0

jak dla mnie Bartra pokazałeś swoim zachowaniem, wypowiedzią po meczu i grą po meczu, że nie ma dla Ciebie miejsca w Barcelonie!

Jeśli Barca chce się liczyć w nowym sezonie to po primo:
1) Zakup Neymara
2) Zakup Hummelsa/Silvy
3) Zakup bramkarza z czołówki już na sezon 2014/15 który będzie rywalizował o skład z Valdesem
stawianie częściej na Fabregasa i Thiago w środku pola na rozegraniu za zmęczonego (każdy jest tylko człowiekiem) Xaviego i Inieste
koniec błędów Tito - reagowanie na to co się dzieje na boisku, gdy na ławce jest Tello Villa a nie jedna zmiana w 80min, już w 5 min Bartra był do zdjęcia i za niego powinien wejść Song lub Abidal,
jeśli wczorajszy mecz był efektem zmęczenia zawodników - to może Barca jednak powinna mieć dłuższą ławkę rezerwową ?

0

riposta do "Neutralnego22"

po pierwsze w Polsce najwięcej jest kibiców FC BARCELONY wiem że to bardzo boli kibiców Realu ale taka jest prawda,
po drugie w starciu BVB - Real 3/4 Polaków będzie za BVB ponieważ gra tam nasze trio i mimo wszystko byłoby wielką sprawą zobaczyć Polaków w finale lm a jeszcze większą z pucharem lm i to w sytuacji gdzie cała trójka miała duży wkład w ten sukces.

dlatego tacy jak Ty krzykacze niczego nie zmienią, ludzie będą w większości domów i pubów w Polsce krzyczeć za BVB,
a co więcej właśnie tacy 'głupi kibice' jak Ty - poprzez mówienie fanaberii że Cristiano jest lepszy od Messiego - tak może powiedzieć tylko ktoś kto się nie zna na piłce nożnej totalny laik lub dzieciak, laska którym się bardziej podoba Cirstiano wizualnie nie jakością gry - to tylko powodujesz większą nie chęć do klubu z Madrytu, świat uwielbia zwycięzców ale świat, opinia publiczna niszczy ludzi zadufanych, aroganckich a taki Ty jesteś i tak właśnie promujesz swój klub.

0

ja zawsze w futbolu jestem przeciwko Realowi, Bayernowi Milanowi Mu każdy ma swoje typy ja po za sercem do Barcelony, lubię też inne drużyny, kocham piłkę nożną w całości, oglądam mecze skróty z różnych lig i rosyjskiej, francuskiej portugalskiej, słabiej z ligami azjatyckimi.
przejście Pepa do Bayernu nie zmieni mojego nastawienia w lidze niemieckiej będe kibicował każdemu byle nie Bayernowi.

BVB niestety jest bliżej rozpadu - Goetze Lewandowski odejdą a i Reus raczej traktuję BVB jako tylko przystanek ponieważ Reus jeśli zacznie mieć systematycznie taką formę jaką miał w wielu meczach BVB to ma zadatki na bycie w czołówce najlepszych piłkarzy na świecie.

Guardiola stawiam że pierwsze co zrobi to 'czystki' w Bayernie tak jak już pisałem jeśli Goetze już będzie w Bayernie to myślę że z teamu Pepa odejdą Robben?, Ribery? Mandzukic ? Tymoszczuk ? Contento ?
a z któregoś z defensywnych pomocników Pep zrobi obrońce.

0

Sauvemente
fakt, mój błąd zapomniałem o Alabie oczywiście Alaba pierwszy skład.

0

skład BAyernu Pepa:
Neur
Lahm Dante Boateng Rafinha
Martinez
Schweinsteiger Goetze
Shakiri Gomez Muller

lub
Neur
Lahm Dante Boateng Rafinha
Martinez
Schweinsteiger Kroos
Muller Gomez Goetze

0

hm moja dywagacja na temat transferu Goetze.

oczywiście nie popieram decyzji Mario - mógł się rozwijać nadal w BVB a jeśli chciał iść dalej powinien wybrać Arsenal - Cazorla Goetze to już na prawde brzmi groźnie i tam Mario mógł się rozwijać grać na jeszcze wyższym poziomie.

ale pamiętam dzień jak się dowiedziałem , że Guardiola w Bayernie (wiadomo moje zdziwienie i rozczarowanie Pepem)
ale także od razu zacząłem się zastanawiać co zrobi Pep z Bayernu pomyślałem że za Busquetsa ma - Martineza, za Xaviego - Schweinsteiger i Kroos,
a za piłkarza który już od młodego wieku pokazuje że może być przyszłym Iniestą oczywiście jest Goetze, i wtedy tak sobie myślałem że Pep napewno w swojej drużynie chciałby Mario i teraz moje trafione przypuszczenia się sprawdzają.

Pep na pewno wprowadzi swój styl, swoje mocne rządy do Bayernu ciężko powiedzieć czy będzie to ustawienie 4-3-3 czy inne ale Pep ma swoje zalety i wady do tworzenia drużyny i tak mi się wydaję (kolejne przypuszczenie) że w drużynie Pepa nie będzie miejsca dla Robbena, ciężko też będzie Riberiemu, poza tym 3 napastników Pizzaro Gomez Mandzukic to dla Pepa też raczej za dużo ktoś z nich aby grać będzie musiał być skrzydłowym jak Villa - stawiam na Gomeza.

0

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=jQe4tSeWb4g dlatego BARCA chce Neymara !

0

VV
Alves Pique Song Alba
Sergio
Xavi Iniesta
Messi Villa Pedro

0

skład na Bayern :
VV
Alves - Pique - Sergio - Alba
Song
Xavi Iniesta
Messi Villa Pedro

jedyna kwestia czy Song czy Sergio na stoperze i ewentualna ich zmiana pozycji.
póki piłka w grze szansa na finał na Wembley jest zawsze...

0

Mundo Deportivo podaje lepszy skład na Levante - popieram oszczędzanie naszych cracków Pique ALVESA Sergio Xaviego Inieste Pedro i Messiego

na Bayern stawiam skład:
VV
Alves Pique Sergio Alba
Song
Xavi Iniesta
Messi Villa Pedro

ewentualnie zmiana pozycji Sergio - Song

jako zmiennicy którzy mogą wejść:
Sanchez za Ville
Tello za Pedro
Thiago za Xaviego
Bartra za Songa

0

jak dla mnie w aktualnej Barcelonie pozycję niepodważalne mają:
D.Alves - crack na prawej obronie
Alba - na lewej obronie
Pique - na środku obrony
Sergio - defensywny pomocnik
Xavi - generał serce drużyny rozgrywający
Iniesta - rozgrywający
Fabregas - jako rozgrywający pomocnik
Pedro - jako skrzydłowy napastnik
Messi - wiadomo

0

a dla mnie Pep przestał istnieć od kiedy wybrał Bayern sorry winnetou
Pep to był wielBŁĄD

0

D. Villa jest nie do ruszenia z Barcelony.
Sanchez - nie mam pojęcia, chociaż wydaję mi się że w przypadku zakupu Neymara to Sanchez odejdzie,
chociaż nie wykluczone że Tito będzie chciał mieć dłuższą ławkę pozwalającą na więcej rotacji w długim sezonie w którym piłkarze będą mieli w głowach mś w Brazylii i Tito zostawi Sancheza a do akcji sprowadzenia Neymara włączy sprzedaż Afellaya Cuenci Bojana Fontasa

0

bexley
MD szuka taniej sensacji:
Rooney jedną nogą jest w PSG i do tworzonej tam drużyny idealnie pasuje, bardzo wzmocni drużyne z PSG i w ataku z Ibra i Lavezzim będzie świetnie pasował, PSG gwarantuje mu też pewny pierwszy skład.
Oczywiście Rooney pasowałby do Barcy ale Barcelona na 1 miejscu na liście transferowej ma Neymara, później bramkarza - możliwe że Guaite a na końcu stopera - ciężko powiedzieć kogo.

0

faworytami w 1/2 są Bayern i Real patrząc na grę tych czterech drużyn w tej edycji lm,
jeśli będzie finał BVB - Barcelona będzie to jakaś niespodzianka.

0

Dinio
po pierwsze nie pisz jak cymbał jakiś 'Leon'
po drugie w meczu BVB Real wygra lepsza drużyna, zadecydują niuanse a nie rywalizacja Cristiano i Lewego jeśli nawet Cristiano będzie czuł się w jak najlepszej dyspozycji a cała drużyna zagra słabo to Real odpadnie z Lm.
Jeśli BVB zagra na poziomie swoich meczów grupowych z Realem i do tego dołoży lepszą skuteczność to Real może zostać srogo rozbity. Reus Gotze Lewandowski Piszczek - to klasa światowa oni z powodzeniem mogli by grać w Realu i każdej innej drużynie na świecie. Reus część sezonu miał naprawde mocną był najlepszym piłkarzem Niemieckim ostatnio Reus i BVB ma dołek ale na taki mecz jak z Realem nie trzeba dodatkowo motywować i BVB mimo mniejszego potencjału może trafić na Wembley, właśnie przez idealnie działający mechanizm zgrany kolektyw.
W meczu Barca Bayern też zadecydują szczegóły.

Porównanie Mandzukicia i Lewego to już strata czasu na rozmowe z Toba Dinio....

0

Thiago gra w swoim stylu nie jest to Xavi ale nie znaczy że w przyszłości będzie gorszy bo inny nie znaczy gorszy, a wiek predyspozycje Thiago pozwalają twierdzić że będzie nawet lepszy to historia sama się napisze.
Cesc i Thiago na rozegraniu Barcy to może być całkiem inna Barca niż ta Barca gdzie jest Xavi i Iniesta ale nie znaczy że nowa Barca będzie gorsza, widząc styl Thiago i Cesca wyobrażam sobie Barce bardziej dynamiczną i oddającą więcej strzałów z dystansu, może nie tak ostrożną i dokładną jak Xavi i Iniesta ale za to szybką i zaskakującą rywali. Domieszka 'Brazylijskiego szaleństwa' uważam że w Barcelonie musi być zawsze, dlatego też klub myśli o Neymarze,
nieodzownym w stylu Barcelony jest jakiś element Brazylijskiej krwi i samby

0

Dinio
brak kompetencji wiedzy z twojej strony porównywanie Buraka do Lewego ?
Lewandowski jest teraz w czubie najlepszych napastników na świecie,
stawiając że Ronaldo i Messi to bardziej skrzydłowi to biorąc pod uwagę klasyczną 9 zostaję naprawdę niewielu, Lewy to aktualnie najlepszy napastnik ligi niemieckiej i to po raz drugi z rzędu, trochę szacunku ja rozumię że większość 'polaczków' ocenia Roberta za jego występy w kadrze, fakt to nie jest czasem ten sam Lewy, jeżdzę na mecze kadry narodowej- ale problem kadry nie leży w samym Robercie.
Jak oglądam wszystkie mecze BVB na eurosporcie to napawa mnie duma z oglądania Roberta, nie znam jego charakteru złej relacji z Kubą, ale oceniam go tylko jak gra i jestem dumny że jest on Polakiem, że tak pięknie gra w lidze niemieckiej, lidze mistrzów.
Widzą to najwięksi na świecie m.in. Bayern, czołowe kluby l. angelskiej, a nasza natura 'polaczków' sprowadza wielu do takiego biadolenia że jak to on gra w BVB a dla Polski nie strzeli hatricka itp itd to od razu go jedziecie wszyscy równo.

0

hm 1/2 lm
Bvb 40% - Real 60%
Bayern 50% - Barcelona 50%

mam pewne przeczucia do finału ale nie chcę nigdy zapeszać

0

hm.. wiem że ktoś powie że to kolejny nie udany transfer jak Czychrynski ale wydaję mi się że w tym przypadku Barca nie będzie chciała puścić Songa i stracić na tych 19mln, Song jest cholernie silny fizycznie i to był cel klubu ściągając go, to że są narzekania kibiców, kuzyna czy samego piłkarza to normalne to już taka naturalna sytuacja w Barcelonie gdzie liczą się tylko najwyższe laury.
Song spokojnie może zagrać jeszcze w tym sezonie w defensywie w meczach lm, a Barca go potrzebuje dokładnie jako zmiennika jakim był Keita, myślę że od początku zamiarem Tito było posiadanie Songa tylko i aż jako zmiennika, piłkarz jeśli chce świętować sukcesu z klubem musi się z tym pogodzić bo Sergio jest nie do wygryzienia.

0

tvp mimo wszystko ma najlepszy sztab dziennikarzy, komentatorów sportowych w Polsce,
mecz rewanżowy Barcelona - Bayern musi komentować IDOL Pan Dariusz Szpakowski z całym szacunkiem do J. Laskowskiego ale on nie jest poziomem Szpaka.
Co do meczów na Nce - wszystko jedno tam jest dramatyczna obsada antyprofesjonalistów w ekipie sportowej, jak oglądam skróty ligi europejskiej to jest poprostu dramat, gadają o tym jak w Faktach o 19......
oczywiście J. Laskowski ode mnie szacun że przeszedł do tvp z canal+ gdzie był najlepszy a teraz jako komentator sportowy piłki nożnej jest na drugim miejscu. Nie znoszę Iwańskiego.
Niewiem czy byłoby to możliwe przez dwie indywidualności ale życzyłbym sobie aby finał LM komentowali Szpakowski - Laskowski.

0

nie zgadzam się z Tobą Cesc każdy cules nie chce realu w finale!
zawsze po drugiej stronie muru

0

jak dla mnie Barca mogła by zagrać paradoksalnie takim ustawieniem:
Valdes
Alves Pique Sergio Alba
Xavi
Fabregas Iniesta
Messi Villa Pedro

0

Cuenca, Bojan, Afellay Fontas odejdą
Sergi Roberto Rafinha wypożyczenie
Sanchez przy przyjściu Neymara powinien odejść - szczerze nie mam pojęcia
Villa - zostaje w klubie
Valdes - nie mam pojęcia
Abidal - zostaje w klubie

0

M.Borek jest już ikoną w Polsce jako dziennikarz sportowy ale bez przesady aby był najlepszy trochę rzetelności Panowie.
Z prezenterami, dziennikarzami sportowymi jest trochę jak piłkarzami, drużynami każdy kibic będzie miał swojego ulubionego lub najgorszego etc etc. Te wzory u każdego będą się różnić.
Ja np. uwielbiam najbardziej SZPAKOWSKIEGO jako komentatora meczów,
Borka lubię ale za studia przed i po meczowe, ale np. Borek I R. Kołtoń mimo że już się wyrobili to potrafią męczyć komentując mecz - bo zamiast oddając to co się dzieje na boisku wchodzą w polemikę, wykazując się wiedzą - niech sobie to zostawią do cafe futbol - który jak dla mnie mógłby poza polskim futbolem skupiać się choć trochę bardziej na europejskim.
Dziennikarze sportowi i komentatorzy z N-ki dla mnie osobiście dramat!
Podobnie jak cała ekipa z Orange Sport te mulące prezenterki - bardziej mają kwalifikacje na pogodynki niż do wiadomości sportowych. Jedynie część męskich ekspertów utrzymuje tą stacje na mega poziomie i dobrze ta stacja się rozwija mam tu n myśli - P.Zarzeczny, Juras, A. Janisz. Reszta jest żałosna.
Najlepszy ekspert canal+ odszedł do tvp - Laskowski.
to moje zdanie każdy może mieć inne.

0

King Leonidas - Lubię to !

wszystkie strzelby Bayernu w gazie zapowiada się wielki mecz! uczta dla wszystkich kibiców piłki nożnej!

0

Co do Songa wydaję mi się że Barcelonie chodziło o takiego gracze który jako bardzo silny fizycznie, będzie przydatny do łatania dziur w machinie Barcelony bo tak naprawdę może on zagrać na pozycji stopera ostatnie 3 mecze w lm i super się wykazać, poza tym widziałem doskonałe mecze Songa w Arsenalu gdzie potrafił przyśpieszyć, nadać tempo gry dla całej drużyny, i genialnie wyprowadzić piłkę ale i także zaasystować. Taki minus za nie oglądanie ligi angielskiej dla Laskowskiego.
Song to na pewno perspektywa, kwestia czy poradzi sobie z siedzeniem na ławce bo w Arsenalu to on na to narzekał właśnie.
W kwesti Sancheza Villi nie można się nie zgodzić ekspertem.
Ogólnie cały wywiad przybliżył mnie do J.Laskowskiego i oceniam pozytywnie.

0

nie ważne jest to dla mnie czy Laskowski kibicuje Barcelonie czy też nie,
w tym wywiadzie pokazał ewidentnie że ma swoje zdanie, to się ceni u dziennikarza sportowego, podobnie jak Leonidas do części spraw się z nim zgadzam do części nie....
osobiście podobnie jak Laskowski cenię Sergio Busquetsa dla mnie to najlepszy defensywny pomocnik na świecie, i gdyby była indywidualna nagroda za daną pozycję to od ery Pepa i do czasu aktualnego wszystkiego nagrody wziąłby Sergio,
co do transferu Neymara zgadzam się on potrzebuje Barcy a Barca jest idealnym miejscem dla niego i Barca potrzebuje jego Neymar Tello to 2 przyszłościowe skrzydła choć jak narazie to Neymar ma większe umięjętności niż Tello, ja osobiście wierze że Neymar może się sprawdzić w Barcelonie tak jak jego wielcy poprzednicy: Romario, Ronaldo, Rivaldo, R10. Nie zgadzam się z Laskowskim w kwestii "rzetelności" w grze Neymara widziałem jego niewiele meczy, ale w tych dobrych w jego wykonaniu widziałem bajeczną technikę, magiczne sztuczki ale też doskonałe asysty, poza tym to Brazylijczyk on ma przynieść sambe na Camp Nou a nie wyniszczającą fantazje w futbolu żelazną taktykę stosowaną przez Special Five.

0

a może na silny Bayern dla szybkości i elementu zaskoczenia zwłaszcza w pierwszym meczu, gdzie BArcelona powinna przede wszystkim grać na zero z tyłu, to moja propozycja ataku Tello Messi Pedro
za nimi Xavi Iniesta
Sergio na pivocie
obrona : Alba Song Pique Alves
Valdes

0

Thiago -> Xavi
Tello -> Henry - ale sportowa waleczność zadziorność Tello bardziej podchodzi dla mnie pod Eto'o, jeśli oczywiście zacznie grać na poziomie tych 2 cracków to będzie to rozkosz dla mych oczu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?