0

najlepsi na boisku tak jak mówiłem przed meczem:
Neymar, Valdes, Fabregas

0

Pod względem braku Leo w meczach dla reprezentacji, osobiście upatruje tylko pozytywy z tej kontuzji i przerwy 2-3 tygodniowej, po pierwsze Leo wypocznie a po drugie będzie głodny i oszczędzany przed straciem w Gran Derbi, niech ten trener z Argentyny spada od Leo, Messi będzie dla kadry po sezonie ligowym, dopiero na mundialu

0

Pedro to nasz najlepszy napastnik - egzekutor,dobijających etc. w tym sezonie,
Bez Fabregasa aktualna Barca nie istnieje,
myślę, że Sergio gra aby wykartkować sprytnie rywali, a poza tym jest w gazie

0

Stawiam dziś 3:3, w tym 2 gołe Neymara,
Barca ma awansować z Celticiem z grupy!

0

Siłą Barcy pod nieobecność Leo będzie Cesc i Neymar w ofensywie, oraz D.Alves i Valdes w defensywie

0

Brać! Nie zastanawiać się!

0

Celtic awansuje razem z Barcą do dalszej rundy. Stawiam na 3:3 i 2 gołe Neymara

0

Jedyne co jest pewne to to że po absencji z Almerią i dodatkowo braku Leo z Celticiem na pewno zagra Neymar

0

Cesc jak zagra to tylko w pomocy

0

Cesc powinien nie grać Celtic gra często brutalnie lepiej oszczędzać naszych liderów tzn. Lider pomocy Fabregas,
Lider obrony D.Alves

0

Skład na Celtic
Valdes
Montoya Pique Bartra Adriano
Song
Xavi Iniesta
Sanchez Pedro Neymar

0

Chyba Ty

0

Największe aktorstwo ostatnich lat to jest w wykonaniu Portugalii, zwłaszcza Pepe i Cristiano

0

Fakt Real nie istniał z Atletico, kolejny z meczy typu anonimowych w wykonaniu Cristiano, już naprawdę bez uszczypliwości dO jego stylu bycia i metroseksualności, ma on straszny problem z psychiką, walką w meczach o stawkę, nie jest on piłkarzem liderem i już raczej nie będzie, jego psychika jest jak z porcelany jak tylko jego drużynie nie idzie

0

Nie No jaja sobie robisz jak tu większość, Bartra zagrał na przyzwoitym poziomie z ogórkami Almerią która nic a nic nie pokazała z Barcą zwlłaszcza w ataku, zawodnikiem meczu który dał nam 3 pkt był MESSI który przełamał defensywe grającym antyfutbolem Almerią i pozwolił Barcie na zwycięstwo. Nie oceniony był też w akcji przy golu Pedro, który pokazał, że jest dla Leo najlepszym kompanem.

0

Nie gorzka bo mamy 5 pkt nad Realem

0

Dobrze, że Leo uraz ńie jest aż tak poważny, faktycznie to najgorsza wiadomość z wczorajszego meczu.
Najlepsza wiadomość to porażka Realu.
Vamos Atletico Vamos Simeone!

0

Nie no Bartra zawodnikiem meczu Ha Ha Ha! żal.pl

0

Pod nieobecność Leo, Neymar będzie miał szanse pokazać całą swoją klasę. Atak będzie funkcjonował w formie trio - LN Neymar, ŚN Pedro, PN Sanchez ze zmiennikiem Tello a może ktoś z Barcy B dostanie swoje 5 minut.
Pomoc zostanie z pewniakiem jako rozgrywającym - Fabregasem u boku jego na zmianę z Iniestą lub Xavim, a mamy też Sergi Roberto i Dos Santosa,
O pozycje DP powalczy Song z Sergio.
Będzie cieżko bez Leo ale jak Blady odzyska formę a Neymar rozbłyśnie to przerwa Leo wyjdzie wszystkim tylko na dobre, argentyński megacrack odpocznie, będzie głodniejszy na Gran Derbi a reszta w ataku ma przynajmniej 2 mecze aby samodzielnie zabłysnąć, zaczną brać więcej odpowiedzialności na siebie poprawi to jeszcze bardziej ich morale i możemy liczyć na grać ich goli.

0

Bardzo zabawny jesteś.

0

z Celtikiem atak:
Neymar Pedro Sanchez

0

o ile wejdzie Neymar za Inieste lub Sancheza

0

Bartra nie ma nic z Puyola!
Puyol to najlepszy obrońca w historii futbolu.

0

no właśnie coś słabo czaisz baze, Real zniszczył Higuaina zahamował jego rozwój a tylko zmiana klubu i Higuain już jest jednym z najlepszych na swojej pozycji,
takie sytuacje w futbolu mają miejsce np. genialny Torres w Liverpoolu mógł z tym klubem podbić europę i strzelać po 30 goli na sezon, wybrał kwestię finansową i został zmarnowany w Chelsea, podobnie Shewczenko,
a z Higuainem jest odwrotnie, zresztą podobna sytuacja jest z Callejonem i Albiolem

0

taki sam dureń Perez jak i Rosell, jak i Special 5 i Pepe wszyscy na swój sposób niszczą futbol

0

popieram większość tego co napisałeś, chociaż dla Bartry mówie stanowcze NIE, powinien odejść razem z Masherano

0

on w Realu był obok Cristiano nie jednym z wielu tylko najlepszym, genialny asystent, ogólnie super piłkarz,
a Higuain to inna bajka został niestety zniszczony przez Real

0

każdy ma swojego idola i priorytety - fakt Sergio od kilku lat jest niesamowity na swojej pozycji w destrukcji w środku pola najlepszy na swojej pozycji na świecie

0

najważniejszy po Messim aktualnie jest Valdes i Fabregas następnie Neymar,
kluczowi stają się Pedro i Sanchez,
Xavi gra na ile mu organizm pozwala ale stara się,
niestety Iniesta jest daleko w tyle, ze słabą formą i na pewno nie jest drugi najważniejszy po Messim, o ten statut będą walczyć Fabregas i Neymar i łatwo mu tego nie oddadzą, chociaż tęsknie bardzo za tym klejem w nodze Bladego, Blady Mistrzu wróć! Podpisz 'normalny' nowy kontrakt bez fantazji o chorych rocznych zarobkach i dalej oddawał serce dla Blaugrany.

0

tak z innej bajki,
Ozil gra genialnie dla Arsenalu dyryguje jako niesamowity asystent całą grą Arsenalu - idol,
Higuain to co gra dla Napoli to istna poezja, jak utrzyma taką formę to spokojnie będzie walczył o top 5 na świecie na pozycji 9,
nie potrafię zrozumieć Realu, nie wiem czy to decyzja klubu czy Pereza,

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?