Pique bo dla mnie jest aktualnie najlepszym stoperem na świecie wykorzystuje swoje warunki fizyczne, a to że jest celebrytą potrafi dopiec rywalom w wywiadach i zwłaszcza realowi to taki piłkarz jest nam potrzebny na rozluzowanie choćby presji jaka w Barcie jest obrzydliwa,
fakt koło Pique jakby wczoraj w barwach Barcy grał Silva to każdy cules pękał by z dumy a jego serce było radosne

Sergio uważam że jako człowiek od czarnej roboty nadal jest najlepszym defensywnym na świecie może wczoraj Ibra wygrywał z nim pojedynki w powietrzu ale mega Sergio podwajał krycie gdy przy Ibrze był Pique czy Masherano szkoda że oni nie potrafili współpracować z Sergio

Sanchez ma mega problem z psychiką - nie powiesz mi King że nie widać u niego potencjału bo ma mega talent, początek meczu miał 2 sytuacje gdzie mógł ze skrzydła zejść do środka i uderzyć w stylu Iniesty nie zrobił tego - błąd. Później gdy nie miał aż tak klarownych sytuacji 2 x spróbował bez efektu, W drugiej połowie no tak miał przynajmniej jedną sytuację po której powinien nawet jeśli nie strzelić gola to huknąć w strone bramki w słupek poprzeczke etc etc
dla mnie wywalczenie przez niego karnego zmywa z niego sporo winy zachował profeske i dał nam tego karnego
podobnie jak i Xavi który wczoraj grał bardzo słaby mecz ewidentnie gra z urazami i jest zmęczony ale strzelił tak jak na kapitana przystało karnego - nie ukrywam że jak zobaczyłem że sędzia wskazuje na wapno to drżałem kto podejdzie bo na boisku nie było Messiego ani Villi ale Generał pokazał klasę.

0

ocenię piłkarzy za mecz kto jak zagrał, w kolejności od najlepszego:
najlepszy piłkarz meczu D. Alves
Messi - bez Messiego nie ma jakby połowy Barcy
Valdes - bardzo dobry mecz gole stracone przez sędziego i drugi przez obronę Barcy
Iniesta - jako jedyny oddawał strzały za pola karnego, wiadomy klej w noce jak robił marionetki z piłkarzy PSG
Pique - poza głupią kartką po faulu na Ibrze solidny mecz w obronie rządził defensywą
Xavi Sanchez Busquets Alba - każdy z ich nie zagrał na swoim poziomie ale i Sergio i Alba swoją prace wykonywali solidnie, a Xavi i Sanchez odkupili swoje słabsze mecze rzutem karnym jeden go wywalczył drugi mistrzowsko strzelił
Fabregas - hm nie był to jego słaby mecz ale jeśli miał zastąpić stratę po Leo to uświadomił myślę że nie tylko mnie że pozycja w ataku to ewidentnie nie jego pozycja jeśli mamy mieć z niego pożytek to musi grać tylko w pomocy najlepiej troche cofnięty jak w Arsenalu - ale jego czas w BArcie nadejdzie niedowiarkowie się przekonają,( czasem może być to kwestia zmiany pokoleniowej zacznie siedzieć na ławce lub skończy grać Xavi a wtedy Fabregas rozbłyśnie w blasku chwały)

Villa - niewidoczny bezbarwny, nie wykonał nawet swojej pracy aby ścigać na siebie uwage stoperów i robić przestrzeń kolegom

Thiago bez oceny
Batra - grał tak krótko ale nie dał spokoju na tyłach Barcy pokazał że stoper w BArcie potrzebny od zaraz!

0

myślę że aż 3tyg MESSI nie straci ale 10-14 dni raczej napewno :/ napewno wróci zmotywowany i będzie szalał,
ale do rewanżu na Camp Nou morale Psg wzrosną aktualna BArca bez MESSIEGO to jak 50% BArcy

0

brak MEssiego w rewanżu nawet niewiem jak teraz zagra Barca z PSG ale stawiam na :
VV
ALVES Pique Sergio Alba
Song
Xavi Thiago
Pedro Villa Iniesta

0

Xavi nie jest gotowy na 90minut dlatego to mecz szansy dla Fabregasa,
oszczędzajmy Generała i szanujmy jego zdrowie to nie maszyna

0

skład na PSG:
VV
Alves Masherano Pique Alba
Sergio
Fabregas Iniesta
Messi Villa Sanchez

0

a ja myślę że zmniejszenie kary jest tylko tym podyktowane, że PSG trafiło na Fc Barcelone, gdyby chodziło o każdą inną drużyne Ibra by nie mógl zagrać

po pierwsze UEFA jest za realem (fanatyczny pogląd :) )

a po drugie tak na serio to współczesna piłka nożna to biznes a co bardziej przyciągnie widzów przed ekrany jak rywalizacja byłego gracza BArca, który odszedł nie przez poziom piłkarski a przez konflikt z Guardiolą, pojedynek MESSI kontra Ibracadabra to wszystko dodaje tylko smaczku

a tak naprawdę UEFA jak i cały biznes piłki nożnej już dawno się sprzedał i poszedł w stronę komercji - gówna

0

Daro777
to Ty zacząłeś o zniżaniu się do poziomu etc etc
prowokacja
ok zapieniłem się luz

ja nie jade tu po każdym bo np. z Tobą rozmowa myślę, że mimo wszystko, że w wielu kwestiach patrzymy inaczej na futbol byłaby na dobrym poziomie,
ja nie neguje Ciebie ani innych którzy patrzą bardziej chłodno na świat futbolu niż ja,
tak wiem jestem futbolowym zapaleńcem, wykazuje to w komentarzach i opiniach,

jestem np. za zorganizowanym dopingiem na stadionie narodowym - ale PZPN musiałby dopuszczać na poszczególne sektory kibiców Legii, Lecha, Wisły etc etc i to by gwarantowało emocje a nie przychodzi na mecz 50 tys picników :/
jestem za tym aby na Camp Nou była wyselekcjonowana "żyleta" dla boixos nois aby te 10-15 tys fanatyków prowadziło 90 min mega doping
mam też kilka innych pomysłów do współczesnego futbolu...

ale to nie zabiera mi zimnej głowy aby czasem napisać coś w twoim stylu czysto bez emocji

0

Hummels nie jest brany pod uwagę przez Tito i Zarząd Barcy dlatego że Barca chce kupić jak najtaniej stopera jak i bramkarza bo wszyscy w Zarządzie liczą się że całą pule zgromadzonych środków na transfery muszą wydać na Neymara to nasz priorytet!

0

co z tego że Arbeloa coś zdobył z Hiszpanią jak przeważnie był w niej tylko i aż rezerwowym gdyby moja opinia była nie obiektywna to bym napisał jak dzieci neostrady że arbeloa jest cienki dla Hiszpanii bo gra a w realu,

a wyraźnie ująłem, że według mojej jak i wielu ekspertów opinii Arbeloa jest za słaby na poziom reprezentacji jak i realu, w naszej kadrze Polski by się nie łapał bo za Piszczkiem może nosić walizki.

jedyne co ma Arbeloa to nie wyparzoną gębę, jest wolny a braki umiejętności nadrabia chamskimi faulami, przy lepszym sędziowani miałby co mecz czerwoną kartke, takich cwaniaczków jak on piękna dyscyplina sportu - piłka nożna nie potrzebuje.

defensywa Hiszpanii najmocniejsza to:
Puyol Ramos Pique Alba

0

daro777
od 1998 r jestem fanatykiem piłki nożnej, interesuję się czytam gazety, strony internetowe, oglądam mase meczów, skrótów, filmów o futbolu

więc miernoto nie pisz nic na mój temat bo takiego laika jak Ty i markus32
to zjadam na śniadanie
a dwa jeśli ktoś bardziej patrzy na wszystko fanatycznie przez serce to nie znaczy że w jego wypowiedziach nie ma profesjonalizmu

owszem w części kwestii wypowiadam się typowo fanatycznie jeśli chodzi czasem o moją Barce czy ulubionych piłkarzy Idoli typu: MESSI Ronaldinho Rivaldo Puyol D. ALves Iniesta Ronaldo (z Brazylii rzecz oczywista) Xavi Valdes etc etc
czy w kwestii mojego niecierpienia special five, xabiego alonso, pepe, arbeloi, cristiano, terrego etc etc


ale często też pisze komentarze bardzo rzetelne i nie stronnicze, z dużą wiedzą o futbolu a właśnie takie ciemnoty jak Wy mnie minusują bo albo nie przeczytają do końca mojej wypowiedzi albo nawet nie zrozumieją mojego przekazu.

0

Arbeloa dobry hahaha
ten gość już bezwględu na to że gra dla realu to w mojej i wielu opinii najsłabsze ogniwo Hiszpanii jak i madryckiej drużyny nie wiem w ogóle co ten typ robi w profesjonalnym futbolu, marność

dobrze że aktualna BArca nie jest uważana za murowanego faworyta w meczach LM, dzięki temu i takim wypowiedziom jak Wengera łatwiej z piłkarzy BArcy zdjąć presję, a grając na luzie Barca gra magicznie :)

co do porównania Barcelony i Hiszpanii to sorry Wenger ale nawet Del Bosque powiedział, że reprezentacja Hiszpanii to nie ten poziom co Barca bo nie mają MESSIEGO :)
brak profesjonalizmu u już chyba zmęczonego futbolem trenera - nie ukrywam że to był jeden z moich ulubionych trenerów w dodatku trenuje mój ulubiony w Anglii Arsenal ale błędy każdemu się zdarzają ,
słaba wypowiedź Panie Wenger

0

widzę, że dziś tutaj w komentarzach same DZIECI NEOSTRADY pozdrawiam was laicy :D

0

WIRUS FIFA działa gratulacje walona Uefo bravo bravo bravo :/:/:/

0

Barca spokojnie zagra z Celtą ważne aby bez kontuzji i 0:0 1pkt będzie dobrze,
w głowach już PSG
liga praktycznie wygrana

0

czekamy z otwartymi rękami na Neymara nie będzie to nowy R10 bo naszą 10 do końca kariery będzie KRól MESSI,
ale za to 11ką po Rivaldo - Naymar spokojnie może być i oczywiście tyle dobrego, nie zapomnianych emocji co dał nam Rivaldo to każdy cules życzyłby sobie w prezencie od Neymara

0

FCBpl

obyś miał Ziom rację całym sercem będę za "szalonymi turkami"

ale stawiam na 1/2 lm Real Barcelona
Juventus Borussia

finał na Wembley Barcelona Borussia

0

kompleks Barcelony w Special Five będzie już do końca kariery, liczył na obsadę przy sterach Barcy a nasz klub nigdy mu nie dał tej satysfakcji i zawsze pokonywał go z dumą,
Visca el Barca Visca el Catalunya

0

atak na PSG na 95% Sanchez Villa Messi

0

i gola dla Hiszpanii strzela PIŁKARZ KLUCZ - Pedro !
dlatego on zawsze musi grać i w kadrze i w Barcelonie

0

prosze niech zagra z PSG Eric ! Jego powrót w tym meczu byłby najpiękniejszym prezentem dla wszystkich cules

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?