PSK_FANATYK
Dołączył/a: kwiecień 2011
PSK
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Neymar zaliczył wczoraj 2 asysty, najpierw genialne odnalazł się z Leo w gąszczu w polu karnym a następnie wywalczył karnego dodatkowo wyrzucił z boiska Ramosa.
Krytyka Neymara jest stąd, że każdy od niego za dużo oczekuje on ma czas aby się rozwijać w Barcie i zdobyć złotą piłkę,
póki co w dwóch GD wypadł bardzo dobrze, połowa sezonu do grudnia w jego wykonaniu była świetna.
0
'ciekawy artykuł'
sprostowanie
0
ciekawy chociaż mi osobiście i Neymar i D.Alves podobali się na boisku.
Mam nadzieję tylko, że Masherano odejdzie a przyjdzie D.Luiz i ewentualnie jak budżet pozwoli to jeszcze Hummels
0
apropo Twojej wypowiedzi największe sukcesy Carlo świętował w barwach Milanu a nie PSG
0
myślę, że decyzja Carlo o odejściu z PSG była podyktowane jego subiektywnymi odczuciami i ambicją aby objąć klub taki jak Real Madryt można powiedzieć, że po Milanie także jeden z tych historycznie największych, poza tym Ancelotti miał mało epizod z Chelsea w której nie czuł się najlepiej, wydaję mi się, że w PSG było podobnie bo ta dwa komercyjne kluby dlatego jak zobaczył szanse objęcia sterów Realu to od razu skorzystał a możliwe, że to było też jego osobiste marzenie, widać, że w Realu Carlo odżył i ma dużo energi i radości z prowadzenia drużyny
Jeśli Ancelotti zmieniałby środowisko to kolejnym klubem na jego drodze po Realu przypuszczam, że jak nie Milan to mógłby być Liverpool MU Arsenal
0
ślepy jesteś.... Tyle w temacie
0
jak
M.Jordan w koszykówce
tak
L.Messi w piłce nożnej
0
To jest FUTBOL a nie nudny, snobistyczny tenis
0
najlepsi w Barcie Iniesta Messi
najlepsi w Realu Di Maria Benzema
0
zapomniałeś dodać, że Barca nie tylko wyłączyła Cristiano ale także Bale'a
0
A mówiłem Ci Ramos przed meczem, że brak Ci pokory, że nigdy jej nie miałeś
0
rozumie twój żal
ale jak chcesz wypowiedzieć się w sposób obiektywny a nie subiektywny to powinieneś mimo wszystko zwrócić uwagę, że w aktorstwie to CRISTIANO nikt nie przebije, ten gość ma problem sam ze sobą zwłaszcza w meczach z Barceloną, przegrywa rywalizację z Messim pod każdym względem jak tylko Leo jest zdrowy w formie
0
najlepsi na boisku bez wątpienia MESSI INIESTA D.ALVES
bardzo dobry Xavi
niestety Masherano powinien odejść
0
wszystko się może zdarzyć....
0
mam pytanie może ktoś mi pomoże, z góry dziękuje
Gdzie można zobaczyć mecz w Warszawie - Praga Południe ? Chodzi mi o pub pizzerie w okolicy ostrobramskiej, gocław?
0
z jednej strony cieszy fakt, iż Barcelona ma tylu kibiców w Polsce
ale zatrważająca jest liczba bardzo młodych, głupiutkich fanów (dzieci neostrady) przez których nie można tutaj poczytać poważnych komentarzy i wymienić z klasą poglądów,
ciężko mi znaleźć złoty środek na rozwiązanie tego problemu
czy odpowiednim było by dodawanie komentarzy w wieku 18+ choć to raczej nierealne do weryfikacji albo może gdyby redakcja była ostra i dawała bany długoterminowe za głupie komentarze
0
nie ważne kto, nie ważne jak, ważne tylko 3pkt !!!
0
to przykre, że nie zostałem zrozumiany i mój respect do Martino
0
uwielbiam Martino za czystą szczerość on jest taki poczciwy jak taki Dziadziu którego można spotkać w życiu codziennym
Maly Szary Człowiek
0
jaka szkoda pozatym jak kibic Barcy życzy awansu Realowi !
skandal !!!!
Podczas meczów Real - Barcelona każdy prawdziwy cules będzie zawsze czarno-żółty!!!!!!
0
Wielki Walczak na boisku Charyzmatyczny Trener
WOJOWNIK
0
Od lat Barca jest skromna a Real zadufany
PROSTE
0
miałem się powstrzymać ale sorry jesteś dla mnie ślepakiem walącym kapucyna tylko do Guradioli i Barcy Pepa...
i Tito i Martino zły, nie krytykuj bo do pięt im nie dorastasz
0
" nigdy jej nie miałeś"
sprostowanie
0
mało skromności Ramos zresztą nigdy jej nie miałem dlatego kocham całym sercem skromną i najlepszą Barcelone i Messiego
0
mimo wszystko nie lekceważyłbym BVB oni wszystkie siły zbierają na starcie z Realem, strata Lewego w pierwszym meczu jest przykra ale atak Reus Mychitarian Aubameyang jest mocny a przede wszystkim nieznany i nieobliczalny. Mocno będę zdzierał gardło za BVB
0
Hummels i D.Luiz
0
mam nadzieję, że awansują Barcelona, PSG, BVB, MU
0
i BVB i MU mogą zrobić niespodziankę !!!!
0
Goooooooooooooooooolllllllaaaaazzzzzooo ! Dzięki któremu Sanchez zapisał się w historii klubu.