0

NAJLEPSZY obrońca Wszechczasów!

0

El Capitano ! ! !

0

ALVES jest wśród Nietykalnych!!!!!

0

Puyol gra Barca wygrywa!

0

wydaję się,że ma zadziorny i silny charakter a agresywny walczak przyda się Barcelonie

0

Vidal to nie tylko piłkarz który może walczyć o skład z Sergio ale bardzo uniwersalny zawodnik który może grač praktycznie na każdej pozycji w pomocy za Xaviego Iniestę lub Fabregasa.
Zakup Gundogana lub Vidala oznacza definitywnie sprzedaż Songa.

0

przyjście Vidala to wzmocnienie lini pomocy ale oznaczałoby praktycznie odsunięcie ze składu Xaviego i walki o 2 pozycje na rozegraniu przez Fabregasa Inieste i Vidala

0

mecz Realu z Schalke przypominał mi bardzo mecz Barcelona-Leverkusen

0

Vidal - idealny pomysł Martino, Tata ma ciekawą wizję transferów Barcelony, jednakże nie wiem czy mu się to uda ze względu na kwoty które klub musiałby wydać za takie nazwiska jak Vidal, Muller, Ter Stegen a jeszcze jest mowa o typowym stoperze a może nawet dwóch obrońcach. Zakup takich nazwisk + chociaż 1 stoper to kwota w granicach 100-110 mln

0

hm paradoks lubię szukać paradoksów i postawię teraz taką tezę, iż bardzo możliwe, że kłopoty Barcelony a mianowicie największe w kwesti mniejszego zaangażowania, utraty tej iskry, woli walki i radości z każdej wygranej piłki... to wszystko nie przez coraz słabszego i starszego Xaviego naszego Generała mózgu zespołu na rozegraniu, ale właśnie ten blask i wszystko co upada w Barcie to bardzo możliwe, że zabrał ze sobą nasz WIELKI EL CAPITANO Tarzan Carles Puyol, jego walka, zawziętość o każdą piłkę nakręcała resztę kolegów nie tylko tych z defensywy ale i z ataku, to on dyrygował całą obroną za jego dowodzenia Pique i Sergio byli niemal bezbłędni. Carles niesamowicie jednoczył szeregi defensywne także scalał bocznych obrońców z których najlepszymi w zespole Barcy byli D.Alves i Abidal to były idealnie proporcje a wszystkim dowodził Puyol, na nawet finał LM bez D.Alvesa był doskonały w wykonaniu Barcy i znowu Carles trzymał całą defensywe. Jego wejścia ofensywne przy stałych fragmentach jego gole zwłaszcza z Realem na zawsze wryły mi się w pamięć.Mózgiem zespołu na rozegraniu łączącym wszystkie formajcje był Xavi ale jednak Wielkim Sercem zespołu był Puyol Braveheart!

0

Muller idealnie pasuje do składu Barcelony jako pracowita zawzięta 9. Aguero czy Suarez owszem są genialni ale powielali by oni pozycje i atuty Messiego Neymara Pedro Sancheza POWTARZAM nie potrzeba nam skrzydłowych napastników tylko lisa pola karnego, wysokiego który zrobi zasłonę, zgra piłkę głową wrzuconą ze skrzydła a także sam będzie wykańczał akcje królował i siał ferment w 16 przeciwnika.
Muller idealnie pasuje do Barcelony.

0

Muller bardziej potrzebny bo Barca potrzebuje typowej 9 Muller jest idealny wzrotny, wszechstronny, piłka go szuka.
Reus to mimo wszystko skrzydłowy a w Barcie jest ich aż za dużo

0

Ter Stegen, Luiz, Mangala, Gundogan lub Ramsey, Muller to byłyby genialne transfery Barcelony a przynajmniej kupienie 2-3 z w/w zawodników byłoby super posunięciem klubu

0

a gdzie Hummels. , Luiz ? Takie nazwiska są za drogie na Katarską Barcelone ? Jakoś nie chce mi się wierzyć

0

do krytyków pajających nienawiścią do Special Five:
osobiście nie lubię Mourinho zwłaszcza za jego zachowania pozaboiskowe, jednakże uwierzcie wszyscy bez wyjątku, że jakby za 3-4 lata a może więcej wszystko by się odwróciło i Barcelona szukałaby szkoleniowca to Mourinho mimo całej gierki przeciwko Barcie zwłaszcza gdy był trenerem Białych gdyby tylko widział szanse na zostanie coachem Barcelony to nie wachałby się nawet 5 minut. Barcelona to jego 'matka' która wszystkiego go nauczyła, całego rzemiosła, myślę, że Mou przyszedłby tutaj z wielkimi ambicjami i zapałem.

0

Chapeau bas dla Ancelottiego

0

Ter Stegen, Hummels lub D.Luiz, Rafinha, Gundogan lub Wilshere,Ramsey,

Mandzukic? (jedyny problem to jego niepokorny charakter)

0

na mecz z Almerią postawiłbym skład:
VV
D.Alves Puyol Masherano Adriano
Song
Fabregas Xavi
Tello Pedro Iniesta

Messiego i Neymara wpuściłbym w trakcie meczu aby mogli wejść bez presji z głodem do gry
a Panom Pique Sergio Sanchezowi dał do zrozumienia, że walka powinna być do samego końca do utraty tchu przez 90 minut póki piłka w grze, bez serca nie ma walki.

0

poza formą sportową, najwięcej zaangażowania do gry woli walki mają niestety tylko Pedro, Fabregas i Iniesta.
Bezradność i brak woli walki na twarzach choćby Sergio i Pique była dramatyczna ich każdy stracony gol powinien motywować a oni osiadali na laurach.
Montoya z Bartrą i Songiem może i chcieli coś pokazać ale bardzo cieniutkie zawody.
Adriano jest dużo mocniejszy jak ma Alvesa na prawej stronie lub gra na pozycji Alvesa a na lewej jest Alba.
Wogóle ten mecz pokazał stałą siłę Barcy a mianowicie najlepszego prawego obrońcę świata Alvesa, bez niego defensywa źle funkcjonuje a także traci atak, jego genialna gra jako włączający się skrzydłowy z Messim i Neymarem to majstersztyk.
Szkoda mi Songa jest to piłkarz nie doceniony w Barcelony i nie ma on szansy na rozwój a co więcej wydaje mi się, że zatracił on swój błysk z Arsenalu, przede wszystkim jest to piłkarz o wszechstronniejszych umiejętnościach niż Barcelona z niego wykorzystuje. W Barcie ustawiony jest trochę jako 'silny drąg' dodatkowa zapora tylko do czarnej roboty, a dodatkowo dostaje tak mało minut, że nie dziwi mnie jego brak formy.
2 cracki Messi Neymar bardzo przeciętni w tym meczu mocno zagubieni.

0

nie wierze....
Puyol to ikona i bardzo chciałbym aby wybudowano mu pomnik pod Campeones Nou a on zakończył karierę w Barcelonie a następnie został jej trenerem choćby kadr młodzieżowych i wpajał młodym adeptom futbolu walkę do upadłego całym sercem od pierwszej do ostatniej minuty

0

Uważam, że w ustawieniu jednoczesnym Neymara i Messiego w ataku bezwzględu czy partnerem ich byłby to Pedro czy Sanchez to jeden z nich powinien grać na pozycji 9 a 2 cracki powinni grać na skrzydłach i schodzić z nich do środka. Pedro i Sanchez dają dużo więcej jako napastnicy, dobrze wykańczają akcje w tym sezonie i także są mocni na kontrach

0

Real ma lidera nie dlatego,że jest lepszy - w tym dziwnym -wyrównanym sezonie 3 teamy Barca Atletico i Real grają na jednym poziomie, w pucharach każda z tych drużyn jest w stanie wygrać ale i także przegrać z każdym.
Liderowanie Realu jest wynikiem dobrej polityki transferowej i dłuższej ławki rezerwowych, słabość Barcy i Atletico wyszła zaraz po walce w LM, o ile jeszcze Katalończycy mają kilku zmienników to Atletico eksploatuje cały czas jeden skład. Jednakże Real w tej kwestii przoduje i jest najmocniejszy ma najrówniejszy i 'najdłuższy' skład

0

noi Barca zostaje bez swojego najlepszego stopera.... rewelacja

0

jak Barca nie zrobi dobrych transeró to dupa bedzie z tej ekipy Gundogan, Luiz Ter Stegen i napastnik z czołówki potrzebni od zaraz

0

Pique i Barta zagubieni, jak dzieci we mgle
Montoya pokazał, że może buty czyścić Alvesowi, za słaby na Barce
Adriano znikł
pytam się gdzie jest np. D.Luiz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sergio i Song mieli bardzo słaby dzień,
Iniesta bardzo blady, szary
CESC nie miał szansy wniesienia niczego dobrego
Neymar z głową pełną problemów albo z urazem albo z oskarżeniami o defraudacji pieniędzy na jego transfer
Messi = leń lub piłkarz z głową już na mundialu
Sanchez - bezbarwny nic nie wniósł
Pedro- bardzo słabe zawody

0

jedyne co cieszy po takim meczu to rekord Messiego i wyprzedzenie Raula, reszta to marazm
cieżżko będzie o wygranie ligi,
ewentualnie puchar króla
LM to skomplikowane rozgrywki

1

oby do nas trafił, wogóle uważam, że ideą Barcy jest tworzenie drużyny na bazie zawodników z Ameryki płd. z naciskiem na Brazylię i to jest najlepsze w Barcelonie i to jest wielki sposób na sukces.
Patrząc na fakty to od kilkunastu lat przywódcą Barcelony byli: Romario następnie Ronaldo, Rivaldo, RONALDINHO a teraz jest era Messiego i już następnym w kolejce jest Neymar.
Historia sama się tak pisze i myślę, że nie ma w tym przypadku, że liderem Barcy od wielu lat nie był Europejczyk.
Z resztą w mojej subiektywnym opini najlepsi piłkarze to zawodnicy z Ameryki płd. owszem Europa była i jest bogatsza ma lepsze ligi, lepszą wyszkoloną kadrę, wielkie kluby etc etc ale w kwestii czystego talentu to bardziej uzdolnioni są ' Południowcy'

0

i dobrze niech nie dostanie szansy zdrajca

0

Nie wierze w sukces Hiszpani jeśli 80-90% pozostanie "starej- stałej kadry"
Pierwszym z przykładów to zwłaszcza postawienie na pozycji 9 - Diego Costy, bije on aktualnie na głowę Negredo, Ville, Torresa
Po drugie sercem zespołu na rozegraniu musi być Fabregas z całym szacunkiem dla Generała ale on może na mundialu być tylko i aż zmiennikiem.
U boku Cesca postawiłbym mimo wszystko Inieste,
oczywistym jest że Hiszpania powinna grać ustawieniem Barcelony 4-3-3 z tylko jednym defensywnym pomocnikiem Sergio Busquets nie pozostawia szans konkurencji.
Na skrzydłach postawiłbym na Pedro i Silve ewentualnie Navasa,
filarami obrony pozostać powinni Pique i Ramos
golkiperem bez konkurencji może być tylko i wyłącznie Valdes
z młodych pomocników postawiłbym najbardziej nie na Thiago ale na Koke,
problem mam z bocznymi obrońcami chociaż pewniakiem wydaje się Alba, mam nadzieję, że Arbeloa wogóle nie pojedzie na mundial (w mojej opini to 'drewno')

0

cieszy wygrana ale najmocniejszy skład Barcy to jednak jest bez Xaviego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?