PSK_FANATYK
Dołączył/a: kwiecień 2011
PSK
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
moja teza się potwierdza - D.Alves - najlepszy prawy obrońca na świecie
0
i dobrze, Masherano powinien odejść po sezonie
0
Figo= zdrajca, zadufany egoista, bezwartości
0
weź człowieku zamilcz...
bez FABREGASA nie ma aktualnej Barcelony,
także bez D. Alvesa najlepszego na świecie prawego obrońcy!
jedyna wątpliwość to czy na ataku obok Leo i Neymara zagra Pedro czy Sanchez
0
skład na finał
Pinto
Alves Pique Bartra Adriano
Song
Fabregas Iniesta
Sanchez Messi Pedro
0
to jest chore z tymi godzinami albo dają 22 albo 12 w południe.... mecze powinny być rozgrywane od godziny18 do 21
0
jestem normalnym kibicem, nie mam klapek na oczach o nazwie Barcelona, dziś najbardziej mnie cieszy wygrana Liverpoolu w końcowych minutach Żywa legenda S.Gerard daje wygraną i The Reds pozostają w walce o mistrza, szkoda, że Arsenal nie wygrał z MU, a smuci mnie wysoka utrzymująca się forma Bayernu.
0
mecz trwa = dzieci neostrady hejtują
0
człowieku weź ZAMILCZ na zawsze,
Arsenal i średniacy poza Ozilem rozbawiłeś mnie!
Walott, Rosicky, Cazorla a zwłaszcza dwójka młodych geniuszy o których powinna bić się do utraty tchu Barcelona a mianowicie Ramsey, Wilshere geniusze! Arsenal ma niesamowitą drużynę mam nadzieję, że w tym roku wygra ligę angielską,
jedyną słabością tej drużyny to kontuzje, mam nadzieję, że wzmocnią oni linie ataku i będą najmocniejszym teamem w Anglii razem z Liverpoolem który także się odradza.
Vamos Arsenal! Vamos Liverpool!
0
ale Neymar od początku sezonu do czasu kontuzji był obok Cesca najmocniejszym ogniwem Barcy, jest to wielki crack na tę chwilę, aż strach myśleć co on jeszcze pokaże grając w Barelonie i Brazyli
0
Neymar już uzyskał miano cracka i zapracował sobie na to grą, talentem od Boga a nie samym transferem do Barcelony
0
nie lepiej "Dzieciaku" abyś buzował się wizerunkiem Messiego w każdym meczu i aby on niszczył wszelkie statystyki, pobijał rekordy, zwłaszcza był ponad Cristiano
a później klops i problem z zeszłego roku kontuzja i Barca odpada w decydującej fazie LM a dodatkowo ja chcę zobaczyć Leo jako zdobywcę MŚ 2014 więc jak najwięcej potrzebuje odpoczynku
0
spokojnie powinien Martino zluzować ze składem finał jest już pewny, Pinto Montoya Bartra Masherano Adriano
Song
Xavi Iniesta
Alexis Pedro Tello
taki skład by wystarczył, naszym crackom i najlepszym w tym sezonie Cescowi, Leo i Daniemu potrzeba luzu i odpoczynku
0
czyli tak: Ter Stegen, Luiz, Gundogan, Rafinha, a kto jako napastnik?
0
"Leo ma na koncie jedynie 11 bramek w 16 rozegranych spotkaniach w lidze"
jak to cynicznie brzmi, każdy inny zawodnik na świecie dałby się pociąć za takie statystyki, nawet biorąc pod uwagę, że byłby to wynik za cały sezon,
od Leo o wiele za dużo się wymaga, ponieważ pokazał on o wiele za dużo niż świat widział i ludzkie oko i rozum mogły to zrozumieć
0
pieprzyć statystyki i As-a !
Messi jest najlepszy na świecie!
0
nietykalny Xavi - porażka aktualnej Barcelony Martino .....
0
skład na Seville:
Valdes
Alves Pique Puyol Adriano
Song
Fabregas Iniesta
Messi Sanchez Pedro
0
a dla mnie jest proste ustawienie Iniesty, pierwsza 11 Barcelony powinna opierać się na trójce pomocników: Sergio, Cesc, Iniesta liderem sercem jak w Arsenalu byłby Cesc a Iniesta jest idealny w grze kombinacyjnej, kontroli piłki a także i na rozegraniu potrafi zamieszać, atak to kwestia zdrowia i dyspozycji i tak naprawdę o 3 miejsca w ataku walczą czterej zawodnicy Messi Neymar Pedro Sanchez chociaż 2 najlepszych zawodników na papierze to akurat Brazylijczyk i Argentyńczyk ale to już kwestia wyboru Martino. Natomiast w kwesti pomocy to za Sergio etatowym zmiennikiem i z taką rolą ściągniętym przez klub jest Song i uważam, że im szybciej Martino zrozumie kwestię, iż XAVI musi zostać aż i tylko REZERWOWYM tej ekipy, tym szybciej Barcelona zacznie iść w dobrym kierunku, mam nadzieję, że zrozumie to także sam Generał i z honorem zostanie w klubie i usiądzie na dobre na ławce, owszem będzie ewentualnie wchodził na płac gry w drugiej części meczu na 20-30 minut intensywnej gry, kiedy jego doświadczenie, kontrola tempa gry będą bardzo potrzebne. Jest też opcja zagrania potencjalnie 4 ofensywnymi graczami w jednym ustawieniu w sytuacji gdy Leo zagra na rozegraniu a w ataku Neymar Pedro Sanchez
0
bardzo ciekawa opinia zwłaszcza o problemie Leo i całej Barcelony, bardzo dobra metafora
0
Ludzie jest kryzys na świecie i w Hiszpanii, ludzie martwią się aby mieć co do garnka włożyć, do tego dochodzi późna godzina meczu a rano ludzie idą do pracy. Wielka Dumna Barcelona która sprzedaje się Katarowi i jej bogaci zawodnicy tego nie rozumieją! Dla takich klubów i zawodników przyziemne sprawy ludzkie nie istnieją oni tego nie rozumieją. To dwa inne światy biednych i bogatych. A jeszcze takiego piłkarza nie było który by jakiś procent przekazał na np. Bilety dla kibiców albo obniżenie na dany mecz ceny biletów poprzez obniżenie swojej pensji ale nasycony nigdy nie zrozumie głodnego!
0
Hiszpania na mundialu bez lini obrony bo z nią mam problem
Valdes
Sergio
Fabregas Silva(Iniesta)
Negredo Costa Pedro
0
moje obstawienia przedwczesne: mistrz Hiszpani13/14 Atletico Madryt,
Puchar Króla Barcelona, LM...... ją to każdy wygrać może
0
Xavi zanotował 2-3 dobre zagrania jak za swoich najlepszy czasów, 2 ciekawe kontrole piłki bez spowolnienia gry i nadanie dobrego rytmu zespołowi, oraz jedna bardzo dobra przecinka przy kontrze rywala - ogólnie na cały mecz - mało, ale jest progres z nadzieją, że Generał jeszcze nam pomoże w tym sezonie. Bardzo dobre wejście Iniesty mimo, że widać było powrót po kontuzji Bladego to jednak pokazał się z dobrej strony z głodem do gry. Bardzo mnie cieszy przytomność i postawa Pinto, bardzo dobre interwencje które uratowały nasz zespół, przed remisem lub porażką.
Ogólnie Barcelona jako zespół nie dominowała zbytnio, zwłaszcza grając całą połowę 11na10,momentami gra Barcy była nudna, bezradna ale faktycznie były też lepsze momenty gry drużyny gdy gra była przede wszystkim coraz bardziej płynna co daję nadzieję na lepsze występy i sukcesy w tym sezonie
a kibice pamiętajmy: "nadzieja umiera ostatnia"
0
Oceniając na spokojnie mecz: w pierwszej połowie wyróżniłbym 3 zawodników którzy po pierwsze wykazywali największe zaangażowanie, najbardziej się starali, brali na siebie większe odpowiedzialność podczas indywidualnych akcji i zapewne są to zawodnicy z najrówniejszą formą w tym sezonie a mianowicie chodzi mi o Pedro, Sancheza i Fabregasa,
Bardzo ucieszyła mnie także ich próby strzałów z dystansu bez próby wjazdu do bramki rywala.
Natomiast nie ma co ukrywać FATALNE zawody rozegrał Masherano i gdyby nie Pinto i błąd sędziego który powinien wyrzucić Masherano z boiska i podyktować rzut karny, fakt w tej sytuacji doświadczenie, spryt i aktorski pad Masherano przy którym ściągał ze sobą rywala był najlepszym aspektem w jego wykonaniu w całym meczu.
Martino jeśli chce cokolwiek zdziałać z MC to musi zapomnieć o wystawiania swojego rodaka - Masherano w akcjach w których mogliśmy wczoraj spokojnie 2 gołe z Sociedad pokazał, że nie jest wartościowym obrońcą, wykazał brak umiejętności i nie jest to kwestia słabszego dnia, po sezonie Masherano powinien odejść a Barca powinna zainwestować w topowego stopera.
Co do reszty zawodników Barcy to zagrali przeciętne zawody chociażby Sergio który odkupił golem swoje błędy i głupie zagrywki, jak choćby bezsensowne faule. Messiego mogę wyróżnić za rzut wolny i za akcję w drugiej połowie jak uderzał z pierwszej piłki z powietrza, 2 gołe jakby padły byłby to majstersztyk, podobało mi się też to, że jak czuł że nie przebije się w autobus obrońców Realu to wycofywał się i próbował rozgrywać szukać partenerów, minus za egoizm w akcji w której spokojnie mógł strzelić gola Sanchez, mimo wszystko nasz największy crack nie jest w najwyższej formie.
0
mam nadzieję, że zagra Pique, nie jestem pesymistą ale ten sezon jest bardzo dziwny i może okazać się, iż jedynym pucharem jaki jest w zasięgu Barcy to puchar króla, tym bardziej, że drabinka jest dla nas korzystna i dlatego na miejscu Martino postawiłbym wszystkie siły na te rozgrywki.
0
Ter Stegen, D.Luiz, Gundogan zapraszamy
0
oby ktoś z dwójki został mistrzem Atletico vs Barcelona
0
dobrze,że Real zremisował
mam nadzieję, że mistrzem Hiszpanii jak nie Barcelona to zostanie Atletico, które szczerze i obiektywnie najbardziej zasługuje na ten tytuł w tym sezonie, pisze to cules wieloletnim stażem
0
Atletico z urażonym Villą jedzie po mistrza, życzę im tego z całego serca jeśli Barca, Messi, Martino nie wezmą się w garść.