PSK_FANATYK
Dołączył/a: kwiecień 2011
PSK
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
spadaj Thiago karierowiczu !
0
Yaya nie zdominuje środka bo rozmontuje go całkowicie Sergio,
a mocno wierzę w mądrość Martino i że na rozegraniu zobaczymy Fabregasa i Inieste
0
szkoda, że Yaya nie ma w Barcelonie to nie tylko jeden z najlepszych piłkarzy globu ale także świetny człowiek dobry duch zespołu, jego gol z Athletic jak nas podniósł ahhhh
Największy błąd transferowy klubu to jednak szpila dla Guardioli i sprzedaż ETO'O tamta Barca nie bawiąc się w sprzedaż Czarnej Perły przez ego Guradioli i zakup Ibry mogła mieć co najmniej 3x ligę mistrzów w swoich rękach, gdyby ETO'O był z nami nie przegralibyśmy walki o finał z Chelsea
0
skład na Atletico: VALDES
D.ALVES Pique Bartra Alba
SERGIO
FABREGAS INIESTA
MESSI PEDRO NEYMAR
zmiany: Sanchez, Xavi, Puyol
(duże litery: nazwiska piłkarzy którzy są pewniakiami do pierwszej 11)
0
żałosny jesteś z tym Montoyą,
Trochę szacunku dla naszej ikony D. Alvesa !!!!
0
Chrzanić Bayern i Thiago.....
0
Pedro to aktualnie najlepszy napastnik kadry Del Bosque, teraz także nasz najlepszy strzelec w La Liga, on ma Was w dupie wszyscy hejterzy, Pedro mimo że jest anonimowym piłkarzem nie widać go w świecie mody i reklam wielkich marek to z pokorą nie przejmuje się krytyką i słabszymi okresami swojej gry tylko ciężko trenuje i robi swoje i idzie cały czas do przodu, nie jeden chciałby osiągnąć tyle co Pedro już ma zdobytych trofeów z Barceloną, do tego jest jej wychowankiem a klub mimo, że z coraz bardziej zanikającym hasłem mes que un club to jednak ma żelazną zasadę, że nie sprzedaje swoich wychowanków chyba że sami tego chcą(przyp. V.Valdes)
Szybciej klub opuści Alexis i Neymar niż odejdzie Pedro bo on od zawsze mówił o swoim prrzywiązaniu do Blaugrany. Na szczęście dla nas Alexis bardzo chce zostać w Barcelonie a i Neymar jest tutaj szczęśliwy i błyskawicznie się zaaklimatyzował dlatego nie zostaję nic innego wiernym i mądrym kibicom Barcelony jak cieszyć się z jednego z najlepszych ataków w historii klubu : Pedro Messi Neymar Alexis, a nikt nie powiedział, że Barca nie zaskoczy i nie żagra nimi 4 na raz z Messim w drugiej lini to także byłoby zabójstwo dla rywali.
Na wylecieć Piłkarzy nie pewnych jutra w Barcelonie jest 4: Tello Bojan Cuenca Afellay - a klub już ma za nich alternatywę Deulofeu a w przyszłości Dongou nic tylko się radować.
Barca na nowy sezon potrzebuje 2 bramkarzy, obrońcę i Gundogana lub Wilshera lub Ramseya.
0
Leo Mistrzu, wracaj do zdrowia i nie przejmuj się frajerami siejącymi ferment!
0
Iwański jest słaby brak mu najważniejszej cechy dla komentatorora sportowego - przekazywania emocji z boiska, mistrzem jest i będzie D.Szpakowski, w Polsacie coraz lepszy jest Borek chociaż to nie ta klasa co D. Szpakowski fakt gafy są specjalnością Pana Dariusza ale w kwesti przekazania emocji jest po prostu najlepszy, świetny jest też w TVP komentator Justyny Kowalczyk niestety nie znam nazwiska, stacja Orange to tylko Juras i Janisz, najsłabszy team dziennikarzy komentatorów sportowych ma TVN chociaż teraz po połączeniu z canal + jest troszkę lepiej.
Jeśli chodzi o sport to ranking jest taki:
1. TVP
2. Polsat
3. Orange
4. NC+
0
będzie bardzo bardzo ciężko:
Aguero kontra Messi
Negredo kontra Neymar
Navas kontra Sanchez
Silva kontra Fabregas
Nasri kontra Iniesta
Yaya kontra Sergio
Zabaleta kontra D. Alves
Kompany kontra Pique
Hurt kontra Valdes
etc etc
ale to będzie wojna...
każdy wygrać może komu szczęście dopomoże
0
Aż, dziw bierze, że Thiago tak naprawdę nigdy nie kochał Barcelony, dobrze że odszedł...
0
mam przeczucie, że najlepszy czas Afellaya nadejdzie i że ten zawodnik może dać jeszcze dużo dobrego Barcelonie oby klub i Martino dali mu szanse, do dziś każdy wierny cules powinien mieć przed oczami doskonałą akcje Affelaya i magiczną asyste do Leo, która dała nam nam awans kosztem Realu
0
to tylko kwestia czasu jak Neymar zgarnie złotą piłkę i będzie jednym z kapitanów Barcy, po odejściu Xaviego Puyola Valdesa kapitanowie Barcy powinni być: Messi Fabregas Iniesta Sergio D.Alves ale przyjdzie koniec i Alvesa i Iniesty wtedy Neymar przejmie opaske kapitana, Barca zrobi wszystko aby go zatrzymać na dobre 10 lat w klubie,
już aktualnie Neymar zburzył hierarchie w klubie i raptem po kilku miesiącach jest najważniejszym graczem w polu obok Messiego, bardzo szybko przeskoczył takie ikony jak Iniesta Xavi, po prostu ma ten dar od Boga jest jednym z niewielu cracków na świecie to coś wyjątkowego mieli w swojej erze Maradona, Pele, Romario, Ronaldo, Rivaldo, R10 Leo Cristiano i teraz jest kolejny geniusz Neymar!!!
Bezwględu jak doskonały jest Xavi Iniesta D.Alves Sergio Busquets to jednak piłkarzami którzy robią różnice są Messi i Neymar.
0
najważniejsze, że Real stracił pkt, Barca musi 3mać nad nimi przewagę
0
mam przeczucie, że doczekamy się Neymara ze złotą piłką w barwach Blaugrany
0
2 mecze - 5 goli, Neymar zaczyna podróż po rekordy za Leo
0
Neymar = crack
0
Brak Messiego i Neymara = bardzo ciężka walka o 3 pkt z Getafe
0
Barca może na każdego z potencjalnych rywali tylko nie Arsenal!
0
i koniec Barcy z tradycjami jest Barca ze sponsorami
0
Ankieta na najlepszego zawodnika meczu jest zbędna - 100% głosów na Neymara, genialny występ magiczna asysta do Pedro piękny 2 gol, niesamowita filigranowa gra dwoma nogami, magia wraca ! Tak młody a już zaczyna czarować. Nie zaczynał gry jak Leo w barwach Blaugrana statystyki od najmłodszych lat ma niesamowite. Neymar jest też odpowiedzią na zakwostki wielu nad tematem jak to jest, że w piłkarz pokroju Sancheza Ibrahimovica etc etc ma problem z szybką adaptacją w zespole, czy to ze względu na zbyt wysokie wymagania jakie stawia Barcelona, presję czy też inny styl gry, otóż odpowiedź jest jedna predyspozycje predyspozycjami ale Geniusze(Messi R10 Ronaldo Rivaldo) rodzą się raz na jakiś czas i taki właśnie jest Neymar ma ten dar od Boga który wyróżnia go i przewyższa nawet od tak świetnych graczy jak Ibra czy Alexis.
0
Jak Barca trafi do finału to mam przeczucie, że zagra z BVB lub Arsenalem, chociaż Ci drudzy ewidentnie stawiają w tym sezonie za cel nr 1 mistrzostwo ligi angielskiej, dlatego finał FCB- BVB jak najbardziej możliwy i realny.
0
Mam odczucie, że czeka na nas Bayer.
Jestem zwolennikiem najłatwiejszej drogi do finału lm.
0
Gundogan odstawi baedzo mocno Xaviego, dla Generała zostanie ewentualnie puchar króla i mecze w La liga oraz Lm o tzw. pietruszkę
0
Braki wśród kandydatów do jedenastki roku: Schmelzer, Fabregas, Subotic, Weidenfeller, Piszczek, Gundogan, Dżeko,
0
Hiszpania zremisuje z Holandią a Chile rozpocznie od 3 pkt z Australią i coś czuje, że to reprezentacja Chile będzie rozdawać karty wobec 2 wielkich potentantów. Na miejscu Del Bosque wolałbym zacząć turniej od teoretycznie najsłabszej w tej grupie Australi.
Problemem Hiszpani na mundialu 2014 będzie ona sama dla siebie, ponieważ mają najmocniejszą ławkę rezerwowych i na papierze są najlepszym zespołem biorąc pod uwagę 24 osobową kadrę. Niestety puchar konfederacji odsłonił słabości aktualnej Hiszpanii a mianowicie wypompowanie jej wielkich liderów, słabsze zaangażowanie - ogólne wyeksplatowanie, do tego dochodzi sympatyzowanie Del Bosque swoich pupili i faworyzowanie ich wobec często( w aktualnym czasie) będących w lepszej formie ich zmienników.
W mojej opini Del Bosque powinien pomyśleć o nowej pierwszej 11 Hiszpani, także o zmianie założeń taktycznych np. klasycznym ustawieniu 4-3-3 zamiast 2 defensywnych pomocników to 2 op.
Ustawienie następującej lini pomocy: Sergio - Cesc- Iniesta lub Sergio - Cazorla - Iniesta a może także danie szansy komuś z trio: Koke Isco Thiago, na ataku faktycznie postawienie na Coste to duża świeżość i szok dla rywali. Na bramce nie mam wątpliwości,że nr jeden musi być VALDES. Bardzo nie chciałbym zobaczyć 'nudnej' przewidywalnej Hiszpani na mś2014 opierającej grę na rozgrywającym coraz wolniej Xavim, na dodatkowym defensywnych pomocnika obok Sergio Xabim Alonso, czy choćby wspomnianej kwesti i ustawieniu na bramce Cassilasa albo na prawej obronie przeciętnego Arbeloe, identycznie myśle w kwesti ataku co najważniejsze NIE CHCE widzieć na fałszywej 9 Fabregasa - on powinien zostać liderem Hiszpani i na pozycji rozgrywającego zastąpić Xaviego, do tego postawienie tylko na odrodzonych Torresa i Ville to także naraża Hiszpanie na przewidywalność dlatego nr 1 na pozycje 9 jest zadziorny Costa.
0
Gr A: Brazylia, Meksyk
B: Hiszpania Chile
C: Kolumbia WKS
D: Urugwaj Włochy
E: Szwajcaria i niestety Francja
F: Argentyna Bośnia
G: Niemcy i Portugalia lub USA
H: Belgia Rosja
E:
0
Ramsey, Wilshere, Gundogan Reus to są aktualnie perełki na rynku
Negocjacje z Arsenalem zawsze są ciężkie, dodatkowo Ramsey Ozil Wilshere to aktualna siła napędowa Arsenalu który jak tylko się nie załamie w trakcie sezonu to wygra w końcu ligę angielską. Go Go The Gunners !
0
Cristiano cały czas jest za Messim, jedyna szansa by dorównać Leo dla innych świetnych graczy jak m.in. Cristiano czy Neymar to właśnie kwestia kontuzji lub spadku formy Leo
0
Oby Barca wydarła nowego Tarzana - D. Luiza !