0

strasznie do dupy sędzia !!!!!!!

3

rezerwacja na godz, 18 w pubie na mecz zrobiona,
od dziś mimo, że bliżej mi do założenia rodziny i spokojnej egzystencji to myślę o sobocie,
o 17.30 ubieram barwy Blaugrany na plecach nie kto inny jak MESSI - oczywiście trykot bez QATARU !!!
jako wierny FANATYK będę rozdzierał gardło na cały pub, wszystko dla mojego ukochanego klubu od małolata zawsze jedne barwy!
i tak jak mocno wierzę w takie nazwiska często tutaj oskarżane jak D.ALVES. FABREGAS czy i MESSIEMU się dostało od sezonowców
tak wierzę w cały ten zespół i w to, że sobotę 18 maja będę długo świętował i krzyczał po mieście:
CAMPEONES ! CAMPEONES !
mam szacunek do Atletico i wierzę, że osiągną oni w tym sezonie największy sukces czyli triumf w Lidze Mistrzów ale La Liga jest NASZA!
VAMOS BARCA! FORZA BARCELONA!

0

najważniejsze aby NEYMAR zagrał z Atletico !!!

0

musi wrócić i zagrać od pierwszej minuty Neymar!

0

jak wszyscy zagrają z takim zaangażowaniem jak DANI ALVES Z ELCHE to zdobędziemy mistrzostwo La Ligi !!!

0

skład na finał La Liga:

Pinto
ALVES Masherano Bartra Adriano
Sergio
FABREGAS Iniesta
Sanchez MESSI NEYMAR

1

Pozostaje nadzieja, że w finale na Camp Nou zagra od pierwszej minuty NEYMAR!!!

0

Alves zawodnikiem meczu zdecydowanie najbardziej pracował na boisku. Razem z nim dobrze grał Fabregas. Pedro przyznaje mimo, że mocno w niego wierze Bardzo słabe zawody. Iniesta pod formą. Dziwi mnie aż takiego docenienie Sancheza. Messi bardzo dobrze wyłączony przez 2-3 obrońców. Sergio bardzo przeciętnie, młody zawodnik a gra jakby bez serca. Dobre zmiany i ustawienie pierwszej 11 przez Martino szkoda, że zawodnicy zawiedli. A Adriano momentami dreptał po boisku zamiast zasuwać po całej lewej stronie boiska.

5

Najważniejsze, że Real nie będzie mistrzem teraz mogę 18tego usiąść do smacznej piłkarskiej uczty rozgrywanej na Camp Nou.
Vamos Blaugrana

0

dziś wróci wielki La Pulga !!!

0

ZA XAVIEGO -> FABREGAS obudź się w końcu Martino !!!!!

0

VAMOS D.Luiz Blaugrana !

0

Jutro walka o manite o zniszczenie rywala do ostatniego gwizdka!
skład
Pinto
ALVES Masherano Bartra Adriano
Sergio
Fabregas Iniesta
Sanchez Messi Pedro

ewentualna zmiana w drugiej połowie wejście Xaviego
a tylko gdyby atak nie funkcjonował to dać szanse Tello

0

Żywa Legenda! Najlepszy obrońca w historii!

3

100% motywacji! Walka do samego końca! This is Sparta! Do upadłego do ostatniej kropli potu i krwi! Najpierw walka o zwycięstwo z Elche, a następnie wraca Neymar i Barcelona walczy z Atletico o La Ligę, oni zabrali nam LM teraz w końcu czas na rewanż!

0

powielam pytanie na jakim dokładnie kanale w tv będzie mecz Elche - Barcelona ?

sprawdzałem i zaplanowane są transmisje Realu i Atletico

0

mam pytanie na jakim kanale będzie transmisja meczu Elche- Barcelona ?????

0

D.Luiz i Laporte to dwa nazwiska co powinny trafić do BArcy

0

pierdzielony Ramos...
oby był remis

2

nie rozumie dlaczego nie ma powołania RONALDINHO, Coutinho, L.Moury,Mirandy, F.Luisa,

zwłaszcza R10 przydałby się Brazylii nawet jako rezerwowy

2

Courtois pierwszym bramkarzem Barcy
Ter Stegen rezerwowy
i nastają piękne czasy w bramce Barcy

1

Sanchez do Juve a do Barcy Pogba i Vidal :)

0

R10 Coutinho i Luis powinni pojechać na mundial !!!

0

aby Real stracił pkt choć w jednym z ostatnich meczów w La Liga potrzebna jest żelazna defensywa i w świetnej dyspozycji bramkarz,
w meczu z Valencią widać było, że szczęście nie jest po stronie Realu dlatego może niebiosa kierują wszystko na to że mistrzostwo ligi rozstrzygnie się na Camp Nou !!!

0

oby do Barcy trafił Koke

4

modlę się o remis Realu z Valladolid lub Celtą
i wtedy sezon będzie najpiękniejszy:
Copa Del Rey : Real
La Liga: Barcelona
Champions League: Atletico

2

spadaj z tej strony! Tutaj każdy jest antyreal!
Mistrzem Hiszpani może być każdy tylko nie Biali

1

gdyby wczoraj Valencia wygrała, to dzisiejszy dzień byłby pełen blasku a tak małe szanse na mistrzostwo i w ostatniej kolejce Barcelona MUSI się podłożyć dla Atletico

0

może Celta lub Espanyol urwą Białym pkty

0

Kur...... Musiał Real strzelić na 2:2

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?