0

Tello to naturalny następca zmiennik i Villi i Pedro typowo na skrzydle, do tego mamy wciąż młodego Messiego, a i Sanchez i Pedro to też nie staruszkowie, do tego klub chce wzmocnić atak 21 letnim Neymarem - tak silna ofensywa, spowoduje że klub nie odczuje nawet odejścia za rok -2 lata Villi

0

a jeszcze ktoś mi tu mówił że Chelsea ma lepsze pokolenie młodych gwiazd,
jak dla mnie Thiago ma wszystko aby być przyszłym Xavim, Tello jak będzie dostawał więcej minut będzie etatowym naszym skrzydłowym super dynamika i technika, Montoya to dla mnie naturalny zmiennik po zakończeniu kariery w Barcelonie Alvesa, Bartra mocno wierzę że zastąpi na długie lata Puyola.

0

Valdes
Montoya Bartra Pique Abidal
Song
Thiago Fabregas
Sanchez Villa Tello

0

VV
Alves Pique Song(Bartra) Alba
Sergio
Xavi Iniesta
Messi Villa Pedro

0

w grze pod faul, Barca na pewno dominuje Bayern dlatego nasi piłkarze na pewno będą trenować pod wykluczenie z gry na rewanż na Camp Nou - Dante, Lahma, Gustavo - całkowicie popieram, taka sytuacja osłabi bardzo silny Bayern w tym sezonie.

Oczywiście szanse na zawieszenie Pique też niestety są bardzo duże,
pozycja na stoperze obok Pique jest oczywista Bartra lub Song ale wydaję mi się że Tito w pierwszym meczu postawi na Bartre, tym bardziej że bardzo możłiwe jest wymuszone ustawienie na rewanż 2 stoperów - Bartra Song/Sergio.
Zostaję też Abidal który swobodnie i skutecznie grał na pozycji stopera kwestia jego siły i formy, ale kto wie może to Abidal będzie bohaterem w meczu z Bayernem, na pewno szlagier Bayern - Barcelona przejdzie do historii! Z całym szacunkiem ale drugi półfinał wygląda blado w porównaniu do naszego,
chociaż nie wykluczone że tam będą jeszcze większe emocje i więcej bramek, nowa historia przed nami! 4 wspaniałe mecz, uczta kibica !

0

Bayern poza meczem z Juve który zagrał bardzo słabe zawody w lm jeszcze nic nie udowodnił, Barca jeszcze nie miała seri dobrych meczów w lm a wystarczy zagrać 3 genialne mecze :)

0

w kwestii oszczędzania, dania luzu naszym zawodnikom, aby odpoczęli i zagrali na świeżo w lidze mistrzów zgadzam się w 100% z KingLeonidas, z resztą sporo poglądów mamy podobnych, ja tylko w wielu kwestiach bardziej patrzę fanatycznie.

Jeśli Barca będzie grała w LM nadal tak jak gra i uda jej się wygrać to będzie to kosztem mega wyeksplotowania naszych graczy, i najciężej zdobyta lm.

0

nie zapominajmy o jednym, a mianowicie o tym co w ostatnich latach zostało zapomniane za sprawą dobrej gry Pepa dream teamu BArca jest zawsze wierna swojemu stylowi tzn. do wygrywania meczów przede wszystkim przez strzelenie więcej goli niż przeciwnik mając problemy w defensywie tak było i tak pozostaje można powiedzieć że to tradycja Barcy dlatego szybciej Barca kupi Neymara niż obrońce z czołówki.
W stylu Barcy lepiej wygrać 4:2 5:3 niż 2:0
osobiście popieram jestem za jak najbardziej ofensywnym meczem za futbolem efektownym a nie tylko efektywnym.

0

...trzeba docenić to, że drużyna, która tyle wygrała, ma ochotę, by wciąż wygrywać i że odwróciła losy takiego spotkania".

to bardzo ważne słowa Pique na które mało kto zwraca uwagę !!!!!!!!!!!!!

oddajcie hołd tej drużynie która od kilku lat praktycznie się nie zmienia, odchodzą tylko jednostki.

0

....trzeba docenić to, że drużyna, która tyle wygrała, ma ochotę, by wciąż wygrywać i że odwróciła losy takiego spotkania".

to bardzo ważne słowa Pique na które mało kto zwraca uwage!!!!!!!!!!!!!

0

na nowy sezon napewno zostaną:
Pedro Villa Sanchez

o Messim nawet nie pisze bo to oczywistość

stawiam że Tello Deulofeu - wypożyczenie
Cuenca odejdzie
Afellay odejdzie

0

nie umniejszając nikomu i wszystkim co na dole piszą lub w sondzie inne nazwiska zawodnika meczu,
to KRÓL wczoraj był tylko jeden LIONEL MESSI !

0

sonda do wczorajszego meczu jest śmieszna....
wczoraj jak rzadko kiedy wygrała drużyna, może nie idealna może dziurawa w obronie, ale drużyna walcząca do końca,
tak wiem każdy z Was liczył na manite jak z Milanem ale to piłka nożna ! piłkarze Barcy to tacy sami ludzie jak każdy z Was, ci sami co piłkarze z innych klubów! mają prawo mieć lepsze i gorsze występy,
jeśli miałbym wyróżnić za wczorajszy mecz indywidualnie to na pewno
Victor Valdes przyczynił (jak w wielu meczach Barcelony) do awansu do 1/2,
ALves i Alba mimo że mniej produktywni niż zawsze oddali swoje serca i płuca biegając przez 90min wzdłuż lini bocznej boiska,
Iniesta zjadał swoimi dryblingami rywali, szkoda że nie zamienił akcji na chociaż jednego gola wtedy byłby tutaj na forum unoszony na rękach,
Xavi mimo wieku i urazów które widać że mu dokuczają nadal jest szefem jako łącznik formacji ofensywnej i defensywnej,
Messi - jego wejście i jakość dla całej drużyny, atmosfera na stadionie - KOMENTARZ ZBĘDNY
Villa - gdy tylko ma za kompanów Messiego Pedro jest innym piłkarzem, jego pozycja to tylko KLASYCZNA 9 !
Pedro - piłkarz klucz wiele razy strzelał arcyważne gole dla Barcy!
Song - solidne wejście dał spokój drużynie

tych co pominąłem z oceną zagrali słabiej, ale bardzo im dziękuje za oddanie serca dla drużyny, dla kibiców, motywacji do wygrywania kolejnych meczów.

0

nie zrozumie się pewnie z 90% z Was tutaj
ale dla mnie szukanie ideału drużyny bez wad w każdej formacji to jak tworzenie utopi czegoś dla mnie irracjonalnego, bezsensownego, gorzej BEZNADZIEJNEGO!
wiadomo że każdy dąży do perfekcji w życiu i sporcie, do tego także dąży nasza Barcelona, ale ja całym sercem dziękuje Barcie Tito i Cescowi i Pique za te emocje za trud wczorajszego meczu, ZA PIĘKNY MECZ! takie mecze jak wczoraj z PSG tylko bardziej mnie zbliżają do tego klubu, jednoczą mnie z nim i piłkarzami.
Świat nie jest perfekcyjny nie ma też idealnych drużyn, bo co to za rozgrywki gdzie wiesz kto wygra, co to za mecz gdzie wiesz jakim wynikiem się skończy ?
Przepraszam ale nie rozumie waszego narzekania i marudzenia na zakup obrońców,
ja myślę że klub zagra Wam na nosie i kwestią czasu jest że Bartra zostanie stałym stoperem z Pique do tego mamy mega zmienników: Song (wczoraj dobre wejście) Abidal, Adriano, Montoya. Ponadto Puyol El Capitano napewno jeszcze 1-2 lata pogra, dlatego BArca nie kupi "wielkiego' Obrońcy o jakim Wy marzycie i obrażacie grę Barcy, a ewentualnie kupi stopera w cenie 10-15mln i pozostawi skład bez większych roszad,
Villa ma wsparcie kibiców,
w Sanchezie klub działacze m.in. Cruyff widzą stale mega potencjał,
Cesc to piłkarz instytucja jeśli ktokolwiek pamięta to mówiono że to transfer ważniejszy w kwesti morali klubu niż nawet talentu piłkarskiego
Pedro - piłkarz kluczowy dla Barcy i Pepa i Tito
jedynie wierzę że Tito nie zmieni swoim preferencji i nadal jak mówił będzie zwolennikiem Neymara w Barcelonie i zrobi wszystko aby kolejnego Diabła do kompletu z Alvesem zakupić i powitać na Camp Nou.

0

a mnie bardzo kosztował nerwów ciśnienia wczorajszy mecz Barcelony, może dotąd nie byłem do tego przyzwyczajony i przeważnie Barce oglądało się komfortowo z pełna dominacja rywala, niestety czasem też przegrywającą. Ale mimo wszystko uwielbiam aktualna Barce za emocje które daje, za walke która musi pokazywać na boisku przez swoje niedoskonalości ale to wszystko tylko bardziej mnie jednoczy z Pique etc i całym klubem nad którym nie będę stał jak KAT jak wy to teraz robicie mówiąc o zakupie obrońcy sami eksperci, zamiast wszyscy stać murem za Barceloną. Ja zawsze będę z mym klubem! Vamos Messi Vamos Villa Vamos Valdes Vamos Pedro Vamos Pique Vamos Alves Vamos Alba Vamos Iniesta Vamos Xavi Vamos Cesc Vamos Sergio Vamos Song Vamos Adriano Vamos Bartra. Dziękuję Wam za ten kolejny wspaniały mecz !

0

vamos Valdes vamos Messi vamos Villa vamos Pedro! Barca idzie w fazie pucharowej jak po gruzach ale cały czas brnie ku samej górze, ja i pewnie nikt na świecie niewie jak daleko Barca dojdojdzie ale napewno Barca Tito gwarantuje mega emocje i nerwy przez cały dwu mecz, DZIĘKUJEMY!

0

ale my cules nie chcemy Ciebie !
chcemy Santene bo jest lepszy i przede wszystkim z Brazylii
a duże pieniądze idą na Neymara !

0

nie zgadzam się - Adriano jest za mały na krycie Zlatana a aby wyłączyć Ibre potrzeba nam obok Pique drugiego silnego obrońce dlatego najlepiej nadaje się Song. Pedro jest po kontuzji szkoda go na ten mecz,
Villa musi grać już do końca sezonu na pozycji klasycznej 9,
skład na PSG mój i najbardziej prawdopodobny:
Valdes
Alves - Pique - Song - Alba
Sergio
Xavi Iniesta
Fabregas Viila Sanchez

Adriano może ewentualnie zagrać aby nie było absencji Alby w 1/2 ale w sumie mamy jeszcze Abidala na pozycję lewego obrońcy więc akurat ta pozycja jest bezpieczna.

0

Valdes
Alves - Pique Song - Alba
Sergio
Xavi Iniesta
Fabregas Villa Sanchez

0

gdyby nie sędziowanie w pierwszym meczu Galatasaray wysłał by real do domu!

0

hieny dziennikarskie mulą tymi pytaniami prawdziwych cules nie obchodzi czy zagra Leo czy nie, tylko w jakim stylu Barca awansuje do 1/2,
jeśli Messi nie wybiegnie nic się nie stanie, ważne jest jego zdrowie i aby zagrał w 1/2 i na Wembley jeśli tylko Barca tam dotrze

0

Messi nie zagra i niech Tito ma do końca zimną głowę, Messi będzie nam potrzebny dopiero na 1/2 i mam nadzieję na Wembley.
Dziś z PSG wierzę że w ataku bardzo dobrzę się spiszą Fabregas Villa Sanchez, oczywiście Alexis i Cesc jako skrzydłowi a klasyczna 9 Villa,
wierzę że Barca bez Messiego utrze nosa krnąbrnemu Zlatanowi.
Oby BArca zagrała swoje i nie zaserwowała nam takich nerwów jak BVB wczoraj swoim fanom.
Jest szansa nadal na finał marzeń - Barcelona - BVB

0

KingLeonidas
ja mam cały czas te same zarzuty do Cristiano bez względu czy gra dla Realu Mu czy gdziekolwiek pójdzie dalej,
fakt jest taki, że ma niesamowity talent, ale talent a wykorzystanie go w drużynie bo piłka nożna to sport drużynowy, bycie poza talentem także mega człowiekiem to już dwie inne sprawy,
Messi miał ciężkie początki w reprezentacji Argentyny ale po przeczytaniu książek i publikacji wiem że duży problem był ich przywiązania do Argentyńskiej piłki klubowej i całego otoczenia które niszczyło Messiego emocjonalnie, pomału sytuacja się zrobiła klarowna w końcu MESSI ma pozycję w Argentynie w kadrze taką na jaką zasłużył jest jej liderem ostatnie bilanse dla kadry niesamowite podchodzące pod te z Barcelony.
Messi jest cichy, skromny, obudził w sobie zadrę sportową i dobrze, do tego potrafi jednoczyć swoich kolegów ma cechy na egzekutora i lidera jest poza największym talentem w historii futboli także mega wielkim człowiekiem.
Cristiano nie ciągnie wózka w reprezentacji, w Realu cała taktyka Special Five jest pod niego strzela mase goli w stylu dobicia do pustej bramki, wykorzystując swoje warunki fizyczne.
Cristiano najbardziej mi się podobał na początku swojej drogi jak zaczynał w kadrze narodowej i przechodził ze Sportingu do Mu później jego cechy wielkości zniknęły.

0

a dla mnie Ronaldo jest jeden ten Cristiano jest dobry, do największych w histori brakuje mu szacunku, pokory, skromności, a przede wszystkim serca do liderowania i tworzenia rodziny-drużyny, nie ma on cech Ronaldinho Zidane, Maradony, Messiego.

0

dlatego dałem znak zapytania przy bramkarzu, bo pod ten skład co podałem to tylko młody bramkarz, to kompilacja Barcy przyszłości z aktualnych piłkarzy zostawiłem Leo Pique Cesca, Sergio Albe bo oni mimo wszystko są młodzi a już tyle osiągnęli

0

taka moja kompilacja, Barcy w przyszłosci
http://www.footballuser.com/683958/FC_Barcelona

0

umiejętnościami łącząc może i tak MEssi i Cristiano ale nastawienie psychiczne spójność jedność, wpływ na całość drużyny to myślę że ciężko,
uwielbiam Kuna, ale obawiam się że mógłby nie znieść presji Barcelony w Argentynie też miał ciężko jako zięć Maradony miał największy problem z presją.
wiadomo że każdy ma swoje typy ja np. długo marzyłem o Rooneyu w Barcie, prawdopodobnie odejdzie po tym sezonie z MU, ale czy nadałby się do Barcy aktualnie tego nie wiem,
zdecydowanie stawiam na Neymara na lewym ataku Barcy :) i do tego wszystkiego jego wiek masakra

0

taka moja kompilacja
http://www.footballuser.com/683958/FC_Barcelona

Barcelona przyszłości,

jakieś wasze inne propozycje? zastrzeżenia?

0

i bardzo dobrze że saga pod tytułem "Neymar w Barcelonie" się nie kończy!
każdy prawdziwy cules i kto się zna na piłce nożnej marzy aby zobaczyć Neymara i Messiego w jednej drużynie,
już raz wszystkim cules i fanatykom futbolu to się nie udało kiedy drogi Ronaldingho i Messiego się rozeszły jeden wchodził do drużyny a drugi odchodził,
dlatego teraz klub, fani, całe otoczenie Barcelony musi zrobić wszystko aby Neymar u nas grał,
Neymar na lewym ataku, Messi na prawym ataku i klasyczna dziewiątka Villa - Pedro czy Fabregas to daje takie pole do popisu, magia na Camp Nou
a najwięcej Magi w futbolu wprowadzają często niesforni ale genialni Brazylijczycy, Neymar ma w sobie cechy o połączeniu Romario i Rivaldo nie będzie naszym egzekutorem ale może zaliczyć w sezonie np. 20 asyst i z 15 goli, ale wprowadzi zabawę z piłką, magiczne triki.
I Dani Alves będzie też szczęśliwszy będzie miał kolejnego kompana w wielkiej rodzinie jaką tworzy BArcelona!

0

po pierwsze Neymara w Barcelonie widzę tylko i wyłącznie na lewym skrzydle, Messiego na prawym i Ville na środkowym klasycznej dziewiątce,
po drugie ktoś powiedział o kupieniu Rooneya mimo że nie wytrzymuje mu często głowa uważam, że to byłby mega ruch BArcelony mieć na 9 i Ville i Rooneya jedyny problem dwaj chcą grać w każdym meczu,
po trzecie ktoś mówił o Aguero zamiast Neymara na lewe skrzydło - uwielbiam Kuna, oczywiście lewy atak jest dla niego jak najbardziej, obawiam się jednak że tak jak Argentyna i presja go sporo ogranicza tak podobnie mogło by się z nim stać w Barcelonie, mógłby być transferem w stylu Sancheza mega talent zniszczony przez psychike.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?