PSK_FANATYK
Dołączył/a: kwiecień 2011
PSK
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Xavi w 11 dobre, przecież Xavi był jednym z najsłabszych w szeregach Barcelony w tej edycji lm...
0
Cristiano większość goli strzelił do pustej bramki, słabej jakości gole w meczach w których mógł pokazać klasę, jak zwykle jego blask zgasł, BVB i Atletico - dziękuje Messi nie ma konkurencji,
jak narazie na złotą piłke klasyfikacja:
1. Messi
przepaść
i o kolejne pozycje walczą: Ribery, Reus, Van Persie, Muller, Cristiano, Falcao, a może i Lewandowski
0
Messi pokazal podcza remontady z Milanem że tylko on siedzi na tronie i tylko on ma prawo do kolejnej złotej piłki !
w tym roku nie ma konkurencji dla Leo do złotej piłki !
0
mvzi93 idź chłopaczyno spakuj tornister i do szkoły!
a najlepiej wróć na stronę swojego realu lub innej drużyny której kibicujesz, nie musisz wyrażać tutaj swojego braku sympatii do Barcelony,
to strona polskich fanatyków i fanów najlepszej na świecie drużyny piłkarskiej FC Barcelony mającej w swoich szeregach największego w historii piłkarza Leo Messiego !
0
Messi napewno także zagwarantował sobie koejną złotą piłke, Cristiano nie uniósł meczu i z BVB i z Atletico,
dziękuje Messi znowu bez konkurencji,
jak przyjdzie Neymar do BArcelony to wtedy dopiero Messi może będzie miał rywala do złotej piłki
0
11 lm będzie dopiero po całych rozgrywkach, ale bezapelacyjne miejsce w tej 11 z Barcelony ma tylko Messi.
Obiektywna 11 lm.
atak Lewandowski Messi
skrzydłowi Ribery Muller
pomoc Reus Gundogan
Schmelzer Dante Alaba Piszczek
Weindenfeller
ustawienie 4-2-2-2
0
nie komentuje więcej sagi Neymar w Barcelonie, po pierwsze irytuje mnie non stop dodawanie nie konkretnych wyssanych z palca artykułów na ten temat,
po drugie podejście większości tutaj że woleliby Aguero Rooneya to już mnie dobija brak kompetencji wielu forumowiczów...
0
Santos to rozsądny klub wie z kim rozmawia w sprawie transferu swojego cracka i wie ile Barca może wyłożyć, to nie przyjechała Legia Wisla etc tylko obrzydliwie bogata Barcelona, jeśli Barca jest poważną stroną w rozmowach musi wyłożyć 50-70mln za całkowity transfer Neymara,
0
5) w pomocy przede wszystkim jasno trzeba określić że rozgrywającymi pierwszego zespołu są Thiago Fabregas i iniesta ich miejsce jest tylko i aż w pomocy, z mocnym i w formie rozgrywającym magia i blask 'Bladego' na nowo rozbłyśnie, Generał musi zostać ważną postacią na ławce, w szatni i poza nią, pomagać kolegom swoim doświadczeniem inteligencją, w meczach może grać ale tylko wchodząc na 30min, to mu pozwoli grać na pełnych obrotach nie spowalniać drużyny, wiem że to samego piłkarza zaboli ale musi to zrozumieć, jego pozycja już nie jest tak niepodwarzalna zwłaszcza przez jego coraz słabszą fizyczność
6) Barca musi ściągnąć Neymara za każde nawet 'chore' pieniądze,
7) Pedro i Villa muszą grać na swoich nominalnych pozycjach nie można obarczać ich zadaniami w których nie spełniają się,Villa jeśli zostanie to tylko i wyłącznie na pozycji 'klasycznej 9' (MEssi Villa Neymar chapeau bas)
Pep mógł sobie na to pozwolić z Henrym, ponieważ wszystkie problemy i wady Francuza jako skrzydłowego przykrywali swoim blaskiem Eto'o i Messi
0
nowy sezon powinien być odważny w decyzjach Tito:
1)po pierwsze powinien kupić Ter Stegena i od pierwszego meczu stawiać na niego, Pinto to piłkarz ważny ale w szatni i na ławce, nie na boisku, Reiny nikt z mądrych cules nie chce,
2)w lini defensywnej ostro powinien ustalić zadania defensywne i ofensywne Daniego i Alby aby nie dublowali się w ataku i zostawiali dziury w obronie, muszą być wsparciem dla stoperów,3) Barca musi ściągnąć stopera nie ważnie czy to będzie Silva Luiz Marquinhos Vermalen Kompany etc. Puyol oczywiście jeśli będzie w formie fizycznej pozostanie ważną postacią w obronie i nadal mam nadzieję że będzie dowodził 3 kolegami z defensywy, ale jeśli go zabraknie musi Barca mieć solidnego stopera,
4)Sergio musi dostawać też odpoczynek wierze że Song to doskonały piłkarz może nie tak inteligentny i sprytny jak Sergio ale napewno silniejszy fizycznie i napewno sobie poradzi i wniesie jakość do drużyny, w tym sezonie Sergio w wielu meczach przez zmęczenie nie dawał tej jakości co za czasów Pepa, nie wspierał lini defensywnej mało udzielał się też z przodu,
0
nie no zajebiście.....
przestaje wierzyć w Zarząd Barcy i w sukcesy na arenie międzynarodowe wyścig zbrojeń Barcelona przegrywa już na starcie.....
Neymar to perełka nowy crack pokroju największych w historii, a może i jeszcze większy jak tylko rozwinął by skrzydła w Barcelonie, co za idioci przecież mogli od razu wystąpić z kwotą 40mln....
chyba że kwota 23mln to dla samego Santosu a kolejne miliony pójdą na innych mających prawa do wizerunku zawodnika, i tak czy inaczej Barcelona jeśli ma już ten debilny napis Qatar.... to musi wyłożyć łącznie 50-60 mln i to nie jest max a tylko minimum do negocjacji w sprawie Neymara,
normalnym w świecie tak bardzo komercyjnym jest że Neymar będzie w Barcelonie chciał zarabiać ok 10mln euro za sezon i klub jeśli o nim marzy musi to zaakceptować,
albo chcemy nowej lepszej jakości, albo zostajemy w miejscu,
Neymar bije na głowę Sancheza a za ile on do nas przyszedł? już Zarząd zapomniał ?!
Neymar może być lepszy o klasę od Ibrahimovica a jak Barcelona go przepłaciła robiąc największy błąd za czasów ery dream teamu Pepa, a sam Guardiola strzelił sobie w noge oddając najlepszego w swoim napadzie Eto'o,
też już Zarząd zapomniał?
gratulacje
niech Real obejmie Laudrup inteligentny młody świetny trener, i zrobi dobre transfery to zostanie nam walka o puchar króla...........
0
proszę o zauważenie, że to pierwszy dowód na to, że spekulacje transferowe dotyczące Barcelony są wyssane z palca, Adriano był jednym z pierwszych na liście graczy którzy opuszczą klub ze względu na podatność na kontuzje, a tu proszę nowa umowa i faktycznie bardzo elastyczny piłkarz zostaje z nami, osobiście uważam że jego pozycje to jednak tylko i wyłącznie dwie boczne strony boiska.
Smuci troche mnie fakt, że nowa umowa Adriano komplikuje sytuację Abidala ale albo klub i sam piłkarz wiedzą że nie jest w stanie grać na najwyższym poziomie jaki jest w Barcelonie i Eric opuści nas, albo klub chce zrobić ukłon w stronę Abidala i także będzie go chciał zatrzymać do końca kariery jak Puyola Xaviego, chociaż ta druga wersja jest mało prawdopodobna.
0
to jakaś pusta sensacja wyssana z palca !
wiadome jest że negocjacje w sprawie Neymara zaczną się od 40mln euro jeśli Barca naprawde chce mieć kolejnego Cracka po Messim w swoich szeregach to musi się liczyć z kwotą 50-70mln euro za Neymara wliczając już w to przedpłatę i zarobki Neymara które napewno będą w okolicach 10mln rocznie.
Jeśli Barca chce być w czołówce to musi mieć Neymara,
osobiście nie jestem za wietrzeniem szatni a raczej za poszerzeniem ławki rezerwowych i jeszcze większej rywalizacji w każdym meczu o pierwszy skład tak aby nikt nie czuł się pewny swojej pozycji, aby każdy pracował na 100% swoich możliwości w każdym meczu.
Napad Villa Messi Pedro Neymar Sanchez Tello Deulofeu i trener ma w czym wybierać i gracze jeszcze bardziej muszą się mobilizować do każdego meczu, w lm inny atak w lidze inny i na puchar inny, stałe rotacje i tylko wychodzi to klubowi na dobre, to moje osobiste zdanie chociaż wydaje mi się że ktoś z dwójki Villa - Sanchez niestety odejdzie z klubu, a Deulofeu zostanie wypożyczony,
szkoda mi także nie wykorzystania w pełni przez Barcelone Songa mam nadzieje że zostanie na kolejne sezony i udowodni swoją wartość wiem że, mu będzie ciężko rywalizować z najlepszym na świecie na swojej pozycji Sergio ale osobiście bardziej liczę na silnego atletę Songa niż na Masherano.
0
Ter Stegen przychodź chłopaku tutaj !
0
a ja cały czas stawiam na zaskoczenie w transferach Barcelony... i wszyscy cules włącznie ze mną będą w szoku
0
kręgosłup Barcelony zostaje a więc: MESSI Iniesta Pique D.Alves Fabregas
Sergio Pedro i tyle koniec.
Reszta walczy o pierwszy skład i nie ma pewnego miejsca w pierwszej 11,
taka rywalizacja tylko zmobilizuje piłkarzy mam tu na myśli Xavi Puyol Abidal Alba Adriano Montoya Song Sanchez Thiago Deulofeu Tello Neymar? MArquinhos ? Pinto Ter Stegen?
0
Xaviego miejsce z całym moim uwielbieniem - do dziś 2 koszulki kupione podczas wyjazdu do Barcelony w tym jedną musiałem mieć obowiązkowo Generała, to niestety jak dla mnie już jest ławka rezerwowych, jeżeli klub ma iść do przodu to potrzebuje Generała ale na treningu, w szatni i poza nią,
na boisku klub dla dynamiki elementu zaskoczenia rywala a przede wszystkim zaangażowania grania każdego meczu w celu zdemolowania rywala głodu sukcesów pucharów klub musi stawiać w środku pola na rozegraniu Fabregasa i Thiago Xavi może oczywiście też odgrywać istotne role na boisku ale wchodząc z ławki na 20-30 min świeży i grający przez ten okres czasu na 100-120% swoich możliwości wtedy najwięcej zaoferuje Barcelonie, wtedy jego kontrola i inteligencja boiskowa w celu utrzymania korzystnego wyniku a czasem może i walka o korzystny wynik najwięcej da kolegom i klubowi.
Oczywiście jestem za tym aby wszystkie ikony Puyol Xavi Iniesta Messi etc etc kończyli kariere w Barcelonie, nie bierzmy przykładu z Realu i Raula.
0
i Lopeza też zabierze ze sobą, bo wiadomo że od nowego sezonu będzie grał tylko Iker,
ktoś z napastników Higuain Benzema odejdzie,
Di Maria odejdzie,
nie wiadomo co z Alonso,
więc zmiany czekają Real
0
Nieślubne dziecko Special 5 - Essien wróci do Chelsea
0
nawet B. Rabij nie widzi Fabregasa w lini pomocy - i tutaj się nie zgodze nowy sezon powinien jako lider pomocy na rozegraniu jak za czasów arsenalu w pierwszej 11 za Xaviego wybiec Fabregas i nowa Bercelona powinna wyglądać tak:
Ter Stegen
Alves - Pique- Puyol - Alba
Sergio
Fabregas Iniesta
Pedro Messi Neymar
0
jedynie lepszą wiadomością dla mnie byłoby usłyszeć że Special 5 idzie na emeryturę i już nie będzie wpuszczał w futbol swojego jadu,
oczywiście oddaje mu hołd jako genialnego taktyka ale jako człowiek wobec przeciwników gnida !
0
a tu mój głośny i wymowny SPRZECIW !
Klub niech w końcu się otrząśnie i zacznie jasno stawiać piłkarzom ich zadania i pozycje na boisku,
Fabregas od przyjścia na camp nou i u Pepa i Tito jest niszczony i jak tego nie zmienią to stanie się z nim to samo co z Villą,
Fabregas od nowego sezonu powinien przejąć pozycję lidera na rozegraniu, Tito bez względu na grymasy powinien posadzić na ławce Xaviego i wyjaśnić że mu że jego rola będzie ważna ale w szatni i poza boiskiem, a na boisku rządzić na rozegraniu powinien jak za czasów w Arsenalu Cesc od początku do końca sezonu,
oczywiście wsparciem dla Cesca będzie wierze świeższy, stary dobry magiczny Iniesta,
a Thiago będzie genialnym zmiennikiem,
z całą przykrością dla wszystkich fanów Gundogana stwierdzam że nie ma dla niego miejsca i nawet za rok -2 w Barcelonie pomoc będzie wyglądała tak: Sergio - Fabregas - Thiago,
ewentualnie jak już Gundogan mógł się przydać grając na pozycji Sergio
wtedy pomoc
Gundogan
Fabregas Thiago
0
skład BArcy na nowy sezon:
Pinto, ..............., Alves, Montoya, Pique, .................., Puyol, Masherano, Alba, Song, Sergio, Fabregas, Thiago, Xavi, Iniesta, Messi Pedro, Tello, Sanchez, Neymar, Deulofeu
0
Neymar będzie zarabiał ok 10mln e za sezon + takie jak on ma umowy reklamowe to już jest jeden z najbardziej rozpoznawalnych piłkarzy na świecie, Barcelona dla samego Neymara to nie tylko awans sportowy ale komercyjny, najlepsza reklama dla Neymara to koszulka Blaugrana
0
Barca nie może przespać tego okna transferowego, Manchester City wróci mocniejszy do zawojowania premier league i lm Pellegrini - ściągnie Cavaniego i chce także Isco - ten transfer wzmocni ligę angielską kosztem hiszpańskiej, niestety kluby pokroju Valencia Malaga Atletico Sevilla są coraz słabsze i nie rokują dobrze na zawojowanie europy, ewentualnie zostanie im walka o ligę europejską,
we Francji mamy już potentanta PSG, a jeśli Monaco dokona transferów o których się mówi to z Ranierim mogą także być na poziomie PSG i walczyć o najwyższe cele w Europie,
do tego bardzo silny Bayern który po przyjściu Guardioli ma być jeszcze mocniejszy - kadrowo najmocniejsza drużyna na świecie - i nikomu długa ławka nie przeszkadza,
chociaż wydaję mi się że jeśli BVB nie pozostanie tak silna jak w tym roku, to Bayern przez słabość pozostałych drużyn, będzie spadał w dół tak jak dzieje się z Realem i Barceloną aktualnie przez coraz słabszą lige Hiszpańską, chociaż w Niemczech futbol rozwija się o niebo lepiej niż w innych ligach zwłaszcza za sprawą kibiców - którzy frekwencją i zaangażowaniem wobec swoich drużyn są aktualnie najlepsi na świecie,
w Angli siłe stanoi co roku przynajmniej 5 mocnych ekip w nowym sezonie może być podobnie lub jeszcze lepiej MU MC Arsenal Chelsea Tottenham i cały czas mający ambitne plany odrodzenia Liverpool, rywalizacja na bardzo wysokim poziomie.
Nie wspomne że Porto jeśli utrzyma swój aktualny skład będzie tylko mocniejsze w nowym sezonie, do tego Benfica która jeśli zainwestuje do już stworzonego teamu z 2 piłkarzy solidnych w wykończeniu to także będzie czołówką na salonach europejskich.
I nie można całkowicie lekceważyć ligi Rosyjskiej która ma co roku mocniejsze ekipy.
Futbol pod względem komercji, transferów ewoluje rozwija się - dlatego Barcelona dla zachowania swojej wielkości musi także iść do przodu.
0
Valdesa bierzcie będzie tam miał pewność gry w pierwszym składzie, ale D. Alves jest nietykalny to nasz Crack! Przywrócił cules uśmiech po odejściu Ronaldinho.
0
nowy sezon Barcelony zobaczycie jeśli dojdzie do transferów znając Barce to wybiegnie taki skład:
Ter Stegen
Alves Pique Puyol Alba
Sergio
Xavi Iniesta
Pedro Messi Neymar
a chciałbym nie dużej a istotnej zmiany:
Ter Stegen Alves Pique Hummels Alba
Sergio
Fabregas Iniesta
Messi Pedro Neymar
Pedro na fałszywej 9 w Hiszpanii uwielbia dobijać rywali,
Fabregas jako serce rogrywający a Xavi jako ikona ale na ławce i w szatni,
Puyol mimo mojego uwielbienia w ważnych meczach będzie wyprzedzany i będzie zaliczał straty, dlatego mój wybór na Hummelsa chociaż pewnie tą pozycje zajmie Ingo Martinez lub Marquinhos, ale jeśli El Capitano wróci świeży i z formą to nie ma innej opcji do niego należy pierwszy skład,
dlaczego w Puyola wierze a w Xaviego już tak nie, to proste ponieważ na pozycji stopera aż tak wiek nie przeszkadza jak na pozycji rozgrywającego dyrygenta, przykład: Maldini, Nesta.
0
BJJ w twoim rozumowaniu to po tym sezonie Barcelone powinni opuścić:
Xavi, Puyol, Pique, Sergio, Iniesta, Villa, Sanchez, Fabregas bo wszyscy zagrali słabszy sezon mentalnie i fizycznie.
nie dochodźmy prosze Was do paradoksu, to mimo wszystko są mistrzowie Hiszpani 2012/12 i doceńmy tych zawodników, bo historia już ich wpisała wielkimi literami do światowego futbolu,
nietykalni w Barcelonie są ustaleni : Pique Alves Puyol Montoya Sergio Masherano Xavi Thiago Fabregas Iniesta MEssi Pedro Tello Sanchez szkielet i to genialny na nowy sezon mamy dojście 3 piłkarzy wzmocni tą drużyne i pozwoli na dalszą walke na 3 frontach
0
Xavi od nowego sezonu powinien być przede wszystkim ważnym elementem drużyny ale w szatni i poza boiskiem, w pierwszej drużynie przyszedł czas na Fabregasa i Inieste,
Xavi może być genialnym rezerwowym,
ale nadszedł czas na rozgrywanie i dowodzenie drużyny przez Fabregasa, i dawanie więcej szans Thiago
0
napisałem że posadzić Ikera to nie jak posadzić Xaviego tylko to jak posadzić Messiego bez którego Barca nie funkcjonuje, w Realu najlepszym jest Iker, ale gratulacje kibicom Realu którzy bardziej cenią Cristiano od Ikera - wasz klub ma problemy wewnątrz ale także widzę z zewnątrz z fanami, zero spójności.