0

Neymar zaliczył wczoraj 2 asysty, najpierw genialne odnalazł się z Leo w gąszczu w polu karnym a następnie wywalczył karnego dodatkowo wyrzucił z boiska Ramosa.
Krytyka Neymara jest stąd, że każdy od niego za dużo oczekuje on ma czas aby się rozwijać w Barcie i zdobyć złotą piłkę,
póki co w dwóch GD wypadł bardzo dobrze, połowa sezonu do grudnia w jego wykonaniu była świetna.

0

'ciekawy artykuł'

sprostowanie

0

ciekawy chociaż mi osobiście i Neymar i D.Alves podobali się na boisku.
Mam nadzieję tylko, że Masherano odejdzie a przyjdzie D.Luiz i ewentualnie jak budżet pozwoli to jeszcze Hummels

0

apropo Twojej wypowiedzi największe sukcesy Carlo świętował w barwach Milanu a nie PSG

0

myślę, że decyzja Carlo o odejściu z PSG była podyktowane jego subiektywnymi odczuciami i ambicją aby objąć klub taki jak Real Madryt można powiedzieć, że po Milanie także jeden z tych historycznie największych, poza tym Ancelotti miał mało epizod z Chelsea w której nie czuł się najlepiej, wydaję mi się, że w PSG było podobnie bo ta dwa komercyjne kluby dlatego jak zobaczył szanse objęcia sterów Realu to od razu skorzystał a możliwe, że to było też jego osobiste marzenie, widać, że w Realu Carlo odżył i ma dużo energi i radości z prowadzenia drużyny

Jeśli Ancelotti zmieniałby środowisko to kolejnym klubem na jego drodze po Realu przypuszczam, że jak nie Milan to mógłby być Liverpool MU Arsenal

0

ślepy jesteś.... Tyle w temacie

0

jak
M.Jordan w koszykówce
tak
L.Messi w piłce nożnej

0

To jest FUTBOL a nie nudny, snobistyczny tenis

0

najlepsi w Barcie Iniesta Messi
najlepsi w Realu Di Maria Benzema

0

zapomniałeś dodać, że Barca nie tylko wyłączyła Cristiano ale także Bale'a

0

A mówiłem Ci Ramos przed meczem, że brak Ci pokory, że nigdy jej nie miałeś

0

rozumie twój żal
ale jak chcesz wypowiedzieć się w sposób obiektywny a nie subiektywny to powinieneś mimo wszystko zwrócić uwagę, że w aktorstwie to CRISTIANO nikt nie przebije, ten gość ma problem sam ze sobą zwłaszcza w meczach z Barceloną, przegrywa rywalizację z Messim pod każdym względem jak tylko Leo jest zdrowy w formie

0

najlepsi na boisku bez wątpienia MESSI INIESTA D.ALVES

bardzo dobry Xavi

niestety Masherano powinien odejść

0

wszystko się może zdarzyć....

0

mam pytanie może ktoś mi pomoże, z góry dziękuje
Gdzie można zobaczyć mecz w Warszawie - Praga Południe ? Chodzi mi o pub pizzerie w okolicy ostrobramskiej, gocław?

0

z jednej strony cieszy fakt, iż Barcelona ma tylu kibiców w Polsce
ale zatrważająca jest liczba bardzo młodych, głupiutkich fanów (dzieci neostrady) przez których nie można tutaj poczytać poważnych komentarzy i wymienić z klasą poglądów,
ciężko mi znaleźć złoty środek na rozwiązanie tego problemu
czy odpowiednim było by dodawanie komentarzy w wieku 18+ choć to raczej nierealne do weryfikacji albo może gdyby redakcja była ostra i dawała bany długoterminowe za głupie komentarze

0

nie ważne kto, nie ważne jak, ważne tylko 3pkt !!!

0

to przykre, że nie zostałem zrozumiany i mój respect do Martino

0

uwielbiam Martino za czystą szczerość on jest taki poczciwy jak taki Dziadziu którego można spotkać w życiu codziennym
Maly Szary Człowiek

0

jaka szkoda pozatym jak kibic Barcy życzy awansu Realowi !
skandal !!!!
Podczas meczów Real - Barcelona każdy prawdziwy cules będzie zawsze czarno-żółty!!!!!!

0

Wielki Walczak na boisku Charyzmatyczny Trener
WOJOWNIK

0

Od lat Barca jest skromna a Real zadufany
PROSTE

0

miałem się powstrzymać ale sorry jesteś dla mnie ślepakiem walącym kapucyna tylko do Guradioli i Barcy Pepa...

i Tito i Martino zły, nie krytykuj bo do pięt im nie dorastasz

0

" nigdy jej nie miałeś"

sprostowanie

0

mało skromności Ramos zresztą nigdy jej nie miałem dlatego kocham całym sercem skromną i najlepszą Barcelone i Messiego

0

mimo wszystko nie lekceważyłbym BVB oni wszystkie siły zbierają na starcie z Realem, strata Lewego w pierwszym meczu jest przykra ale atak Reus Mychitarian Aubameyang jest mocny a przede wszystkim nieznany i nieobliczalny. Mocno będę zdzierał gardło za BVB

0

Hummels i D.Luiz

0

mam nadzieję, że awansują Barcelona, PSG, BVB, MU

0

i BVB i MU mogą zrobić niespodziankę !!!!

0

Goooooooooooooooooolllllllaaaaazzzzzooo ! Dzięki któremu Sanchez zapisał się w historii klubu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?