0

ale o kwestii wyniku decyduje dyspozycja dnia ułożenie się meczu, ja nie mówie że Galatasaray to słaby klub bo mogą oni jeszcze nawet wyjść z tej grupy albo odpaść na 3 miejscu i następnie triumfować w całej lidze europejskiej, wczoraj zagrali beznadziejne Turasy i to ich problem
chodzi mi tylko o to wielkie pompowanie Realu a zwłaszcza Cristiano który gra dobrze jak mu pozwala na to przeciwnik i o ile poradzi sobie ze stresem, a jak przychodzi mecz z silnym rywalem o stawkę to Cristiano od lidera do zera i nie błyszczy, bez względu czy komuś sympatyzuje czy nie potrafię na zimno ocenić,
nie można wychwalać Realu i Cristiano za mecz który całkowicie nie wyszedł rywalowi, to Galatasaray pokazało więcej słabości niż Real wielkości

0

kolejność podana przeze mnie nie jest bez znaczenia
największy faworyt Borussia idealnie zgrana machina niszcząca która jest mocniejsza niż rok temu, odrodzony Sahin, genialny Gundogan, a do tego Matrijahan i Aubameyang jeszcze bardziej wzmocnili BVB niż sam Goetze który razem z Thiago póki co nie jest pomocny Bayernowi ze względu na częste kontuzje.
Bayern ze względu na utrzymany skład i nie stracenie jakości i świeżości z zeszłego sezonu i na ich waleczny charakter który pokazali z Chelsesa nadal walczą choć to faworyt nr 2,
Chelsea nie ze względu na Special Five ale na transfery jakie dokonała może zaskoczyć i ma niesamowity potencjał w graczach jakich posiada i jest to faworyt nr 3
Man Utd nikt na nich często nie stawia jako na głównego faworyta a 2 razy niedawno grał z Barcą w 2 finałach lm, do tego mają mocno zgrany zespół zostawiony przez Fergusona w dobrych rękach, magicznego Van Persiego i wydaję się że koniec konfliktu i Ronney zaczyna walczyć na pełnych obrotach, rok temu gdyby nie sędzia to MU a nie Real grał dalej w lm, faworyt nr 4

Barca tylko dlatego nie jest ze względu na swoją dziurę w obronie, Masherano na stoperze to dramat,
Real ma swoje problemy które wyjdą w trakcie sezonu,

dlatego stawiam na powyższą 4 ewentualnie czekam co zrobi jeszcze Man City i PSG może namieszają

0

ja bym nie chciał odpowiedziałem na to trochę wyżej

0

akurat na takim poziomie jak Kotwica wczoraj grał Galatasaray, do tego gole Cirstiano to dobitki poza 3 golem

0

nie wiem czytam co Wy piszecie i szok mnie ogarnia czy Wy nie rozumiecie że klasyczna 9 już raz była w Barcie próbowana i to był największy błąd Guardioli za jego panowania - Ibrahimovic,
zakup klasycznej 9 to od razu problem w Barcie co dalej z Tello Pedro Sanchezem bo pozycję Neymara i Messiego są niepodważalne, do tego styl i filozofia gry Barcy się nie zmieni, nawet jak Pep tego próbował to skończyło się fiaskiem bo piłkarze odpowiedzialni za rozegranie nie są do tego dostosowani Xavi Iniesta Sergio Fabregas czy Messi podczas rozegrania to gracze z DNA Barcy od dziecka szkoleni do filozofii gry bez wysokiej silnej klasycznej 9, nie idźmy w stronę zmiany idei Barcy, jak ktoś z Was chce gry z klasyczną 9 niech kibicuje Realowi, Borussi Bayernowi, PSG,
Barcelony styl jest niepodważalny jedyny w swoim rodzaju i wierzę że nigdy nie ulegnie zmianie, stawianie na zawodników niższych doskonale utrzymujących się przy piłce, Barca jest najsilniejsza od lat jak ma piłkę przy nodze a najsłabsza jak musi się bronić!
to jakby znak, marka która nas odróżnia od innych teamów na całym świecie!

Barca nie potrzebuje nikogo w linii ataku Barca potrzebuje stopera/ ów!

0

Barca potrzebuje stopera który godnie zastąpi Puyola, zwrotnego inteligentnego lidera który posteruje całą linią defensywną który dobrze rozstawi Pique Sergio a i także da wytyczne bocznym obrońcom niestety takich liderów jest niewielu, nie bez powodu inteligentny Tito tak walczył o Thiago Silve który najlepiej wypełniłby dziurę po Puyolu a i od razu gra Pique nabrałaby blasków.

0

Cristiano robi wiatraki dobre ^^ z ogórkami

0

P.S. Nie lubię Rosella a i do Laporty jestem sceptyczny tak dla jasności.

0

akurat Rosella co do transferów bym nie rozliczał, bo historia sama rozstrzygnie ale może okazać się, że Rosell dokonał jednego z najlepszych transferów w historii klubu - Neymara, który może być nie tylko mega crackiem klubu ale także i kolejnym z tych którzy przejdą do historii piłki nożnej jako Ci nie zapomniani typu Messi, Pele, Maradona, Ronaldinho, Rivaldo, Ronaldo Luis De Lima, Romario.
Już na pucharze konfederacji zamknął usta Inieście Xaviego i całej reszcie.

0

faworyci tegorocznej ligi mistrzów to:
Borussia, Bayern, Chelsea, Man Utd

0

największa szpilka dla Laporty którego większość osób tutaj chwali to zlikwidowanie na stadionie grup boixois nois to tak jakby Legi zabrać żyletę,
dlatego Laporta w tej kwestii okazał się zdrajcą na poziomie Figo!

szpila dla Rosella sprzedał klub w pewnym sensie Katarowi,
zniszczył ponad 100 letnią historię i tradycję klubu, wolałem widzieć teraz Barcę w środku tabeli ligowej, walczącą jedynie o puchar króla i o finał ligi europejskiej ale z dawną 'czystą koszulką'

Pep Guardiola zdradził nas idąc do beznadziejnego Bayernu zwłaszcza gdy wiedział, że przyszłość Tito w Barcie jest nie pewna, dlaczego bo przestał kochać klub? co w nim wygrało? PRÓŻNOŚĆ bał się krytyki, że jest najlepszy tylko jako trener Barcelony a mógł być Fergusonem Barcelony!
jakoś szlachetny Szkot mógł oddać serce przez całą swoją karierę MU,
a Guardiola okazał się słaby

Curyff odkąd nie gra w piłkę miesza swoje dobre poglądy z mega wpadkami które irytują wielu kibiców, odsuwa się od Barcy ze względu na Rosella a przecież Barca to nie Rosell Barca to mes que un club !

każdy z nich ma w pewnym sensie cechę Zdrajcy...

0

akurat wczorajszy mecz to nie sukces Realu tylko katastrofa Galatasaray.
Nie ma co się pompować tym wynikiem, kwestia tylko mocnego rywala lub gry w fazie pucharowej i już Cristiano nie istnieje i na 15 sytuacji strzela 1 gola, z ogórkami może sobie pompować statystyki, do tego 2 gole z farta z dobitki tylko ten 3 jego zasługa.

0

myślę że taki wynik może się dziś powtórzyć, o ile Barca nie zagra ze zbyt dużym szacunkiem dla rywala ze względu na tworzącą oba kluby historie, mam lekkie obawy że Barca jakby miała się komuś podłożyć aby razem z nią awansował z tej grupy to byłby Ajax, który tak naprawdę jest najsłabszy w tej grupie, fakt doceniam jego sukcesy w eredivise ale nie utrzymał wszystkich swoich graczy zwłaszcza Eriksena który dyrygował całą drużyną nadawał jej sens gry, dlatego większe szanse ma Milan ze względu na swój potencjał a Celtic mimo braku graczy wybitnych i grania futbolu raczej fizycznego to tak jak zawsze ma największe serce do walki w tej grupie.

Na całe szczęście ostatni mecz Barca gra z Celticiem i wierzę że już wtedy będzie miała pewny awans i to pozwoli odnieść Szkotom wygraną z Barcą i awansować razem z nami dalej.

Comooon Barca! Comooon Celtic !

0

najważniejsze wydarzenie tej kolejki to remis Realu, obyśmy jak najszybciej wypracowali sobie nad nimi przewagę, aby bez względu na wyniki Gran Derbi zdobyć kolejny tytuł la liga

0

dlatego że nasz Zarząd szuka następcy Puyola a takim obrońcą nie jest: Sakho Hummels Agger itd

piłkarzem który mógł nominalnie zastąpić Puyola był Thiago Silva niestety on wybrał pieniądze ponad sukces sportowy

0

popieram tylko to co napisałeś do wolnych zgadzam się w 100% pozycja na prawą nogę Neymar, pozycja na lewą Leo, rzut wolny z dalszej pozycji D.Alves,
dodam więcej Xavi może grać tylko z ogórkami i w meczach np. lm w sytuacji gdy już awans jest pewny po to aby z szacunku dla jego legendy mógł pobijać kolejne rekordy,
niestety mecze o stawkę i z najlepszymi rywalami la liga muszą być z absencją Xaviego

0

oj chłopcze zapomniałeś już o chociażby Pedro i finale z MU gdzie strzelił kluczowego gola do ostatecznego triumfu, gola w Gran Derbi...
Pedro i Tello mają DNA Barcy
przykład Bojana który nie miał szans na pierwszy skład Barcy i dlatego zaczęła się jego europejska przygoda a jednak jak się wydawało, że dojdzie tego lata do ostatecznego transferu to Barca nie zgodziła się na to ponieważ Bojan także ma DNA Barcy i mocno wierzą, że Bojan może jeszcze odegrać kluczową rolę w barwach Blaugrany i wrócić na stałe do ataku obok Messiego Neymara.
Sanchez sezon po sezonie uczy się stylu Barcy, to nauka futbolu na nowo,
miał już przebłyski ale i także upadki, wszyscy już przed tym sezonem wierzyli mocno w niego, chwała mu za gola z Sevillą, problem Sancheza to nie brak umiejętności w stosunku do Barcy ponieważ jest to jeden z najzdolniejszych piłkarzy globu mundial 2010 to tylko udowodnił, problem Sancheza to jego psychika radzenie sobie z chorą presją która jest wokół całej otoczki jednego z największych klubów w historii futbolu.

0

bo aktualna liga hiszpańska jest beznadziejnie nudna ! niech Barce i Real oddadzą prawa do tv i się wszystko wyrówna! a przyjdzie jakość ligi hiszpańskiej

0

to nie kwestia promocji to kwestia aby durne władze Barcelony i Realu oddały prawa z tv i wyrównały z innymi klubami, owszem oznacza to chudsze lata dla dwóch gigantów ale w końcu liga hiszpańska się wyrówna i będzie liczyć się w hiszpanii jakość klubu, piłkarze trenerów a nie tylko pieniądze 2 najbogatszych !

0

z Ajaxem będzie najłatwiej w tej grupie to będzie dostarczyciel pkt o 2 miejsce powalczy Milan i Celtic

0

szkoda że choć jednej lm wtedy nie zdobyli

0

mamy bardzo cieżki Villareal, Socieda i Atletico w rundzie jesiennej dużo ciężkich potyczek,
w lm Celtic i Milan napsuje nam sporo krwi

0

po meczu z Sevillą:
Cieszy, że szczęście jest z nami :)

0

Valdes
Alves Hummels Silva Alaba
Vidal
Fabregas Ozil
Neymar Messi Ribery

0

Iniesta powinien się ogarnąć zarabia i tak wielkie pieniądze więc niech się cieszy z tego co ma !

0

nie miałem Ci tego wyjaśniać ale powtórzę się:

Pique to jeden z najlepszych stoperów na świecie, niestety nie jest to typ piłkarza lidera, cały pożytek z Pique jest i będzie jak koło jego boku jest El Capitano to Puyol był i będzie sercem defensywy to on jest od ustawiania Pique i bocznych obrońców,
cała wielkośc Pique tkwi w partnerze który dobrze go dyrygował,
dlatego inteligentny Tito tak bardzo chciał kupić za nawet chore sumy Thiago Silve bo to jeden z tych stoperów który tak jak Puyol potrafi dyrygować całą linią defensywną. Ani Luiz ani Hummels nie mają tej cechy dlatego Barcelonie jest tak trudno kupić stopera który zastąpi Puyola, Bartra to kolejny typ piłkarza jako zmiennika dla Pique, prawda jest smutna że po Puyolu w formię w Barcie pozostaje wielka dziura.

Masherano po raz kolejny powtórzę się jako stoper Barcy to dramat, lepiej było go sprzedać za ok 20mln do Napoli byłoby to z korzyścią i dla klubu bo musiałby kupić nowego z prawdziwego zdarzenia stopera, a i także z korzyścią dla Masherano który zapewne pod wodzą Beniteza miałby pełniłby ważną role w Napoli i grał na swojej nominalnej pozycji defensywnego pomocnika.

0

najważniejsze z wczoraj to poza tym że Barca pokazała charakter grając do ostatniej minuty to remis Realu, dobrze jest wypracować nad nimi jak największą przewagę i później spokojnie walczyć o mistrzostwo z Atletico i Villareal wtedy powietrze jest świeższe a futbol piękniejszy

0

Pique to jeden z najlepszych stoperów na świecie, niestety nie jest to typ piłkarza lidera, cały pożytek z Pique jest i będzie jak koło jego boku jest El Capitano to Puyol był i będzie sercem defensywy to on jest od ustawiania Pique i bocznych obrońców,
cała wielkośc Pique tkwi w partnerze który dobrze go dyrygował,
dlatego inteligentny Tito tak bardzo chciał kupić za nawet chore sumy Thiago Silve bo to jeden z tych stoperów który tak jak Puyol potrafi dyrygować całą linią defensywną. Ani Luiz ani Hummels nie mają tej cechy dlatego Barcelonie jest tak trudno kupić stopera który zastąpi Puyola, Bartra to kolejny typ piłkarza jako zmiennika dla Pique, prawda jest smutna że po Puyolu w formię w Barcie pozostaje wielka dziura.

Masherano po raz kolejny powtórzę się jako stoper Barcy to dramat, lepiej było go sprzedać za ok 20mln do Napoli byłoby to z korzyścią i dla klubu bo musiałby kupić nowego z prawdziwego zdarzenia stopera, a i także z korzyścią dla Masherano który zapewne pod wodzą Beniteza miałby pełniłby ważną role w Napoli i grał na swojej nominalnej pozycji defensywnego pomocnika.

0

nie ma co drodzy kibice dramatyzować i tak optymalny skład na Gran Derbi to:
VALDES
D.Alves Pique PUYOL Adriano
Sergio
FABREGAS Iniesta
Messi Sanchez Neymar

0

kapitalny to jest D.Alves
Alba to 50% możliwości Alvesa niestety

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?