PSK_FANATYK
Dołączył/a: kwiecień 2011
PSK
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Barcelona powinna mimo wszystko sprzedać Sancheza, Songa, Masherano odejdzie też Valdes i Puyol jak nie będzie zakazu transferowego to dobry kierunek Barcy na rewolucje. Oby do Barcelony trafiło kilka nazwisk z listy:
Ter Stegen, Courtois, Mangala, D.Luiz, T.Silva, Danilo, Hummels, Wilshere ,Gundogan Vidal, Reus, J.Martinez, Muller Aguero, Suarez
marzeniem moim byłoby chociaż 3 nazwiska z tej listy zwłaszcza w lini obronnej i pomocy a już 4 nazwiska z tej listy to poezja!
0
gdyby w ostatniej kolejce Barcelona nie miałaby już szansy na mistrzostwo La Liga to powinna się podłożyć Atletico aby zrobić wszystko aby tylko Real nie miał tytułu
0
VAMOS BARCA ! VISCA EL BARCA ! FORZA BARCELONA !
0
mam nadzieję, że Barcelona wystąpi w składzie:
Pinto
Alves Sergio Puyol Adriano
Xavi
Fabregas Iniesta
Messi Pedro Neymar
ewentualnie Sanchez za Pedro
Masherano za Puyola
Alba za Adriano
0
Ter Stegen bardzo wzmocni klub przede wszystkim Barcelona będzie miała w końcu wysokiego bramkarza.
D.Luiz genialny zawodnik uważam, że jego najlepszy czas dopiero nadejdzie a już potrafi grać doskonale zwłaszcza udowodnił to w Benfice i Brazylii myślę, że jego problem to toporny klub Chelsea w Barcie on tylko może rozkwitnąć a jego kariera eksplodować.
Reus genialny zawodnik jestem skłonny aby Barca w transfer Reusa włączyła nawet Sancheza, którego mimo że uwielbiam to jednak co raz bardziej pokazuje, że Barca to dla niego za wysokie loty.
Dodatkowo i najważniejsze to Barcelona musi pomyśleć o wzmocnieniu środka pola i tu mam na myśli najbardziej dwa nazwiska Gundogan i Vidal ewentualnie Wilshere choć 2 pierwsze nazwiska są mimo wszystko mocniejsze.
Thiago Silva przy wysokiej formie o dobrym rozwoju Bartry jest zbędny i za stary jak już lepszy byłby Hummels lub Mangala.
Z drużyną powinni się pożegnać: Martino Song Masherano
0
Neymar lub Messi na ŚN ponieważ Reus to typowy skrzydłowy ewentualnie w środku może grać ale za napastnikiem
0
żaden trener nie ma tyle szacunku na ławce jak ten który był wybitnym piłkarzem, dobra rada poczytaj, pooglądaj trochę historię Barcy i ile dla tego klubu znaczył Luis Enrique i jaki to charakterny piłkarz, jak on walczył zwłaszcza z Realem jak on na boisku budował siłę i morale tej drużyny,
pokazałeś swój słaby poziom tą wypowiedzią
0
po czwarte Barca powinna porozstawiać na skrzydłach ataku Neymara i Messiego aby jako cracki i najbardziej kreatywni gracze rozciągali przeciwnika rozrywali jego obronę aby napastnik na 9 i inni piłkarze wbijali gola za golem - owszem statystyki Leo spadną np. o połowę ale zyska na tym w końcu drużyna, w tej sytuacji pozycja Pedro lub Sancheza będzie tylko na 9 na której świetnie się oni spisują przykład choćby Pedro w kadrz;
po piąte Xaviego kariera też będzie zmierzać ku kresowi przynajmniej w Barcie dobrym rozwiązaniem byłoby gdyby grał po 40-50 min w meczach albo tylko w takich w pełnym wymiarze w których prezentuje formę z najlepszych lat, od początku sezonu jasno powinien każdy zawodnik mieć określoną pozycję na boisku i każdy w zespole powinien wiedzieć że rozgrywającymi w Barcie są Fabregas i Iniesta jeśli Generał tego nie zrozumie powinien odejść do USA itp mam nadzieję że nowy trener też wstrząśnie Sergio, ogólnie wszystkim naszym zawodnikom potrzeba trenera który udrze się do nich "jak Klopp na arbita UEFA"
0
wiem, że teraz jest biadolenie na ten kryzys Barcy i to w takim momencie....
po pierwsze Barca musi zmienić trenera najlepiej jak byłby to Luis Enrique który zna klub od środka, który będzie despotycznie panował szatnią i jakikolwiek sprzeciw gwiazdeczek Barcy będzie powodował posadzenie ich na ławce! podobnie w sytuacji nieudolności na boisku zła postawa = ławka!
po drugie mam nadzieję, że jak najszybciej dojdzie do wyborów i nowych władz zwłaszcza, powinno się wykopać Zubiego !
po trzecie drużyna potrzebuje rewolucji odejdzie po sezonie Valdes i Puyol mam nadzieję, że odejdą też Masherano Song Afellay a przyjdą do Barcy Koke, Gundogan lub Wilshere lub Vidal, D.Luiz, Hummels, Ter Stegen oraz silna 9 np. Muller lub Costa wiem, że ta lista życzeń jest bardzo droga ale w końcu nasz popieprzony zarząd zdeptał tradycję historię i zgodził się na przebudowę stadionu i sponsora który spokojnie dorzuci ze 100mlln akurat na transfery,
0
Chelsea ma dostać po dupie i Liverpool ma być mistrzem !
0
cofną tak że Barca będzie mogła kupować dopiero w zimowym oknie
0
aktualnie mamy lepszych zawodników, lepszą jakość ALE nie mamy takich serc do walki jak Liverpool
0
U' ll never walk alone! Liverpool może w końcu będzie mistrzem Anglii :)
może w końcu doczeka się tego Gerard piłkarz legenda.
0
weź człowieku zacznij kibicować Realowi ! zmień barwy !
Messi był jest i będzie największym jakiego świat widział !
0
skład na Real :
Pinto (niestety)
Alves Puyol Bartra Adriano
Sergio
Xavi Iniesta
Messi Pedro Neymar
0
Marszczerano może odejść !
0
będzie Qatar Nou i 600mln więc oczekuje drogich transferów od pieprzonego Zarządu
0
Kocham Barce całym sercem i będę z tymi zawodnikami na dobre i na złe ale jak tylko FIFA zniesie karę to mam nadzieję, że po sezonie odejdą: Valdes, Pinto, Puyol, Masherano, Song, Afellay, a przyjdą Gundogan lub Wilshere, Koke, Ter Stegen i jakiś drugi bramkarz, silny napastnik np. Muller i 2 obrońców D.Luiz i Hummels.
Wypożyczyłbym Tello
0
właśnie tacy jak Ty nie wierzą w sukces tego klubu i w pozytywną rewolucję,
bo bez walki nie ma nic
0
jak FIFA nie nałoży kary dla Barcy to od nowego sezonu będą u nas Ter Stegen, D.Luiz, Gundogan lub Wilshere odejdzie Puyol Valdes Tata Martino mam nadzieję że trenerem zostanie Luis Enrique i będzie on stanowczy, zadziorny waleczny taki sam jak kiedyś był na boisku i że mocno wstrząśnie szatnią pokaże, że to trener jest nr 1 na świecie, porozstawia Cracków Neymara i Messiego na skrzydłach ataku na 9 wpuści Pedro lub Sanchez ewentualnie Barca kupi silną wysoką 9 dla alternatywy a Neymar od każdego sezonu będzie coraz lepszy. Pep i Tito pokazali, że Barca potrzebuje trenera który zna ten specyficzny klub od środka.
0
walka do końca ! wiara w dwa puchary !
0
dziś wszyscy nadal jesteśmy z Barcą! mamy szanse na dwa trofea i sezon może być jeszcze wielki !
2
Chyba Ty
0
od początku sezonu broniłem jak lew Taty Martino teraz uważam, że najlepiej jak po sezonie odejdzie a trenerem Barcy zostanie Luis Enrique. Tata pokazał w dwumeczu z Atletico, iż zupełnie nie ma charyzmy i nie radzi sobie z tak wielkimi zawodnikami jak ma Barca. Wczoraj już przed rewanżem zawodnicy powinni być 'nakręceni' ostro zmotywowani przez trenera i gryźć trawe na boisku do ostatniej kropli krwi i potu bo w innym razie trener od razu zareaguje zmianą a Tata nic nie zrobił postawił na skład który sprawdził się z Man City i tak naprawdę w dwumeczu z Atletico wogóle nic nie zrobił bo jak można nic nie zmienić to tak jakby dla Martino wynik z pierwszego meczu 1:1 był dla trenera Barcy dobry a to jest Barcelona tutaj się liczy tylko wygrana i styl! Martino niestety pokazał, że szatnią rządzą zawodnicy i to największy dramat. Mam nadzieję, że od nowego sezonu przyjdzie nowy trener który bezwzględu na zakaz transferowy będzie trzymał gwiazdeczki Barcelony za pyski i to trener będzie despotycznie dowodził tą drużyną a nie jak Martino usypiał potencjał tej wielkiej ekipy.
0
jak Polak patriota z jakimiś ideami może kibicować Szwabom z Bayernu masakra co z tą Polską....
1
Qatar Barcelona
Etihad Nou vs Qatar Nou
GRATULACJE ŚMIECIE !!!
Zniszczyliście nasze serca, podeptaliście historie !!!
0
WY KU..Y sprzedaliście nasz Klub i nasz Stadion !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
6
walka z Atletico i Realem o La Liga będzie do samego końca ale już czuć tą napiętą atmosferę na twarzach zawodników trenerów każdy wie, że liczą się tylko wygrane i nie ma miejsca nawet na remis, nerwowo
0
już tylko 3 gole :)