PSK_FANATYK
Dołączył/a: kwiecień 2011
PSK
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pan Piszczek może nosić walizki za najlepszym prawym obrońcą na świecie D.Alvesem.
Reus jest genialny ale Barca nie potrzebuje skrzydłowych bo ma ich przesyt,
Gundogan to jedyna świetna okazja.
0
odpowiedź Barca powinna kupić obu!
0
Brać go!!! będą mieć łatwiejszą adaptację z Ter Stegenem, do tego jeszcze D.Luiz i problem z defensywą znika na kilka lat! Do tego worka jeszcze tylko Vidal i mamy odnowioną Barce!
0
weź ZAMILCZ
0
jakie to ma znaczenie jaki sędzia nawet jak Barca wygra to nie da nam to wygrania ligi jeśli Biali nie stracą pkt
oczywiście będę całym sercem za Barcą, bo mam nadzieję, że jak nie Barca to, że Atletico wygra ligę hiszpańską
0
Alves jest nietykalnyy !!!!!!
0
wybrałem tych najciekawszych w mojej subiektywnej opinii którzy mogą wystrzelić w Barcelonie a na pewno pozwolą na nowe rozwiązania. Vidal to uniwersalny piłkarz także na 6
0
aktualnie z tego sezonu jest coraz mniej piłkarzy Nietykalnych - tzn. nie do zastąpienia w Barcie a mianowicie status taki mają D.Alves Messi Neymar Fabregas każdy poza tą czwórką w tym sezonie w jakimś sensie zawodzi: sportowym, zdrowotnym, mentalnym brakiem zaangażowania etc etc a jeszcze sezony wcześniej dopisał bym do nich Pique Puyola Inieste Xaviego Sergio Pedro. Dlatego transfery są potrzebne może nawet dla nie których tylko po to aby była większa konkurencja aby stracili status 'świętej krowy' i harowali o pierwszy skład, a później oddawali serce przez 90 minut na boisku
0
w takim razie nowe wzmocnienia w Barcie: Ter Stegen, Luiz, Gundogan lub Vidal , Muller lub Balloteli
życzę sobie
0
Na pewno piłkarz z tych niewielu w historii z którym wielu młodych adeptów chce się utożsamiać. Żywa legenda nie tylko Barcelony ale całego świata piłkarskiego. Jak widać prywatnie także bardzo wartościowy człowiek z twardymi zasadami
0
Cruyff był świetny ale to półka niżej niż Messi Ronaldo R10 Maradona Pele
0
MŚ oczywiście ! emocje wzięły górę za taka niesprawiedliwość od lat w stosunku do Valdesa
0
na Euro pierwszym bramkarzem i tak będzie VALDES !
0
Panie Iker zapomnij o LM !
0
Neymar już jest geniuszem
0
w rundzie jesiennej był najlepszym zawodnikiem Barcy razem z Valdesem i Cesciem !
0
dokładnie słabo oceniam artykuł
0
artykuł brzmi jak subiektywne rozważania jakiegoś polityka lub prawnika, doszukującego się sensacji, mało czuć w nim polotu i serca kibica, fanatyka, szacunku do talentu do magicznych piłkarzy dzięki którym ucztą są dzisiejsze mecze a bezapelacyjnie jednym z największych współczesnych aktorów wielkiego teatru jest Neymar cudowny i genialny a to dopiero taki młokos
0
Gundogan tak Kroos stanowcze NIE
0
Idealny za Puyola !!!
0
Pedro to architekt eliminacji dla kadry Hiszpani, aktualnie najlepszy napastnik La Furia Roja
0
Finał marzeń : Argentyna - Brazylia !
0
Cristiano i Portugalia nie powinni być groźny ewentualne ich dojście wysoko lub wygranie MŚ uznałbym za sensacje i traktował Portugalie jako czarnego konia
0
Klose to padaka!
Hulk to piłkarz nieobliczalny i zawsze może wystrzelić i zastąpić pozycje Neymara w drużynie i poprowadzić Canarinios do mistrzostwa.
0
3 nazwiska możliwe: Luiz, Hummels, Mangala
0
Jednego i drugiego Barca potrzebuje, chociaż nikt z nich nie zastąpi Puyola
0
życzyłbym sobie 1/2 MŚ Argentyna, Urugwaj, Brazylia, Hiszpania
0
nie zgodzę sie moje typowania przy liczbie 20 trenerów:
- zwycięzca MŚ - 7Argentyna, -6 Brazylia, - 3 Niemcy, - 2 Hiszpania, - 2 ktoś inny
- gwiazda MŚ - 7Messi, - 4 Neymar, 3 Aguero, -3 Cristiano, - 1Courtois, 1Suarez, 1 ktoś z Niemiec : Ozil Reus Gundogan Muller
0
Szkoda że ta gwardia błyszczy tylko z przeciętnymi rywalami
0
a jego gol ciole z Rayo - stadiony świata w stylu ala RONALDINHO ,
Neymar to kolejny crack po Leo