PSK_FANATYK
Dołączył/a: kwiecień 2011
PSK
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
strasznie do dupy sędzia !!!!!!!
3
rezerwacja na godz, 18 w pubie na mecz zrobiona,
od dziś mimo, że bliżej mi do założenia rodziny i spokojnej egzystencji to myślę o sobocie,
o 17.30 ubieram barwy Blaugrany na plecach nie kto inny jak MESSI - oczywiście trykot bez QATARU !!!
jako wierny FANATYK będę rozdzierał gardło na cały pub, wszystko dla mojego ukochanego klubu od małolata zawsze jedne barwy!
i tak jak mocno wierzę w takie nazwiska często tutaj oskarżane jak D.ALVES. FABREGAS czy i MESSIEMU się dostało od sezonowców
tak wierzę w cały ten zespół i w to, że sobotę 18 maja będę długo świętował i krzyczał po mieście:
CAMPEONES ! CAMPEONES !
mam szacunek do Atletico i wierzę, że osiągną oni w tym sezonie największy sukces czyli triumf w Lidze Mistrzów ale La Liga jest NASZA!
VAMOS BARCA! FORZA BARCELONA!
0
najważniejsze aby NEYMAR zagrał z Atletico !!!
0
musi wrócić i zagrać od pierwszej minuty Neymar!
0
jak wszyscy zagrają z takim zaangażowaniem jak DANI ALVES Z ELCHE to zdobędziemy mistrzostwo La Ligi !!!
0
skład na finał La Liga:
Pinto
ALVES Masherano Bartra Adriano
Sergio
FABREGAS Iniesta
Sanchez MESSI NEYMAR
1
Pozostaje nadzieja, że w finale na Camp Nou zagra od pierwszej minuty NEYMAR!!!
0
Alves zawodnikiem meczu zdecydowanie najbardziej pracował na boisku. Razem z nim dobrze grał Fabregas. Pedro przyznaje mimo, że mocno w niego wierze Bardzo słabe zawody. Iniesta pod formą. Dziwi mnie aż takiego docenienie Sancheza. Messi bardzo dobrze wyłączony przez 2-3 obrońców. Sergio bardzo przeciętnie, młody zawodnik a gra jakby bez serca. Dobre zmiany i ustawienie pierwszej 11 przez Martino szkoda, że zawodnicy zawiedli. A Adriano momentami dreptał po boisku zamiast zasuwać po całej lewej stronie boiska.
5
Najważniejsze, że Real nie będzie mistrzem teraz mogę 18tego usiąść do smacznej piłkarskiej uczty rozgrywanej na Camp Nou.
Vamos Blaugrana
0
dziś wróci wielki La Pulga !!!
0
ZA XAVIEGO -> FABREGAS obudź się w końcu Martino !!!!!
0
VAMOS D.Luiz Blaugrana !
0
Jutro walka o manite o zniszczenie rywala do ostatniego gwizdka!
skład
Pinto
ALVES Masherano Bartra Adriano
Sergio
Fabregas Iniesta
Sanchez Messi Pedro
ewentualna zmiana w drugiej połowie wejście Xaviego
a tylko gdyby atak nie funkcjonował to dać szanse Tello
0
Żywa Legenda! Najlepszy obrońca w historii!
3
100% motywacji! Walka do samego końca! This is Sparta! Do upadłego do ostatniej kropli potu i krwi! Najpierw walka o zwycięstwo z Elche, a następnie wraca Neymar i Barcelona walczy z Atletico o La Ligę, oni zabrali nam LM teraz w końcu czas na rewanż!
0
powielam pytanie na jakim dokładnie kanale w tv będzie mecz Elche - Barcelona ?
sprawdzałem i zaplanowane są transmisje Realu i Atletico
0
mam pytanie na jakim kanale będzie transmisja meczu Elche- Barcelona ?????
0
D.Luiz i Laporte to dwa nazwiska co powinny trafić do BArcy
0
pierdzielony Ramos...
oby był remis
2
nie rozumie dlaczego nie ma powołania RONALDINHO, Coutinho, L.Moury,Mirandy, F.Luisa,
zwłaszcza R10 przydałby się Brazylii nawet jako rezerwowy
2
Courtois pierwszym bramkarzem Barcy
Ter Stegen rezerwowy
i nastają piękne czasy w bramce Barcy
1
Sanchez do Juve a do Barcy Pogba i Vidal :)
0
R10 Coutinho i Luis powinni pojechać na mundial !!!
0
aby Real stracił pkt choć w jednym z ostatnich meczów w La Liga potrzebna jest żelazna defensywa i w świetnej dyspozycji bramkarz,
w meczu z Valencią widać było, że szczęście nie jest po stronie Realu dlatego może niebiosa kierują wszystko na to że mistrzostwo ligi rozstrzygnie się na Camp Nou !!!
0
oby do Barcy trafił Koke
4
modlę się o remis Realu z Valladolid lub Celtą
i wtedy sezon będzie najpiękniejszy:
Copa Del Rey : Real
La Liga: Barcelona
Champions League: Atletico
2
spadaj z tej strony! Tutaj każdy jest antyreal!
Mistrzem Hiszpani może być każdy tylko nie Biali
1
gdyby wczoraj Valencia wygrała, to dzisiejszy dzień byłby pełen blasku a tak małe szanse na mistrzostwo i w ostatniej kolejce Barcelona MUSI się podłożyć dla Atletico
0
może Celta lub Espanyol urwą Białym pkty
0
Kur...... Musiał Real strzelić na 2:2