PSK_FANATYK
Dołączył/a: kwiecień 2011
PSK
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
najlepsi na boisku tak jak mówiłem przed meczem:
Neymar, Valdes, Fabregas
0
Pod względem braku Leo w meczach dla reprezentacji, osobiście upatruje tylko pozytywy z tej kontuzji i przerwy 2-3 tygodniowej, po pierwsze Leo wypocznie a po drugie będzie głodny i oszczędzany przed straciem w Gran Derbi, niech ten trener z Argentyny spada od Leo, Messi będzie dla kadry po sezonie ligowym, dopiero na mundialu
0
Pedro to nasz najlepszy napastnik - egzekutor,dobijających etc. w tym sezonie,
Bez Fabregasa aktualna Barca nie istnieje,
myślę, że Sergio gra aby wykartkować sprytnie rywali, a poza tym jest w gazie
0
Stawiam dziś 3:3, w tym 2 gołe Neymara,
Barca ma awansować z Celticiem z grupy!
0
Siłą Barcy pod nieobecność Leo będzie Cesc i Neymar w ofensywie, oraz D.Alves i Valdes w defensywie
0
Brać! Nie zastanawiać się!
0
Celtic awansuje razem z Barcą do dalszej rundy. Stawiam na 3:3 i 2 gołe Neymara
0
Jedyne co jest pewne to to że po absencji z Almerią i dodatkowo braku Leo z Celticiem na pewno zagra Neymar
0
Cesc jak zagra to tylko w pomocy
0
Cesc powinien nie grać Celtic gra często brutalnie lepiej oszczędzać naszych liderów tzn. Lider pomocy Fabregas,
Lider obrony D.Alves
0
Skład na Celtic
Valdes
Montoya Pique Bartra Adriano
Song
Xavi Iniesta
Sanchez Pedro Neymar
0
Chyba Ty
0
Największe aktorstwo ostatnich lat to jest w wykonaniu Portugalii, zwłaszcza Pepe i Cristiano
0
Fakt Real nie istniał z Atletico, kolejny z meczy typu anonimowych w wykonaniu Cristiano, już naprawdę bez uszczypliwości dO jego stylu bycia i metroseksualności, ma on straszny problem z psychiką, walką w meczach o stawkę, nie jest on piłkarzem liderem i już raczej nie będzie, jego psychika jest jak z porcelany jak tylko jego drużynie nie idzie
0
Nie No jaja sobie robisz jak tu większość, Bartra zagrał na przyzwoitym poziomie z ogórkami Almerią która nic a nic nie pokazała z Barcą zwlłaszcza w ataku, zawodnikiem meczu który dał nam 3 pkt był MESSI który przełamał defensywe grającym antyfutbolem Almerią i pozwolił Barcie na zwycięstwo. Nie oceniony był też w akcji przy golu Pedro, który pokazał, że jest dla Leo najlepszym kompanem.
0
Nie gorzka bo mamy 5 pkt nad Realem
0
Dobrze, że Leo uraz ńie jest aż tak poważny, faktycznie to najgorsza wiadomość z wczorajszego meczu.
Najlepsza wiadomość to porażka Realu.
Vamos Atletico Vamos Simeone!
0
Nie no Bartra zawodnikiem meczu Ha Ha Ha! żal.pl
0
Pod nieobecność Leo, Neymar będzie miał szanse pokazać całą swoją klasę. Atak będzie funkcjonował w formie trio - LN Neymar, ŚN Pedro, PN Sanchez ze zmiennikiem Tello a może ktoś z Barcy B dostanie swoje 5 minut.
Pomoc zostanie z pewniakiem jako rozgrywającym - Fabregasem u boku jego na zmianę z Iniestą lub Xavim, a mamy też Sergi Roberto i Dos Santosa,
O pozycje DP powalczy Song z Sergio.
Będzie cieżko bez Leo ale jak Blady odzyska formę a Neymar rozbłyśnie to przerwa Leo wyjdzie wszystkim tylko na dobre, argentyński megacrack odpocznie, będzie głodniejszy na Gran Derbi a reszta w ataku ma przynajmniej 2 mecze aby samodzielnie zabłysnąć, zaczną brać więcej odpowiedzialności na siebie poprawi to jeszcze bardziej ich morale i możemy liczyć na grać ich goli.
0
Bardzo zabawny jesteś.
0
z Celtikiem atak:
Neymar Pedro Sanchez
0
o ile wejdzie Neymar za Inieste lub Sancheza
0
Bartra nie ma nic z Puyola!
Puyol to najlepszy obrońca w historii futbolu.
0
no właśnie coś słabo czaisz baze, Real zniszczył Higuaina zahamował jego rozwój a tylko zmiana klubu i Higuain już jest jednym z najlepszych na swojej pozycji,
takie sytuacje w futbolu mają miejsce np. genialny Torres w Liverpoolu mógł z tym klubem podbić europę i strzelać po 30 goli na sezon, wybrał kwestię finansową i został zmarnowany w Chelsea, podobnie Shewczenko,
a z Higuainem jest odwrotnie, zresztą podobna sytuacja jest z Callejonem i Albiolem
0
taki sam dureń Perez jak i Rosell, jak i Special 5 i Pepe wszyscy na swój sposób niszczą futbol
0
popieram większość tego co napisałeś, chociaż dla Bartry mówie stanowcze NIE, powinien odejść razem z Masherano
0
on w Realu był obok Cristiano nie jednym z wielu tylko najlepszym, genialny asystent, ogólnie super piłkarz,
a Higuain to inna bajka został niestety zniszczony przez Real
0
każdy ma swojego idola i priorytety - fakt Sergio od kilku lat jest niesamowity na swojej pozycji w destrukcji w środku pola najlepszy na swojej pozycji na świecie
0
najważniejszy po Messim aktualnie jest Valdes i Fabregas następnie Neymar,
kluczowi stają się Pedro i Sanchez,
Xavi gra na ile mu organizm pozwala ale stara się,
niestety Iniesta jest daleko w tyle, ze słabą formą i na pewno nie jest drugi najważniejszy po Messim, o ten statut będą walczyć Fabregas i Neymar i łatwo mu tego nie oddadzą, chociaż tęsknie bardzo za tym klejem w nodze Bladego, Blady Mistrzu wróć! Podpisz 'normalny' nowy kontrakt bez fantazji o chorych rocznych zarobkach i dalej oddawał serce dla Blaugrany.
0
tak z innej bajki,
Ozil gra genialnie dla Arsenalu dyryguje jako niesamowity asystent całą grą Arsenalu - idol,
Higuain to co gra dla Napoli to istna poezja, jak utrzyma taką formę to spokojnie będzie walczył o top 5 na świecie na pozycji 9,
nie potrafię zrozumieć Realu, nie wiem czy to decyzja klubu czy Pereza,