PSK_FANATYK
Dołączył/a: kwiecień 2011
PSK
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zarząd kombinuje aby kupić Ter Stegena i Reine i będzie podział kto gra lidze a kto pucharach
0
Neur gra za słabo nogami jak na poziom Barcelony
0
Wolałbym aby jeden i drugi zostali wypożyczeni ale jeśli chodzi o kierunek to idealne propozycje Tello w Arsenalu, Cuenca w Tottenhamie, Deulofeu już mamy w Evertonie. Każdy z tych graczy mógłby się tam rozwijać a najbardziej wybitny wróciłby do Barcy.
0
najlepsi aktualnie trenerzy to: Wenger, Benitez, Mourinho, Villas Boas, Scolari,Bielsa, Guardiola, Pellegrini, Klopp, Simeone, Hidding, Capello - to wielcy profesjonaliści każdy z nich ma bardzo dużo do zaoferowania. Mam nadzieję, że Martino dołączy do ich grona.
0
moje ciche obstawienia
Liga hiszpańska: Barcelona/ Atletico
Puchar Hiszpani: Barcelona/Real
LM: nie mam pojęcia, chociaż może zaskoczyć BVB
MŚ: Argentyna/Brazylia/Niemcy
0
po sezonie czekam na ruch Barcy : sprzedaż Masherano i zakup stopera: Hummelsa lub Luiza
0
Song mógłby zostać sprzedany tylko za wymianę na Pogbe i to nie jestem w 100% pewien, ponieważ Song to gwarancja braku kontuzji, pewny zmiennik i bardzo silny zawodnik
0
Special Five po utracie nosa przez Barce i powrocie do Chelsea, dojrzał jako człowiek(w końcu) przeszedł trochę w cień, bo ile można świecić gębą przez swoje kontrowersje, teraz bardziej skupia się na futbolu i chwała mu za to,
nie dziwi mnie jego wypowiedź, bo ma naprawdę świetnego gracza Hazarda który już potrafi grać na poziomie jak Ribery a ostatnio pojawiły się pogłoski o jego odejściu do PSG i to raczej nie kwestia pieniędzy i minut dostawanych przez Hazarda tylko indywidualne odczucia gracza, chęć powrotu do ligi która go ukształtowała,
co ligi angielskiej jako najtrudniejszej to także S5 ma rację, tam 5-6 zespołów co roku ma szanse zdobyć mistrzostwo, liga hiszpańska jako drugi z potentantów jest aktualnie nudna jak flaki z olejem, 2 Giganty zjadające inne wybijające się kluby i jedynie w tym sezonie duży pozytyw, że Atletico tak dzielnie walczy mimo 400 mln przepaści,
w lidze Angielskiej ani Barca ani Real nie miała by tak łatwo w zdobyciu mistrzostwa,
co do kwesti najlepszej ligi to już moja opinia jest inna niż S5 liga hiszpańska mimo dominacji Barcy i Realu na domowym podwórku w ostatnich latach pokazała jak jednak inne kluby są mocne na arenie międzynarodowej, ostatni rok należał do piłki niemieckiej dlatego w kwesti najlepsza liga byłbym bardziej ostrożny, na pewno Angielska liga domowa jest najbardziej atrakcyjna, futbol jest tam czczony w należyty sposób i każda z lig nawet tych niższych przynosi kibicom dużo emocji.
0
a dla mnie najbardziej oszukany wybór Złotej Piłki to kradzież jej RONALDINHO i wręczenie jej Cannavaro w 2006r. wtedy nikt nie grał tak na świecie jak R10, a złota piłka powędrowała tylko do Fabio bo Włosi wygrali mundial, de facto to po tym wyborze najlepszego piłkarza globu rozpoczęła się zażarta dyskusja o niesprawiedliwości i można doszukiwać się, że to właśnie po tym wyborze zmieniły się kryteria oceniania i dlatego w aktualnym czasie Złote Piłki pozbierał Messi a nie Sneider, Iniesta czy Xavi,
szkoda tylko, że kiedyś nie słusznie ucierpiał na tym RONALDINHO, najefektowniejszy piłkarz w histori futbolu.
0
fakt faktem spotkały się dwa aktualnie najmocniejsze kluby Hiszpańskie, mecz wyrównany, wynik sprawiedliwy, mało ciekawe widowisko
0
myślę, że trafiony skład chociaż osobiście zamiast Masherano postawiłbym na Puyola
0
Xavi odchodzi przychodzi któryś młody (Wilshere, Gundogan, Ramsey)
takie życie,
Xavi gra na takiej pozycji, że albo zakończy za rok-2 karierę albo będzie musiał szukać gry w słabszym klubie, to nie pozycja stopera tak jak w sytuacji Puyola dlatego ciężka decyzja przed Generałem, jeśli faktycznie nie potrafi skończyć z futbolem i zostać w Barcie ewentualnie jako trener to siłą rzeczy musi szukać nowego wyzwania, USA kuszą wielu, nie jest powiedziane, że Xavi tam nie trafi
0
naprawdę świetny zespół ma Atletico, szkoda tylko, że znając życie po sezonie zostaną rozkupieni przez "Bogatych" podobnie jak aktualnie dzieję się z BVB - Goetze Lewandowski a po sezonie może to być jeszcze Gundogan Reus Hummels,
kocham futbol całym sercem ale świat bogatych i biednych od zawsze mnie niszczył, ranił i w piłce nożnej i w życiu osobistym- a aktualna sytuacja jeszcze bardziej wyróżnia część klubów pod względem finansowym ponad innymi są to chore dysproporcje, na samej lidze hiszpańskiej widać to, że się ta liga rozwija jak nie Barca i Real walczą o mistrza ale jak konkurują z nimi choćby Atletico a jakby było miło oglądać ligę hiszpańską widząc 5-6 drużyn walczących o tytuł - "każdy wygrać może komu szczęście dopomoże" - te słowa miały by rzeczywisty wymiar - ale nie, lepiej dać większość praw do tv Realowi i Barcelonie upajać się wielkością tylko tych 2 klubów i patrzeć jak łatwo zostały rozkupione takie kluby jak choćby Sevilla i Valencia, a jeszcze nie tak dawno można było pasjonować tymi klubami jak genialnie sobie radziły w pucharze uefa czy lidze mistrzów, bardzo ubolewam, że Valencia nie wykorzystała choć jednej szansy na zdobycie LM.
0
Tito Wałcz Mistrzu do końca!
0
Puyol = Braveheart
0
historia lubi się powtarzać,
jaki ciekawy los, iż dwukrotnie z Getafe
Messi - Maradona
0
Leo zamknął usta wszystkim antyfanom MISTRZ!
0
Nie rozumie dylematy Martino w jego taktyce Cesc wyklucza się z Leo, mogę domniemywać, ze chodzi o ustawienie przez Tatę lini pomocy Sergio Iniesta Xavi bo zapewne chodzi mu o większą kontrole gry ale mimo wszystko uważam, iż Cesc jest w takim gazie, że skład na Atletico powinien być tylko jeden: Valdes
D.Alves Pique Puyol Alba
Sergio
FABREGAS Iniesta
Sanchez Messi Pedro
0
Pedro asysta , Fabregas gol - nic dodać nic ująć, aktualnie przy absencji Neymara i Messiego dwaj najmocniejsi w ofensywie, genialnie statystyki i Cesca i Pedritoo, wierzę, że jeden i drugi zakończą karierę w Barcelonie
0
Dużo silniejszy niż Keita, słabszy od Seidou technicznie, może nie tak spektakularny jak Yaya Toue ale silny jak koń i na pewno bardzo przydatny pewny punkt dla trenera świetnie zastępuje Sergio
0
Leo ma przed sobą 4-5 lat królowania w świecie futbolu, jedyne co go może eliminować to kontuzje, fakt ktoś powie, że każda seria się kończy ale Leo od początku jest w jednym środowisku zwłaszcza Barcelony i został uformowany przy swoim naturalnym talencie jako maszynka do strzelania goli, fakt który teraz jest powodem zagorzałej dyskusji faktycznie ukazuje sytuacje w Barcelonie a mianowicie, że jak Leo gra w swojej najlepszej formie to rola Sancheza i Pedro jest duża niższa a o strzelaniu goli oni jakby zapominają, tylko, że wtedy także Barca wygrywa 3-5 golami z rywalami, jedyna różnica to fakt, że autorem 2/3 goli jest Messi
ale czy to źle? liczy się efekt końcowy, gdyby gole Leo przynosiłyby tylko jemu nagrody indywidualne a klub nie zdobywałby pucharów to fakt wtedy można by polemizować czy to nie wina Messiego,
nawet Guardiola powiedział, że to nie była era Pepa jako trenera Barcelony tylko era Messiego a Leo to kontynuował u Tito i mam nadzieję, że będzie u Martino,
Leo pozostał skromnym, cichym chłopakiem owszem zmienił go świat otaczający, dojrzał, został ojcem, wie jak silną pozycje ma nie tylko w Barcelonie ale światowym futbolu - jest największym jakiego świat widział.
to, że Leo ma słabości? a kto ich nie ma?!
sam kiedyś nie potrafiłem się przyznać, dostrzec swoich wad,
każdy człowiek ma wady i słabości,
świat idealny to utopia która niestety nie istnieje, życie w wielu aspektach jest okrutne a najgorszymi stworzeniami na ziemi są ludzie,
tylko człowiek jest winny za całe zło wylane na tym świecie
0
lubię Tello ale uważam, że więcej do zaoferowania Barcie ma Afellay,
co do Cuenci miał dobry początek u Pepa jest bardziej wszechstronny od Tello, choć nie można zabierać Tello talentu jego sytuacja w Brcelonie jest analogiczne do Thiago, Cristian ma bardzo ciężką konkurencje w lini ataku -najlepszego na świecie Messiego, doskonałego przyszłego cracka Neymara i na jego nie szczęście w świetnej formie Sancheza i Pedro, póki co ta 4 jest nie do przebicia dla Tello,
i jeśli trener ma jakieś zaufanie do zawodników którzy byli wyeliminowani z gry przez kontuzje Cuenca, Afellay to jednak sytuacja Tello jest gorsza nie w kwesti, że nie dostaje wielu minut a tego, że z 4 mocnymi konkurentami przegrywa walkę na treningach, bo to tam zawodnik buduje sobie pozycje w drużynie i podstawowe miejsce w składzie,
Tello jest najbliżej opuszczenia Barcelony chyba, że z pokorą wybierze ławkę rezerwowych i oczekiwanie na swoje szanse gry, póki co Barca gwarantuje mu sukcesy ale zdobywane będąc na ławce,
wydaję mi się, że Tello odejdzie lub zostanie wypożyczony np. do Atletico
0
po lini obrony można wnioskować, iż Martino daje odpocząć podstawowym graczom i z Atletico zagrają: Alves Pique Bartra Alba Valdes
coraz bardziej intryguje kwestia lini pomocy i ataku skoro na Getafe jest eksploatowany najlepszy nasz ofensywny pomocnik, serce zespołu na rozegraniu Fabregas, to czy czasem faktycznie Martino nie szuka elementu zaskoczenia dla Simeone i nie zagra z Atletico 4 napastnikami z wymiennością pozycji całej czwórki, czyżby na Atletico wybiegli razem Pedro Sanchez Neymar i Messi?
mimo wszystko jest to dziwny ruch Taty z wystawieniem Cesca na Getafe, powinien dziś odpoczywać a absencja w meczu z Atletico powinna dotyczyć Xaviego lub Iniesty, ewentualnie od 1połowy Xavi a w drugiej za niego wejście Iniesty.
po tym ruchu Martino stawiam że z Atletico wyjdzie 11:
Valdes D.Alves, Pique Bartra Alba
Sergio
Xavi Iniesta
Neymar Sanchez i Messi lub Pedro
0
4 pomocników czyli ustawienie 3-4-3. :) szaleństwo
Valdes
D.Alves Pique Alba
Sergio
Xavi Iniesta
Fabregas
Neymar Pedro Sanchez
wejście Leo zależeć będzie od jego dyspozycji i jak się ułoży mecz
0
cieszy fakt,iż Martino będzie stawiał na Afellaya, wierzę, że jego czas w Barcy i światowym futbolu nadejdzie to niesamowicie utalentowany chłopak zjedzeniu przez kontuzje
0
Felieton bardzo dobry, choć nie ma w nim ważnej cechy Rivaldo
a mianowicie brak opisu Rivaldo jako bardzo religijnego, mocno wierzącego, który na mecz i treningi wchodził z pismem świętym, bardzo cichy piłkarz, który wyszedł z takiej biedy, dopiero pieniądze z piłki pozwoliły mu na nowe uzębienie,
ahh cudowny piłkarz.
0
Valdes to. aktualnie nr 1 na swojej pozycjinna świecie,
zostawia w tyle Neura, Cecha etc etc
0
na Atletico będzie ból głowy jak ułożyć linię ataku na pewno zagra Pedro
0
bardzo ładny gol Sancheza z wolnego palce lizać :) może Xavi z Messim w tej kwestii Alexisowi lub Cescowi,
doskonały Pedro,
świetny jak zawsze w tym sezonie lider naszego rozegrania Fabregas,
Alba po kontuzji to najlepszy Alba od czasu jego zakupu
0
bez ceregieli faworytami do MŚ 2014 są: Hiszpania, Niemcy, Brazylia, Argentyna, Holandia
Potentantami którzy mogą namieszać są: Włochy, Urugwaj, Portugalia, Anglia,
czarnego konia poszukiwałbym pośród drużyny z czarnego lądu ewentualnie Belgia, Kolumbia, Chile