0

FABREGAS na rozegranie jako serce zespołu za Xaviego a Tello na prawe skrzydło, Pedro na 9, Alves i Messi oszczędzani na Atletico dobry ruch Taty

0

skład na Malage możłiwy:
Valdes
Alves Pique Masherano Adriano
Song
Fabregas Iniesta
Sanchez Pedro Tello(Neymar)

0

wydaję mi się że na Malagę będzie rotacja i realne szanse na grę mają:
Song za Sergio, Fabregas na rozegraniu za Iniestę lub Xaviego, ale także Tello na prawym skrzydle, brak Leo może spodować ustawienie na 9 Pedro lub Sancheza, ciężko powiedzieć czy już z Malagą Neymar zagra pełne 90minut
rewanż z Atletico byłby na pewno świetnym debiutem MEssiego i Neymara przez pełne 90minut 2 nasze cracki razem ! oczywiście za ich plecami na rozegraniu Fabregas !

0

sprzedać Bartre nie zastanawiać się póki ktoś naiwny da za niego dobre pieniądze w tamtym roku został wrzucony na głęboką wodę przeciwko Bayernowi i faktycznie nie wypłynął, można zarzucić Tito że to zbyt głęboka woda była dla Bartry ale w moim zdaniu on nie tylko nie wypłynął ale co więcej utonął,
dokładnie to samo potwierdził w presezonie jak dostawał szanse i nic nie pokazał, nie każdy wychowanek będzie genialny lub warty uwagi,
Bartra poza brakiem umiejętności i średnią fizycznością nie ma zmysłu taktycznego, bardzo przeciętny zawodnik,
owszem jeżeli sztab który prowadził go od dziecka wierzy w jego rozwój w późniejszym okresie za 2-3 lata, to może potrzeba Bartrze gry w innym słabszym zespole, gdzie się rozwinie i będzie grał w każdym meczu, zawsze można go sprzedać z prawem pierwokupu

0

Skład na Malage: Valdes - Alves Pique Masherano Adriano - Song - FABREGAS Iniesta - Sanchez Pedro Neymar

0

Na szczęście kontuzje Leo nie straszą już tak jak w zeszłych sezonach bo mamy Neymara!

0

czyli skład na Malage:
Valdes
Alves Pique Masherano Aldriano
Song
Cesc iniesta
Sanchez Pedro Neymar

0

często po słabszym meczu tytuł zawodnika meczu i najlepszych na boisku dostają zawodnicy kluczowi, D.Alves Cesc Sanchez Neymar to byli w meczu z Atletico gracze kluczowi

0

ciężko powiedzieć,
Neymar bije na głowę Ville pod każdym względem,
a Sanchez Pedro i Tello też mu by nie odpuścili łatwo składu

do tego pozycji 9 w Barcie ze względu na Messiego by nie dostał, tak naprawdę nie był doceniany w Barcie, istotna rola Villi w Barcie skończyła się z odejściem Pepa,

0

nie zrozumiałeś mnie, nie powiedziałem ,że to koniec ery Iniesty czy Xaviego, zwróciłem tylko uwagę że koniec ery gdzie grają razem w obok siebie w lini pomocy,
linia pomocy Cesc- Iniesta czy Cesc- Xavi jak najbardziej.

0

Sergio to człowiek instytucja w Barcelonie, on nie musi wcale być waleczny, on dzięki inteligencji boiskowej wykańcza "walecznych" piłkarzy przeciwników wykartkowując ich a w tym jest doskonały, i chwała mu za to!
To dzięki niemu później Barcelona gra przeciwko np. 10 graczom rywala i wygrywa mecze, a niemyślącym przeciwnikom zostają "waleczni" zawodnicy i porażka.
Waleczność może się liczy ale w lidze angielskiej, gdzie ważniejsza jest siła i przygotowanie fizyczne, ja osobiście 100 razy bardziej uwielbiam futbol ligi hiszpańskiej.

0

bo na ten tytuł "Najlepszy piłkarz w historii futbolu" Messi zasłużył jak Ferguson na "Sir"

0

skład na rewanż dobry,

są powody aby atakować Xaviego i inieste

Sergio mimo wszystko dzięki swojej inteligencji boiskowej, nadal cwanymi sztuczkami pokazuje że jest potrzebny drużynie, chociaż fakt nie był to jego wybitny mecz, w razie czego mamy bardzo dobrego a nie docenianego Songa, któy coś przytył od czasów gry w Arsenalu

0

w skrócie o meczu (jak ktoś będzie chciał to rozwinie moje myśli) :

- KONIEC ERY Xaviego i Iniesty, gra tej dwójki razem na boisku oznacza brak pressingu i brak sukcesów Barcelony, w drugiej połowie tylko zakłócali pracę Cesca

- świeże powietrze po wejściu Fabregasa to serce zespołu na rozegraniu Blaugrany, w drugiej połowie zrobił więcej niż dwaj jego starsi koledzy razem przez cały mecz

- problemy Messiego bardzo widoczne, oby kontuzja nie była poważna

- powrót słabego Pedro, jest to ewidentnie piłkarz do wykańczania akcji, strzelania goli w sytuacji szybkiej kontry i akcji 1na 1 z bramkarzem, Pedro to tylko napastnik, jako skrzydłowy nie istnieje

- każdy wśród kibiców Barcelony i innych znawców futbolu wie, że naturalną kwestią czasu jest, że NEYMAR lada chwila zajmie na stałe pozycję w pierwszej 11 obok Messiego za Pedro lub Sancheza,

- mimo wszystko dobry mecz Sancheza, widać jego waleczność, najbardziej pracujący zawodnik w pressingu, świeży,silny fizycznie, doskonale wykartkował rywali, gratulacje

- póki co dobra gra Masherano, raczej nie zawodzi

- doskonały DANI ALVES, jeden z bohaterów tego remisu

- bardzo przeciętny,denerwujący i pyskaty Alba, aż łezka się kręci za brakiem Abidala, brakuje jego spokoju, opanowania w linii defensywnej

- skuteczny momentami brutalny i brzydki antyfutbol Atletico

- świetna sportowa złość Davida Villi

0

zawsze jest możliwość w meczu z Atletico i w każdym innym zagrać 4-3-3 w składzie:
Valdes
Alves - Sergio - Pique - Alba
Xavi
Messi Fabregas
Neymar Sanchez Pedro

0

najbardziej mnie cieszy MVP meczu, bezapelacyjny Fabregas to jest nasze nowe serce zespołu, wczoraj Barcelona zagrała piękniej niż za ery Pepa Guardioli zwłaszcza w pierwszej połowie, a wszystko rozdawał Fabregas !
MU może zapomnieć o Cescu, radość wielka że został z nami, i tak będzie do końca jego profesjonalnej kariery! to jeden z tych wielkich pokroju Puyola,Xaviego, Iniesty, Messiego którzy mają gwarancję skończenia kariery w Barcelonie.

Tak jak wcześniej moje szpilki wobec Taty były na pewno nie bezzasadne w kwesti gry Masherano i Xaviego, chociaż obu życzę jak najlepiej ale po prostu z silnym rywalem typu: Bayern, Real, BVB, Juventus, Mu, w defensywie obok Pique musi grać Puyol lub kupiony stoper tylko i wyłącznie z top5 ponieważ Masherano jest za słaby, podobnie w pomocy Xavi musi ustąpić miejsca Inieście i Fabregasowi, póki co presezon i pierwszy mecz z Levante pokazały, że hierarchia ofensywnych pomocników w Barcelonie się zmieniła i tak kolejno są: Fabregas, Iniesta, Xavi, Sergi Roberto,

to teraz mogę pochwalić Martino za powrót pressingu oraz rotację składu, i największy plus to czego mi najbardziej brakowało u Pepa i Tito nie ma 100% frekwencji Messiego w meczach Barcelony, Leo będzie silniejszy i 100 razy lepszy jak w meczach ze słabszymi rywalami w których Barcelona ma olbrzymią przewagę będzie po prostu odpoczywał na ławce, zwłaszcza Copa Del Rey to rozgrywki dobre dla adaptacji Neymara ale także i Tello oraz Dongou w linii ataku, a także Dos Santosa i Sergi Roberto w lini pomocy.
Bravo Tata! tak trzymaj!

0

MAsherano w pierwszym składzie = dramat

0

a może Barca zacznie grać z 4 w ataku ! Messi Pedro bardziej skrzydłowi Neymar Sanchez jako środkowi napastnicy. wtedy gra bez defensywnego pomocnika Sergio przesunięty do obrony obok Pique w środku pola Iniesta i Fabregas ! demolowanie rywali atakiem!
4-2-2-2

to czysta moja fantazja :)

0

i dobrze że poszedł na wojne z Cristiano! apropo nie mów koleś że Special 5 ma wojne z Ronaldo - on ma wojne z Cristiano - RONALDO był tylko jeden !

0

wypieprzyć Rosella! To taka sama gnida jak Perez !
wywalić z La Liga obu!
zmniejszyć prawa z transmisji dla Barcy i Realu i wyrównać z innymi, niech wygrywają najlepsi na boisku a nie NAJBOGATSI !

0

Higuain wystrzeli jak z procy w Napoli - problem Realu to niszczenie bądź hamowanie wielu talentów - podobnie było z Huntelarem, teraz Higuain jest faworytem do króla strzelców Ligi Włoskiej i będzie się odbijają czkawką Realowi. Napoli będzie walczyć o mistrza Serie A a i w walce w europejskich pucharach nie jest bez szansy na sukces.

0

Obiektywnie patrząc na aktualną formę i urazy skład na levante : Valdes Alves Masherano Pique Alba Dos Santos S Roberto Iniesta Tello Sanchez Neymar

0

Tata rozpoczął od 2 dużych błędów MAsherano, po pierwsze wystawienie Ciebie na stoperze i w pierwszym składzie to DRAMAT, odejdź Masherano do Napoli!
drugi to rozegranie ze Xavim, nie wróci intensywność i pressing jak sercem w pomocy nie zostanie FABREGAS

0

sezon może być dobry o ile Xavi zrozumiesz, że twoje miejsce to tylko i aż ławka rezerwowych, pierwsze skrzypce na rozegraniu w zbliżającym sezonie powinny być dla Fabregasa i Iniesty, a Xavi z pokorą i swoim doświadczeniem pomagać w szatni i w okresie poza meczami.
Nowa Barca to Neymar jako jeden z liderów z Messim w ataku, ale przede wszystkim Barca z nowym sercem i liderem na rozegraniu : CESCIEM FABREGASEM.
Xavi Mistrzu zrozum to i zejdź ze sceny a pressing i intensywność wróci. Możesz nam pomóc ale grając po 30-40 minut w meczu.
Vamos Blaugrana!

0

Neymar to kolejny crack pokroju Ronaldo Rivaldo R10 i będzie grał w każdym kwestia dni a będzie miał pozycje w klubie jak Messi

0

NIE !NIE i jeszcze raz NIE! 4-3-3 Valdes, Alves, Pique, Song,Alba -Sergio FABREGAS Iniesta - Pedro Messi Neymar,
Sanchez Tello Xavi Adriano jako etatowi zmiennych, Song tylko do powrotu El Capitano, Masherano powinien zostać sprzedany, niestety z mojej strony największa szpila do Taty to stawianie na swojego rodaka a Masherano jest za słaby poziom Barcy, niestety taka prawda, czekam z nazieją na D.Luiza!

0

gole Pedro cieszą serce fanatyka Blaugrany, Barca jak utrzyma formę to naprawdę ma skarb w ataku Messi Pedro Neymar,
Messi Sanchez Neymar,
a jeszcze jest Tello i Dongou
a Deulofeu szlifuje się na wypożyczeniu
nice nice nice

0

Bartra i Masherano niech odejdą

0

Barca powinna sprzedać Masherano i Bartre bez zastanowienia za jak najlepsze pieniądze.
Masherano na obronie to dramat, na defensywnym nie ma szans z Sergio i Songiem,
a Bartra upewnił tylko wszystkich że nie jest on poziomem BArcy,
wierzę w transfer nowego Tarzana D.Luiza

0

lepsza opcja od nich to Mangala

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?