PSK_FANATYK
Dołączył/a: kwiecień 2011
PSK
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
mecz z Milanem tak naprawdę jest nie istotny, Barca już zapewniła sobie awans do fazy pucharowej lm,
dziwię się, że redakcja fcb.com tak dużo artykułów poświęca na temat włoskiej ekipy, póki co lm z udziałem Barcy jest bez emocji i spokojnie można oglądać mecze chociażby zaciętej grupy BVB Arsenalu i Napoli,
emocję i chęć oglądania meczów Barcy zaczną się dopiero w fazie pucharowej lm,
Martino powinien oszczędzić z Milanem: Messiego, Neymara, Fabregasa i D.Alvesa aby byli w pełni dyspozycji na Gran Derbi - bo to jeden z pierwszych meczów który Barca musi wygrać nie może nawet zremisować jeśli myśli o końcowym sukcesie
0
zwykła plota, aby można było coś napisać o Barcie i zainteresować kibiców i media miały dobrą pożywkę,
Barcelona potrzebuję 2 bramkarzy i co najmniej 1 stopera, a niebawem także ŚP za Xaviego - np. Gundogan, Wilshere
0
na szczęście dla Barcy Real się tak samo wzmocnił jak osłabił:
+ Isco
- Ozil
0
Isco = najlepszy transfer Realu w ostatnich latach
0
z Osasuną o pkt walczył sam Leo pamiętam mecz jak nie grał od pierwszej minuty wszedł i strzelił 1lub 2 gole i wyrwał dla Barcy zwycięstwo,
tym razem też tak może być, chociaż teraz Barca może liczyć nie tylko na Leo ale także na Neymara mamy w drużynie 2 piłkarzy którzy mogą w pojedynkę wygrać mecz
0
dokładnie Cesc powinien grać na rozegraniu jako nasz dyrygent za Xaviego lub iniestę
0
i jeszcze kupić Alabę za Albę = skład jak z bajki
0
Muller jako propozycja na silną typową 9 jak najbardziej, ale Aguero nie potrzebny, mamy Leo Pedro Neymara Sancheza Tello a jeszcze wrócą Cuenca i Afellay wystarczy i tak mamy obfitość na tych pozycjach
0
Klose to jest najbardziej znienawidzony piłkarz na świecie zwłaszcza w Polsce, gra tak samo brutalnie jak Pepe, a Ty go chcesz do najszlachetniejszego klubu świata ! ?
żal.pl
0
Muller jako konkurencja na pozcyję 9 by się przydał bardzo,jeśli nie on to widziałbym w Barcie Lewandowskiego,
do tego zakup Gundogana za Xaviego
Hummels jako stoper obok Pique
i Ter Stegen wraz z Courtoisem na bramce marzenie nowych wzmocnień Barcy
0
śmieszni jesteście wszyscy pod spodem negatywnie komentujący Mullera - był i jest najgroźniejszym zawodnikiem Bayernu.
Muller = killer
0
szkoda, bardzo bym chciał aby do Barcelony dołączył:
Ter Stegen, Alaba, Hummels, Gundogan, Muller,
0
Hiszpania na papierze to najmocniejsza, ekipa w Europie, myślę i mam nadzieję jednak, że mundial wygra Argentyna i Leo lub Brazylia, wśród faworytów stawiam także Niemców i Holandie
0
mundial 2014 to wielka uczta w której musi zwyciężyć Brazylia lub Argentyna,
0
Vamos Neymar! Oby zakończył karierę w barwach Blaugrana! Kolejny magik po erze R10! Z tym, że Neymar może być tylko jeszcze lepszy a aż ciężko w to uwierzyć bo już jest genialny i na pewno w top 10 piłkarzy z całego globu
0
Pep ma Neura bardzo możliwe że powalczy o Valdesa a o Ter Stegena powalczy z Barcą tylko ktoś z klubów z Anglii
0
Courtois jest do wyjęcia tylko i wyłącznie pod warunkiem, że sam naciśnie i wymusi swój transfer na Chelsea,
myślę, że jest to realne do spełnienia ponieważ Courtois ma bardzo silną pozycję na rynku genialnie gra w Atletico do tego Belgia awansowała na mundial 2014 więc może dojść do sytuacji, że młody Belg będzie miał wszystkie karty w ręku aby albo wynegocjować jak najwyższy transfer u Abramowicza albo definitywną sprzedaż do innego klubu ponieważ dla samego piłkarza będzie bardzo ważna ustabilizowana sytuacja, jest po prostu za mocny jako bramkarz na wypożyczeniu
0
i zaczęła się gra słowna Ter Stegena i jego agenta w celu wynegocjowania jak najlepszego kontraktu dla niemieckiego bramkarza...
oby Barca kupiła Ter Stegena i jeszcze jednego bardzo dobrego bramkarza bo dziura po Valdesie będzie bardzo duża
czekam aż pojawią się konkretne spekulacje o nowym stoperze: Mangala, Hummels, Subotic, Verthongen
i mam nadzieję na sprzedaż do Napoli za dobre pieniądze Masherano, dziękuje mu za jego serce i waleczność ale nie odpowiada on poziomem do Barcy
0
Bjj marny z Ciebie FANATYK Blaugrany, ciekawe czy na macie dobrze śmigasz
0
0
Muszę też pomyśleć o potomstwie i dołączyć do rodziny Blaugrana
0
Ufff Neymar musi być gotowy na Gran Derbi
0
Mam was gdzieś dzieci neostrady nie lubiaące Pedro !
0
Mam nadzieję na gola w GD w wykonaniu Pedro i Neymara
0
Chyba Ty
0
Gol Sancheza chapeau bas Panowie!
0
Alexis jest doceniony, tylko ma takie zdolności , że można oczekiwać od niego wiele więcej. Póki co najlepszy w ataku jest Messi i Neymar, następnie Pedro a dopiero za nimi Sanchez, mocno jednak wierze w Chilijczyka
0
Challenger mimo że czasem mamy odmienne zdania i wizje Barcelony to obiektywnie stwierdzam: doskonałe podsumowanie września, szacunek
0
Tego brakowało właśnie Thiago
0
Valdes, Cesc, Neymar